Hirdetés

2024. április 24., szerda

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Adattárolás  »  Maxtor 80gb (2 mb) sandra alatt 20000? (téma lezárva)

Hozzászólások

(#1) kun_bela


kun_bela
csendes tag

Hali,

A kérdésem röviden: MI A F@szért ilyen lassú?????????

Konfig: MSI K7N2 Delta

AMD 2500+@2800+ Barton
Infineon 256/333 Mhz
Powermagic 9500@9700

Win XP


Köszike.

(#2) MrSummer


MrSummer
aktív tag

Na pont ezért váltam meg az nf 7-esemtől... Bármit is telepítesz fel ennél jobb nem lesz az nforce2 miatt.... szar az IDE kezelése

Az m ég nem is lenne akkora baj hogy lassú de ha egyszerre két dolgot akarsz vele csináltatni akkor végképp vége..

Most van az öreg kt333-as chaintechem ezzel a játékok ugyan 1-2 fps-sel kevesebbet tudnak és a 3dmark is kevesebb de legaléább ha letöltök 6Mb/s-kel akkor is tok filmet nézni

Anulu Öhö-ö-ö-ö

(#3) kun_bela válasza MrSummer (#2) üzenetére


kun_bela
csendes tag

Csak azért furcsálltam a dolgot, mert összeraktam egy 2,2 intel konfigot(ABIT IC-G)-s lappal oszt tekert hirtelen egy 39000-est. mentem hídba lefele.
Nincs valami frissítés, fless, vagy mifene?

(#4) MrSummer válasza kun_bela (#3) üzenetére


MrSummer
aktív tag

Sokat nagyon sokat cseszekedtem vele de nem jött össze sehogy service pakokkal.. mindennel az nforce-ban hardveresen lehet a gond... ez van

Anulu Öhö-ö-ö-ö

(#5) kun_bela válasza MrSummer (#4) üzenetére


kun_bela
csendes tag

Köszi a tapasztalatokat.


(Csesszék meg, ÚTÁLOM AZ NVIDIÁT):O

(#7) MrSummer válasza kun_bela (#5) üzenetére


MrSummer
aktív tag

Figyi ha tuningolni akarsz akkor sokkal jobb mint a VIA meg a memkezelése is ... sokminden csak az IDE hát azvmi full gány a hwswn eléggé kivan vesézve a téma az nf7es topicban némi javulást is össze lehet hozni olvasd el

Anulu Öhö-ö-ö-ö

(#8) P34k


P34k
tag

...nevetséges!
nForce2 odabasz!

Lámák vagytok rendesen beállitani/felinstallálni! Nekem is u.a. a HDDm van!
Maxtor DiamondMax9 80Gb 8Mb Cache
Maxtor DiamondMax9 60Gb 2Mb Cache
Űber-gyors mindkettő, Sandra referencia értékek fölött!
Pontos adatot most nem tudok mondani...

Úgyhogy, hajrá! Próbálkozzatok...:)

Abit IP35-E/E6550@3430MHz/4x1GbDDR-II@980MHz/Inno3D GeForce 8800GT 512Mb

(#9) robekri válasza P34k (#8) üzenetére


robekri
addikt

Na ha ne adj Isten tudod az IDE vezérlő korrekciós patchet ne kímélj írd le, hogy ho' van?(hú de szépen fogalmaztam)

Üdv.:Robe

-Tanulok, mert egy idő után a tanulásba fektetett munkám meghozza a gyümölcsét, és mint tudjuk a gyümölcsből pálinkát lehet főzni!

(#10) rog válasza robekri (#9) üzenetére


rog
addikt

mar hogyan tudna...
egyszeruen csak aki nem lama, annak gyorsabb es kesz.

(#11) Flashcash válasza robekri (#9) üzenetére


Flashcash
Közösségépítő

Az a titka hogy amikor installálod az Nforce driver csomagot és rákérdez hogy telepítse-e az Nforce Ide drivert akkor nemet nyomsz.
Nekem kb. fél éves nforce driver van fenn és ha jól emlékszem 28000 pontot ad a Sandra, bár ennek a proginak a vinyó tesztje nem tartozik a legmegbízhatóbbak közé.

Ha ez sem segít adtak ki valami 2.7x szériás drivereket amit az alaplap gyártóktól lehet leszedni próbáld azzal.

(#12) neduddki válasza Flashcash (#11) üzenetére


neduddki
nagyúr

HI!

nem volt itt egy ojjan hi/beszolas, hogy az sp utan koll kezzel felrugdosni a ide drivert es akkor mar tokeletesen muxik, mert maskep nem teszi fel????

udv

neduddki

https://facebook.com/bestwax.eu, mailto: bestwax.eu@gmail.com hamarosan: www.bestwax.eu a lustasag fel egesseg, en tejjesen egesseges akarok lenni

(#13) P34k


P34k
tag

http://www.hwsw.hu/hir.php3?id=21303

...adj egy pacsit Rog...:))

Abit IP35-E/E6550@3430MHz/4x1GbDDR-II@980MHz/Inno3D GeForce 8800GT 512Mb

(#14) evola


evola
senior tag

Nekem 31000-et ment a 60gb-os Maxtor Diamondmax plus 9
Epox 8RDA alaplapban.
Le is mentettem a képet róla.
15sec alatt másol át egy 700-800mb-os fájlt egy másik vinyóra.
Isteni!
Különben a 2.41-es Nforce drivert használom,akkor töltöttem le mielőtt visszavonták.
Lülönben az Nforce idevezérlőt én sem telepítettem fel!!
Sok sikert mindenkinek.
:))

Tartsd a kezed egy percig a forró kályhán, meglátod, egy órának fogod érezni. Beszélgess egy csinos nővel egy órát, mintha csak egy perc lenne. Na, ez a relativitás. -Alber Einstein-

(#15) The_Tom


The_Tom
senior tag

ez a sisoft sandra hdd teszt SEMMIT sem er. 2 ugyanolyan hdd van a gepemben (80GB IBM 7.2) az egyikre aszongya. 23.832 a masikra: 31.803. Tok ugyanaz a ket hdd.

Üdv.

Szerintem.

(#16) KZT


KZT
tag

A megoldás:
WinXp telepít-->SP1 telepít-->nForce driver telepít(IDE-vel,2.03 tökéletes -nem véletlen vonták vissza az újabbat)
Nekem Abit NF7-S-m van 80Gb maxtorral.A PC mark 2002 kb.1400 pont,a Sandra is bőven átlag felettit megy,az egész halál gyors.

(#17) rog válasza P34k (#13) üzenetére


rog
addikt

na latod. mennyivel rovidebb, es kulturaltabb ez a hozzaszolas.
es megis mennyivel tobb informacio van benne..

Útvonal

Fórumok  »  Adattárolás  »  Maxtor 80gb (2 mb) sandra alatt 20000? (téma lezárva)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.