Hirdetés

2024. március 28., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) toM517


toM517
aktív tag

Adott egy 120as PATA Maxtor.
Nos a helyzet a kovetkezo, a BIOS, Windows egyarant latja meg minden, latszolag nulla baj, De mikor megnyitnam Ilyet ir ki: Nem olvashato vagy serult. Ez mitol van? A rajta levo adatok ugyanolyan fontosak mint, hogy a winyo megmaradjon! Erre van esely? Ha igen hogy? PLS HEEEEEEEEELP MEEEEEE !

(#2) toM517


toM517
aktív tag

Pontositok: A CHKDSK azt irja Corrupt Master Table.

A win mikor megnyitnam pedig ezt: The disk structure is corrupted and unreadeble.
A winyon van egy kisebb particio is, 8MB ezt tokeletesen olvassa.

Ez mit jelent? Valaki fejtse meg nekem es catoljon hozza egy megoldast is PLS!!!!

[Szerkesztve]

(#3) Bubu79 válasza toM517 (#1) üzenetére


Bubu79
addikt

Szerintem tedd át ide a kérdésed, mert ott előbb megtalálja hozzáértő! ;)
Bővebben: link
És ha elfogadsz egy jótanácsot, legközelebb nézz szét, mielőtt új topikot nyitsz :)

[Szerkesztve]

"In the mist | dark figures move and twist | was all this for real | or just some kind of hell | 6-6-6 the Number of the Beast | Hell and fire was spawned to be released" - Iron Maiden: The Number of the Beast

(#4) toM517


toM517
aktív tag

Nem volt megfelelo topik ehhez. Index Allocs mit jelent? GetDataBack ezt irja.

(#5) The DJ válasza toM517 (#2) üzenetére


The DJ
addikt

Szerintem a Boot szektor ment gallyra...:(

Index allocs = Index Allocations

https://wpszaki.hu - Minden, ami WordPress, cikkek kezdőknek és haladóknak.

(#6) Bubu79 válasza toM517 (#4) üzenetére


Bubu79
addikt

Index hozzárendelések, úgy tűnik, hogy valamilyen file-rendszeri hiba, kifektette valami az NTFS-t.
Egyébként nem hiszem, hogy az említett topikban ne tudnának segíteni.
A Get Data Back egy jó kis progi, bár én a Stellar Phoenix FAT & NTFS-t használom ilyesmire. Google-lel megtalálhatod; sajna ez sem ingyenes, a demoja pedig csak felderít, de nem ment.
Ingyenes megoldás szerintem nincs. Légy kreatív, és segíts magadon;)

"In the mist | dark figures move and twist | was all this for real | or just some kind of hell | 6-6-6 the Number of the Beast | Hell and fire was spawned to be released" - Iron Maiden: The Number of the Beast

(#7) toM517 válasza Bubu79 (#6) üzenetére


toM517
aktív tag

Stellar Phoenix FAT & NTFS de persze van hozza crack,serial egyeb? - Ha igen akkor e reszrol a problema megoldva.
Kovetkezo: Tehat akkor mit kellene tennem a winyoval? Ha a boot sector megserult akkor mi van? Nem errol bootolok, ezen csak adatok vannak, akkor is fontos a boot sector?
A GetDataBack az nem segithet? Mert ha nem azonnal leallitom, mert elvileg meg 4.5 orat fog menni...

[Szerkesztve]

(#8) The DJ válasza toM517 (#7) üzenetére


The DJ
addikt

A mai világban már mindenhez van crack, serial és hasonlók...
Csak ezen a fórumon ha ilyet említessz már sandán néznek rád...ha kérsz is ilyet akkor meg bannolnak :)

1 bölcsesség tőlem: A google az élelmes emberek játékszere :DDD

Use it!

https://wpszaki.hu - Minden, ami WordPress, cikkek kezdőknek és haladóknak.

(#9) Bubu79 válasza toM517 (#7) üzenetére


Bubu79
addikt

Szerintem ilyesmit ne írogass ide: van hozza crack,serial egyeb?, mert ütközik az alapelvekkel, és könnyen kipenderíthetnek érte.
Egyébként a program tuti, néhányszor már kihúzott a pácból ( nem az én vinyóimmal, mert azokkal kopp-kopp, semmi gond nincs ideáig ).
Szerintem szedd le a fontos adatokat, esetleg kölcsönvinyóra, aztán próbáld meg particionálni/formázni a vinyót, és tesztelgesd.
Az sem lenne utolsó, ha végiggondolnád, hogy mi vezethetett ideáig, történt-e mechanikus sérülést okozó dolog vele (pl. szállításnál), vagy esetleg áramszünet kritikus helyzetben, rossz tápcsatlakozás, vagy VALAMI.

"In the mist | dark figures move and twist | was all this for real | or just some kind of hell | 6-6-6 the Number of the Beast | Hell and fire was spawned to be released" - Iron Maiden: The Number of the Beast

(#10) toM517 válasza Bubu79 (#9) üzenetére


toM517
aktív tag

Most, hogy mondod, tenyleg volt VALAMI.
A winyo rendszerint leall ha hozzaerek a tapcsatijahoz, de barmelyikkel ezt csinalja ( a sajtjaimra gondolok ) es meg kell birizgalni akkor visszajon a cucc ( kulonben fagyast eredmenyez a leallasa, utana megint jo(nak latszik) )
Ez vezethet ehhez a problemahoz szerinted? Mit csinaljak? vegyek uj tapot? Chieftec 360asom van, igaz eleg sokminden ul a gepben. A konfigban leirtak meg vagy 5 Tt venti, 3 kisebb, osszesen 2 optikai, 3 HDD ebbol egy sata. kb mindenhez kulonallo hutes van, es venti is.

(#11) toM517 válasza toM517 (#7) üzenetére


toM517
aktív tag

Tenyleg, mi az a crack meg serial?

(#12) Bubu79 válasza toM517 (#10) üzenetére


Bubu79
addikt

Igen, ez okozhatja a file-rendszer döglődését.
Elképzelhető, hogy egy nagyobb táp nem ártana, de nem biztos.
Próbáld meg a csatin lévő érintkezőket egy kicsit megigazgatni, mondjuk egy óráscsavarhúzóval ( benyúlsz a műanyag és az érintkező közé, és finoman megfeszíted )
A kontakthiba veszett egy dolog, ha a chifi táppal ide jutottál bizonyára sűrűn macerálod a tápcsatit.

"In the mist | dark figures move and twist | was all this for real | or just some kind of hell | 6-6-6 the Number of the Beast | Hell and fire was spawned to be released" - Iron Maiden: The Number of the Beast

(#13) toM517 válasza Bubu79 (#12) üzenetére


toM517
aktív tag

Valoban nem kimeltem, gondoltam anyagbol van es birja szusszal, az is igaz, hogy mar 2.5 eves. Nos, mit is tegyek vele? nyuljak a muanyag es az erintkezo koze? de az amugy is kotyog. Vagy mit tegyek vele? Vagy azt mondod a szelesitsem ki? Vagy mint a kocsikban a gyertyaknal, kaparjam le a feluletet? Szoval mit is? Mai nap kulonben egyszer olyanom is volt az egyik venti igencsak nehezkesen porgott, kihuztam egy optikai megh.-ot es maris funkcionalt. A tap tuti nem gazos? Mert akkor inkabb lecserelem valami dragara mielott hazavagja az egesz rendszert, azt meg csak nezhetem a 4 falat meg magamat a tukorben, hogy milyen fa**k voltam. :)

[Szerkesztve]

(#14) The DJ válasza toM517 (#13) üzenetére


The DJ
addikt

Hát ez érdekes...:F
Lehet, hogy van ebben a táp dologban valami.
Szerintem érdemes lenne kérned egyet kölcsönbe, hogy meglásd, hogy azzal is ezt csinálja-e vagy megszűnnek a problémák.
Amúgy meg működés közben ne húzgálj ki semmit :)

https://wpszaki.hu - Minden, ami WordPress, cikkek kezdőknek és haladóknak.

(#15) Bubu79 válasza toM517 (#13) üzenetére


Bubu79
addikt

Hát, ez a ventis dolog eléggé gáz, van esetleg műszered, amivel megmérheteda feszkókat?
Az alaplapi mérés nem a legtutibb!
A benyúlákálást úgy gondoltam, hogy a molexben lévő érintkező ugye kör alakú. Ennek a körnek az átmérőjét kell csökkenteni, hogy rá tudjon szorulni a vinyón lévő tüskére. Ha oxidos, akkor érdemes lehet megpróbálni megkapargatni a belső felületet, de az a baj, hogy nem nagyon férni hozzá.
Az elmondottak alapján tényleg csereérett lehet a tápod, annyit megér az új táp, hogy biztonságban érezheted a többi alkatrészt.
Itt a PH!-n általában a 420-as chifit szokták ajánlani, de van erre egy külön topik, a keresővel megtalálhatod

Szerk.:Itt egy link a tápkereséshez:
Bővebben: link

[Szerkesztve]

"In the mist | dark figures move and twist | was all this for real | or just some kind of hell | 6-6-6 the Number of the Beast | Hell and fire was spawned to be released" - Iron Maiden: The Number of the Beast

(#16) vegh


vegh
tag

üdv!

Nekem tegnap szállt el a 120-as maxtorom egyszercsak minden előjel nélkül urraindult a gép, és azóta a bios sem látja. :(

mi lehet a gondja? a vinyo felpörög de csak ennyi....

(#17) toM517 válasza vegh (#16) üzenetére


toM517
aktív tag

Ne fesd az ordogot a falra! Nekem a BIOS es a lemezkezelo meg windows, szoval minden latja, a masik particioja meg mukodik is, egyedul az a baj, nem nyitja meg a win. Phuu

Okes mindekeppen megnezem a csatikat. Az esetleg nem megoldas, hogy veszek egy gagyi tapot es a +eszkozoket mint pl venti meg hasonlok arrol uzemeltettem? Igy megsporolhatnek egy keveset, es mivel csak par Wal kene tobb nem is tunik olyan nagy hulyesegnek, nem? De nemsokara szeretnek majd boviteni A64re vagy december tajt vagy mar csak jovore. Ahhoz minimalisan mekkora tap kene?

(#18) Bubu79 válasza toM517 (#17) üzenetére


Bubu79
addikt

Az is megoldás lehet, ha a ventik egy részét átkötöd 12V-ról 5V-ra. Így nem a proci és a vinyók által jobban használt 12V-ot használhatnád, hanem a talán kevésbé túlterhelt 5V-ot.
Nem egyszerű dolog csak úgy beiktatni egy második tápot, arról nem beszélve, hogy esetleg csak a ventiken nem tudsz eleget spórolni. Ha estleg az optikai meghajtókat is átraknád erre a tápra, úgy közösítened kellene a tápok szekunder földjét, ami azért egy kicsit meredek vállalkozás, főleg úgy, hogyha esetleg nem is földelt dugaljból használod a gépet.
Ezt a megoldást nem igazán tudnám javasolni!
Inkább gondolkozz el azon, hogy mit tudnál nélkülözni a gépből, pl. elég lehet 1 optikai meghajtó, kevesebb ventilátor, stb.

"In the mist | dark figures move and twist | was all this for real | or just some kind of hell | 6-6-6 the Number of the Beast | Hell and fire was spawned to be released" - Iron Maiden: The Number of the Beast

(#19) bela22


bela22
csendes tag

Ha vkinek lesz itt egy használható elektronikája 120-as maxtorhoz, akkor azt megvenném, mivel épp ilyet keresek!! Nekem az elektronikám szállt el!!

Pleeeaass ,ha lesz vkinek feleslegben írjon, mert szükségem lenne rá!! ű
Thx!

(#20) toM517 válasza Bubu79 (#18) üzenetére


toM517
aktív tag

Ertem, de kell ennyi venti talan mert ma megprobalkoztam a venti nelkul valo hasjtassal is, de az atlag 42-45 fokos CPUbol nagyon hirtelen lett 60 fokos koruli, IDLE allapotban ami azert valljuk be egy ilyen procinal igencsak durva.
Szoval a ventikbol sajna nem tudok nelkulozni, a hazamba sajna csak 8CMesek fernek, ha ezekhelyett inkabb 2*12ot meg egy 8ast hasznalnek az igencsak jot tenne. Mellesleg az 5Von valo hasznalatot azt hogyan oldjam meg? csereljem meg a csatikon a sargat meg a pirosat? Vagy valami kevesbe barbar modszered nincsen? Front panelben gondolkoztam, venti szabalyzosra de az csokkenti is a fogyasztast vagy csak manipulal valamit hogy lassabbak legyenek a ventik, kulonben amugy is nagyon jo lenne ha le tudnam szabalyozni oket 5V-ra mert elviselhetetlenul hangosak kezdenek lenni, nem mai darabok ezeksem.

(#21) toM517 válasza bela22 (#19) üzenetére


toM517
aktív tag

Koszi, biztatoan hangzik, hogy mar egybol az elektronikamra faj a fogad ;]

(#22) toM517


toM517
aktív tag

Ja igen, most jut eszembe, mukodott a csatimegujito modszer. Meg csak 2ot preparaltam meg igy, a 2 winyoet. de latszolag muxik, azonnal felismert oket a BIOSban is meg nem is fagyott be az IDE eszkozok szkennelesenel. Zsir, kosz a tippet :)

(#23) Bubu79 válasza toM517 (#20) üzenetére


Bubu79
addikt

Eszedbe ne jusson felcserélni a pirosat, meg a sárgát, mert elfüstöltetheted a meghajtókat is, amiket esetleg a venti csatlakozója után kötnél.
Én úgy szoktam megoldani a dolgot, hogy a ventiátalakítóról levágom a venti piros vezetékét, ami a sárga vastagabb vezetékre megy, és a piros vastagra forrasztom.
Az előlapi panel nem rossz ötlet, én is használok egyet, egy Cooler Master Aerogate 3-at.
Ez 6V-tól 12V- ig szabályoz.
A feszültség csökkentésével a venti felvett árama is csökken, tehát csökken a fogyasztás.

Egyébként ugye jófelé jár a levegő a házban ( elöl be a friss levegő, hátul ki a meleg )?

A zaj esetleg megszűntethető azzal, ha szétszeded a ventiket, kipucolod, és újraolajozod.
De ez sem megoldás, ha a csapágyak szétkoptak:(

Szerk.:Nincs mit a tippért, saját hibájából tanul az ember, nálam is fordult már elő kontakthiba.;)

Szerk2.:Ha nem vagy biztos a vezetékezésben, inkább ne kezdj hozzá, asszem lehet kapni 12V-->5V átalakító csatit

[Szerkesztve]

"In the mist | dark figures move and twist | was all this for real | or just some kind of hell | 6-6-6 the Number of the Beast | Hell and fire was spawned to be released" - Iron Maiden: The Number of the Beast

(#24) Bubu79 válasza Bubu79 (#23) üzenetére


Bubu79
addikt

Jut eszembe, a sima 3 érintkezős venticsatlakozónál ( amit az alaplapra tudsz kötni ) a fekete a föld, a piros a 12V, a sárga pedig a fordulatszám jel. A Molex-nél a piros az 5V, a fekete a föld, a sárga pedig a 12V. A ventátalakítónál pedig a molex-->alaplapi csatlakozó átalakítóra gondoltam:B

"In the mist | dark figures move and twist | was all this for real | or just some kind of hell | 6-6-6 the Number of the Beast | Hell and fire was spawned to be released" - Iron Maiden: The Number of the Beast

(#25) toM517 válasza Bubu79 (#24) üzenetére


toM517
aktív tag

Igen, azt tudom, hogy utana mar nem kotok ra semm olyat, aminek normalis aram kell, mivel van par venti a gepben egy agat ugy is ra kell aldoznom a mukodtetesukre. Szoval inkabb a ventinek a csatijat birizgaljam, okes. A kerdes hogyan. A 3 Pinest hogyan tudom szetszedni? Sehogysem vilagos. A ventiket ugyancsak nem tudom hogyan kene szetszednem.a matricakat le tudom szedni rola, latom a forrasztasokat meg a chipet, de a lapatot hogyan szedem le rola? - Ezt tokre nem vagom.

Ja igen a levego jofele kering, hasznal is is neki, de szerintem alacsonyabb fordulaton is vegeznek a dolgukat tisztesseggel. Az 5 Tt ventinek molex csatija van, ezeket ugye siman felcserelhetnem? Ugy ahogyan a tapcsatinak a sarga - pirosarol mondtam.

[Szerkesztve]

(#26) Bubu79 válasza toM517 (#25) üzenetére


Bubu79
addikt

A matrica alatt látszik a lapát tengelye. A tengely végén van egy kis gyűrű, egyes ventiknél általában egy kis műanyag korong, ami be van hasítva. Ezt eltávolítva le tudod húzni a lapátot, és hozzá férsz a csapágyakhoz. Célszerű a tengelyt és a csapágyakat alkoholos vattával megtisztítani. A korongot úgy tudod kivenni, hogy finoman beilleszted egy kicsi óráscsavarhúzó végét a keresztirányú hasítékba, és kifeszíted a vájatból, amiben ül.
Vigyázz, mert könnyen elszáll.
A három Pin-est ne szedd szét, mint írtam, ott egy kicsit más a színek jelentése. Inkább szerezz be egy átalakítót, és végezd el a fenti átkötést.

Felcserélheted, de tartsd észben, hogy mi a helyzet a feszültségekkel, mert könnyen kivégezheted az esetleg véletlenül rákerülő eszközt.
Én nem változtatnám meg a szabvány színeket, inkább átforrasztanám a venti vezetékét a pirosra a sárga helyett!

[Szerkesztve]

"In the mist | dark figures move and twist | was all this for real | or just some kind of hell | 6-6-6 the Number of the Beast | Hell and fire was spawned to be released" - Iron Maiden: The Number of the Beast

(#27) toM517 válasza Bubu79 (#26) üzenetére


toM517
aktív tag

En ugy ertettem, hogy a ventinek a tapcsatijat, ami egy molex csati azt cserelnem fel, es ezaltal lenne a 12Vbol 5V.

(#28) bela22 válasza toM517 (#21) üzenetére


bela22
csendes tag

Nem a fogam fáj rá. hanem mint írtam, ha nem lenne más megoldás, engem az elektró érdekelne!

(#29) Bubu79 válasza toM517 (#27) üzenetére


Bubu79
addikt

Igen, ez megoldható, bár egy kicsit érdekesen néz ki, hogy egészen odaáig a sárga a 12V, a piros meg az 5V, onnantól pedig megfordul:)

"In the mist | dark figures move and twist | was all this for real | or just some kind of hell | 6-6-6 the Number of the Beast | Hell and fire was spawned to be released" - Iron Maiden: The Number of the Beast

(#30) vegh válasza bela22 (#28) üzenetére


vegh
tag

Üdv!

Csütörtökön derül ki mi a baja van egy haver aki vágja a témát, csak most nincs itthon. :((

Ha a vinyonak van baja és sz elektronika jó majd szólok!

(#31) toM517 válasza Bubu79 (#29) üzenetére


toM517
aktív tag

Lefutattam a GetDataBack-et Format utan is, mostmar kiir 2 particiot.
Ezt irja: 1. Part. NTFS at Sector 63, cluster size 8 (120 046 MB)
2. Part. NTFS at Sector 63, cluster size 8 (120 046 MB)

Annyiban kulonbozik a 2, hogy a Debug Info-hoz azt irja az egyikhez, hogy M2 a msikhoz B2.

Melyiket valasszam, ha rakattintok van egyket kulonbseg. Es mikor tolti be a fileokat rola, latom, hogy ott vannak a cuccok kb amiket letorolt. Ezeket most hogyan hozhatom vissza?

(#32) Bubu79 válasza toM517 (#31) üzenetére


Bubu79
addikt

Mentés előtt leformáztad a vinyót?:Y Szerintem vess keresztet az adatokra!
Olvastam Liksoftnál, hogy leírta a dolgokat Neked. Hidd el Ő nagyobb ász az adatmentésben, mint akármelyikünk itt a PH!-n ( tisztelet az esetleges kivételeknek:DDD ).
Szerintem hallgass rá, nem a levegőbe beszél!
A két partíció kicsit meredek, szvsz nem ártana újraparticionálni a vinyót, mert megsérülhetett az MBR.
Szal kövesd a Liksoft topikjában leírtakat, és talán mázlid lesz!

"In the mist | dark figures move and twist | was all this for real | or just some kind of hell | 6-6-6 the Number of the Beast | Hell and fire was spawned to be released" - Iron Maiden: The Number of the Beast

(#33) toM517


toM517
aktív tag

Teszem hozza quick format volt, ez valamit enyhitt a dolgon?

(#34) Bubu79 válasza toM517 (#33) üzenetére


Bubu79
addikt

Eetleg mázlid lehet! Ilyen esetben minden lemezmunka - még egy scandisk is! - végzetes lehet az adatok szempontjából!

"In the mist | dark figures move and twist | was all this for real | or just some kind of hell | 6-6-6 the Number of the Beast | Hell and fire was spawned to be released" - Iron Maiden: The Number of the Beast

(#35) toM517 válasza Bubu79 (#34) üzenetére


toM517
aktív tag

GDB-vel hogyan hozhato vissza az adat? Amikor a Save-re mentem, olyat csinal, hogy element egy $Volume $Logfile es egy $MFT-t ez jo? MErt ezek kb 64 mega osszesen. Nemhiszem ebben van az adat

(#36) Bubu79 válasza toM517 (#35) üzenetére


Bubu79
addikt

Igazából én nem használtam még ezt a progit, mint írtam a Stellar Phoenix FAT & NTFS-t használom, tehát ebben nem igazán tudok neked segíteni:(

"In the mist | dark figures move and twist | was all this for real | or just some kind of hell | 6-6-6 the Number of the Beast | Hell and fire was spawned to be released" - Iron Maiden: The Number of the Beast

(#37) toM517 válasza Bubu79 (#36) üzenetére


toM517
aktív tag

Rendben, lehet le kell tennem az adatok visszahozasarol. Orulhetek, hogy a vinyo meguszta...
Ezt az Aerogate 3at hol vetted es mennyiert? Hany ventit lehet vele szabalyozni? +funkciok?

(#38) bela22 válasza vegh (#30) üzenetére


bela22
csendes tag

Oks, van egy topicom is, amiben keresem ezt az elektronikát, oda, vagy ide is írhatsz! Ha jó az elektronika, akkor érdekelne!

Itt a topicom : Bővebben: link

[Szerkesztve]

(#39) Bubu79 válasza toM517 (#37) üzenetére


Bubu79
addikt

Ezt az Aerogate 3-at itt vettem Dunaújvárosban, a Unitelnél ( országos hálózat, asszem, de Pesten biztosan van ). 4 ventilátort kezel, 18W-ot tud leadni csatornánként, tehát elosztóval akár több ventit is rá lehet kötni.
Ezen kívül négy hőérzékelő is jár hozzá, ezeket LCD-n jelzi ki, a fordulatszámjelekkel együtt ( 1 soros kijelző, az adatokat felváltva jeleníti meg )
10500.- pénz volt, most nemtom mennyi
Itt egy link a produktról:
Bővebben: link

Szerk.: Nekem feketében van meg, annál fehér a háttérvilágítás, nem kék:D
Szerk2.: Azt elfelejtettem írni, hogy riasztani is tud, be lehet állítani csatornánként a hőfok, és fordulatszámjeleket, ha gáz van visít:DDD

[Szerkesztve]

"In the mist | dark figures move and twist | was all this for real | or just some kind of hell | 6-6-6 the Number of the Beast | Hell and fire was spawned to be released" - Iron Maiden: The Number of the Beast

(#40) toM517 válasza Bubu79 (#39) üzenetére


toM517
aktív tag

Hmm az akkor jo dolog, nekem ugy is sokkal tobbet ken iranitani mint 4, szal jo lehetne, meg jol nezz ki, meg jo az LCD, de pottyet draga. Akkor mar inkabb GateWatch az is nagyjabol ennyi, es azon akkora LCD van, hogy nagy :) Valszeg olyat fogok venni akkor mar, ha egyaltalan ilyen arban veszek, amire keves esely van, en max mondjuk 4-5 rongyot adnek ki erte. Sajnos ilyen kategoriaban keves jo letezik. talan egy Vantec van ami 4 csatornas, de LCD nelkuli, de azt talan csinalok magam :D, epp MODolasba kezdek, igaz nem olyan nagyszabasuba.

(#41) Bubu79 válasza toM517 (#40) üzenetére


Bubu79
addikt

Lelked Rajta!;)

"In the mist | dark figures move and twist | was all this for real | or just some kind of hell | 6-6-6 the Number of the Beast | Hell and fire was spawned to be released" - Iron Maiden: The Number of the Beast

(#42) toM517


toM517
aktív tag

Ez az amit kineztem: Bővebben: link

Ez szerinted tudna egy csatornan 2 ventit szabalyozni? Itt nem irjak mennyi a kimeneti W

(#43) Bubu79 válasza toM517 (#42) üzenetére


Bubu79
addikt

Jópofa!
Fogalmam sincs, ilyen szempontból eléggé szűxaszvú a leírás.

"In the mist | dark figures move and twist | was all this for real | or just some kind of hell | 6-6-6 the Number of the Beast | Hell and fire was spawned to be released" - Iron Maiden: The Number of the Beast

(#44) toM517 válasza Bubu79 (#43) üzenetére


toM517
aktív tag

Durva!!!

Nem hittem voplna, de ugy nezz ki sikerul visszahozni az adatokat :DDDDDDDDDDDDDDDDDDDD

HUHAAAAAAAA JO DURVA MOST ORULOK

(#45) Bubu79 válasza toM517 (#44) üzenetére


Bubu79
addikt

Öjömbódottá! Kis sikerélmény a nap végére:D

"In the mist | dark figures move and twist | was all this for real | or just some kind of hell | 6-6-6 the Number of the Beast | Hell and fire was spawned to be released" - Iron Maiden: The Number of the Beast

(#46) bela22 válasza bela22 (#38) üzenetére


bela22
csendes tag

Up, írtam mail-t , de már visszaolvastam, hogy csütörtökön derül ki mi a helyzet a cuccal! Váram majd a választ!
Thx!

(#47) vegh válasza bela22 (#46) üzenetére


vegh
tag

Üdv!

Bocs,h nem válaszoltam kiment a fejemből :B
A vinyo még mindig a srácnál van :(
Az a gondja hogy a lemez meghajtó motor szállt el, nincs valakinek véletlenül olyan vinyoja amibe müködik ez az apróság? :)

(#48) mr_ricsi válasza vegh (#47) üzenetére


mr_ricsi
veterán

A meghajtó motor cseréjéhez a vinyó teljes belsejét ki kell pakolni. Kívácsi lennék, ezt hogyan akarja megcsinálni...

Sokkal kellemesebb úgy hibát keresni, ha tudod, hogy másban kell!

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.