Hirdetés

2024. április 16., kedd

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) Tamás24


Tamás24
tag

Sziasztok! Van egy 80Gb-os maxtor wincsim, a gond az hogy most kb 3Mb/sec az átviteli sebessége és nem tudom mi lehet a gond próbáltam másik kábelre rakni, de semmi változás, a gyári maxtor software is minden tesztre OK-t ír még az advanced-ekre is SMART ok. Mi lehet a gond? Köszi

Ha valami működik ne próbáld megjavítani.

(#2) Red spot válasza Tamás24 (#1) üzenetére


Red spot
tag

pff...kevesebb mint az 1 tizede...sztem itt a vinyó rossz...de kompatibilitási probléma is okaozhatja alaplap<->vinyó...nincs mit tenni...probáld ki egy másik gépben...ha ott se megy normálisan aakor a vyinó rossz...

DÖGÖLJETEK MEG!NEM NEM TI!HANEM ŐK!!

(#3) Dzsekó válasza Tamás24 (#1) üzenetére


Dzsekó
addikt

DMA be van kapcsolva?

(#4) LuckyL válasza Dzsekó (#3) üzenetére


LuckyL
őstag

ott a pont :)
ilyen nekem is volt már régen, eszközkezelőben lehet megnézni, ha még nem tetted meg ellenőrizd! Ráadásul nekem olyan is volt már, hogy egy asszem 20 as vinyó nem ebben a módban volt kezelve és úgy kattogott, hogy az hihetetlen, de amint visszaállítottam elmúlt a kattogás! (mondjuk ennyire még ott sem lassult le az adatkezelés)

cryptot minden termékemért elfogadom

(#5) ajuhasz


ajuhasz
tag

hi

Hát nekem is ilyen problémám van bentvan a dma is meg minden és itt szorosabb a versenya sebbeség csökkenésbe de én még a 3mb/sec alat is vagyok ha üres a vinyó akkor is van ahol 52mb/sec el dúrja de van ahol 1 mb /sec meg még volt hogy 7xx kb/sec.

:F

ha tud még valaki valamit help.
bye

(#6) bpz


bpz
csendes tag

Megkímélt 80-as maxtort én már temettem 1.5 éves korában is :D

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.