Hirdetés

2024. március 28., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#36) tr00p3r


tr00p3r
őstag

na akkor én is hozzászólok. nekem pont a 7végén szállt el a Maxtor 80GB / 7200 RPM-es vinyó. kattogott már egy ideje és lassan bootolt fel. lehúztam mindent a gépről és csak a vinyó + CD-RW volt bent. bootoltam CD-ről és format. kiírta, hogy ''kisérlet hibás szektor javítására'' vagy valami ilyesmi.

ááá mondom anyád. ez a vinyót az életben nem mozgattam, csak amikor hazavittem. ráküldtem a Powermax.exe-t a Maxtor oldalról. minden teszt után hibátlannak látta a vinyót. a Media Tools 2003 3 órát tesztelt volna. azt nem vártam meg.

gondoltam FDISK és majd utána format. kitöröltem a 3 létező particiót és egy újat akartam létrehozni. 4%-nál kattant egyet és vége. kikapcs-bekapcs. FDISK. particiók megjelenítése. ott volt az előzőleg kitörölt partició megint. újra törlés. újra új partició létrehozzása. 35%-nál kattanás és megint vége.

szóval a vinyó kuka, de még garis. viszem vissza. fur, hogy egyre több ilyen topikot olvasok, amiben a (maxtor) vinyók a főszereplők!

ami felvet benne egy kérdést. maxtort tuti nem akarok, de nagykerben most csak ATA100-as seagate barracuda IV van. érdemes ezt venni a az ATA133-as 7200-es 120 GB Maxtor helyett? úgyértem nagy a különbség az ATA100 és az ATA133 között?

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.