Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) NomadND1


NomadND1
senior tag

Szevasztok!

Egy ideje már követem a játék fejlesztését és az eddig 400 fős BR-ről váltottak 1000 főre, ami valljuk be masszív szórakozást igér.

A PR eddig rendben van, láttuk már mozgásban is E3 bemutató és azok akik nem sajnálnak 30 dollárt fizetni a FOUNDERS tagságért, már Augusztusban a zárt bétában találhatják magukat.

Azok se keseredjenek el, akik kivárnak, mert Októberben érkezik a félig nyílt béta (ehhez regisztrálni kell az oldalon).

Amit eddig a játékról tudni lehet:

- 1000 fős Battle Royale
- Fejlődési lehetőség
- MMO elemek
- Dinamikus napszakok
- Rombolható környezet
- Élő környezet (vadállatok)
- 16km x 16km "Dern sziget"
- Dinamikus időjárási rendszer
- Dinamikus tűz és egyéb elemek (lábnyom, 25% health alatt vérnyomok)

A játék honlapja: https://mavericks.gg/

(#2) tepenzed


tepenzed
őstag

Meg vagyok kicsit zavarodva. Nem az mmo része az 1000 fő és a br továbbra is 400?
Vagy nem lesz különálló mmo? Azt tudom, hogy br mód előtt is egy hub-ban leszünk ahol úgymond járkálhatunk, vásárolhatunk, beszélgethetünk stb

[ Szerkesztve ]

(#3) NomadND1 válasza tepenzed (#2) üzenetére


NomadND1
senior tag

1000 fő lesz a vége.
Most augusztusban 200 fővel (founders beta) nyit, majd utána 400 fővel folytatódik (extended beta).
Decemben végén a beta tesztelők kapják meg elsőként az 1000 fős modot. 2019-re (Q1 jelenleg) pedig mindenki más.

(#4) tepenzed válasza NomadND1 (#3) üzenetére


tepenzed
őstag

oh érdekes lesz 200an egy ekkora nagy térképen. Remélem ezt azért jól kommunikálják majd, mert így az elején nem feltétlen kap majd nagy hypeot a game

(#5) wjbhbdux


wjbhbdux
veterán

Kamu trailer, ezért nagyon nagy lutri előre befizetni. Lassan naponta jön egy új br game (ma éppen a serpenyő mémes Cuisine Royalet láttam újdonságként), ha meg is oldják szerver oldalon, ilyen 200-1000 fős játék kiszolgálásához rengeteg player kell hogy halál után már mehessen is a köv. kör, nehéz dolguk lesz a telített piacon.

/s

(#6) tepenzed válasza wjbhbdux (#5) üzenetére


tepenzed
őstag

ingyenes játék lesz, nem gondolom, hogy komolyabb kihívást jelent majd ennyi embert összeszedni, főleg mivel az összes pubg-s át fog menni, ha tényleg megvalósítják a leírtakat. Hiába jön sok br, ha ebben a témában a Pubg van csak, az meg visszafele fejlődik (ok, ott van még a Ring of Elysium, de az se nagyon halad)

[ Szerkesztve ]

(#7) NomadND1 válasza tepenzed (#4) üzenetére


NomadND1
senior tag

A BR mod "csak" 10x10km lesz. A PUBG jelenleg 6x6km 100 fővel. Ahogy ott is, itt is mindenki meg fogja találni a magának megfelelő játékmódot.

Augusztus végén már többet tudunk ;)

[ Szerkesztve ]

(#8) NomadND1


NomadND1
senior tag

Sziasztok!

Új infó, hogy lesz benne TPS mód is, nem csak FPS.

(#9) NomadND1


NomadND1
senior tag

James discordon az alábbi in-game képet tette közzé:

Katt

(#10) NomadND1


NomadND1
senior tag

További screenshotok érkeztek:

Mavericks_1
Marvericks_2
Mavericks_3
Mavericks_4
Mavericks_5
Mavericks_6

Napszak váltások:

Mavericks_1
Mavericks_2

Ruha + felszerelés
Mavericks_3
Mavericks_4
Mavericks_5

Úgy tűnik a grafikával nem lesz gond :DDD

[ Szerkesztve ]

(#11) tepenzed válasza NomadND1 (#10) üzenetére


tepenzed
őstag

videón azért nem ilyen :)

[link]

(#12) NomadND1 válasza tepenzed (#11) üzenetére


NomadND1
senior tag

Őszintén, mit vársz egy pre-alpha gameplay-től?

(#13) redingitell


redingitell
senior tag

Sziasztok!
Van valakinek founders tagsága?

(#14) NomadND1 válasza redingitell (#13) üzenetére


NomadND1
senior tag

Nekem van.

Augusztus végén indul a founders beta. Ha nem lesz NDA, akkor töltök fel videókat is.

[ Szerkesztve ]

(#15) redingitell válasza NomadND1 (#14) üzenetére


redingitell
senior tag

Nekem is van, Csak azért kérdeztem, hogy talán jobb lenne valakivel együtt próbálni, ne egyedül görcsöljek rá :)

(#16) NomadND1 válasza redingitell (#15) üzenetére


NomadND1
senior tag

Megdumáltuk :)

(#17) NomadND1


NomadND1
senior tag

A fejlesztők változtattak a beta hozzáféréssel kapcsolatban. A korlátozott beta helyett bevezetik a "The Forge" kiadást ami az elején igaz csak a founders tagoknak (több lépcsőben, HW és lokáció alapján kiválasztva) lesz elérhető.

Viszont utána mindenki számára megnyitják a játékot és aktívan részt lehet venni a játék fejlesztésében.

Angolul itt: The Forge

(#18) redingitell


redingitell
senior tag

Még 2 nap, és többet tudunk.....

(#19) redingitell


redingitell
senior tag

Akkor szeptember 20-án indul a Forge. A FAQ sok mindenre fényt derít, érdemes elolvasni.

[link]

[ Szerkesztve ]

(#20) redingitell


redingitell
senior tag

Itt egy kis kedvcsináló. Főleg azoknak ajánlom, akiknek lassan mindenük tele lesz a PUB G-vel :)

(#21) redingitell


redingitell
senior tag

Hát a november 29 még messze van, amikor is kezdődik a Forge, tehát kipróbálható lesz a játék az alapítóknak.
Nemrég adták ki ezt a videót, ami már mutat egy-két dolgot.

(#22) redingitell


redingitell
senior tag

Egy újabb rövidke betekintő 2 héttel az indulás előtt.

(#23) NTonee


NTonee
veterán

azért az milyen szép már, hogy még beszélni sem lehet róla :DDD
hopsz... ezzel most máris megszegtem a nda-t? ;]

(#24) redingitell válasza NTonee (#23) üzenetére


redingitell
senior tag

Van hozzáférésed?

(#25) NTonee válasza redingitell (#24) üzenetére


NTonee
veterán

persze, különben nem tudnám, hogy miről nem lehet beszélni. :)

(#26) redingitell válasza NTonee (#25) üzenetére


redingitell
senior tag

És mit szólsz ahhoz amiről nem lehet beszélni? Én nagy reményeket táplálok. Pl a karakter mozgásaa nagyon ott van. Teljesem más dombon fel mint le vagy sík talajon.
Mondjuk azért ettől többet vártam a forge indulásakor de ha tartják az ütemtervet akkor nem lesz rossz.

(#27) NTonee válasza redingitell (#26) üzenetére


NTonee
veterán

Mondták, hogy az első pár nap arról szól majd, hogy a kliens fusson. Nem hazudtak. Azonban ennyi várakozás után ez borzalmasan kevés. Kb. így éreztem magam, csak a videón lévő játékban a fizika már legalább működik rendesen.

(#28) redingitell


redingitell
senior tag

Elindult a Forge, de valahogy nincs az a pörgés itt ............

(#29) NTonee


NTonee
veterán

noh, kezd értelmesen kinézni, viszont most lényegesen több bugot kellett jelentenem, mint az előző verziónál. Olyanokat, amik előzőleg nem voltak problémásak.

(#30) NTonee


NTonee
veterán

ooh és persze már most elindult a teaming, vicces mikor egy pre-alpha játékban hárman rohannak le 2percenként

(#31) redingitell válasza NTonee (#30) üzenetére


redingitell
senior tag

Igen, ezt tapasztaltam én is. Viszont tényleg alakul, nem lesz ez rossz

(#32) jozefgucci1


jozefgucci1
addikt

Visszatalálós poszt :DDD Remélem tényleg jó lesz és picit megszorongatja a pubG-t .

Origin :jozefgucci1980 , Cod =játszótéri mászóka színekkel operáló, vérpistikebőszítő játékmenet...

(#33) redingitell


redingitell
senior tag

Nahh ismét adtak hozzá egy kis pluszt. Épületek, konténerek, tereptárgyak. Alakul. Mintha azt olvastam volna ki a sok okosságból, hogy holnap lesz megint egy patch.

(#34) redingitell


redingitell
senior tag

Szépen, lassan csepegtetnek... Mától dinamikus időjárás, nappal- éjjel váltakozik, a hegyekben hó esik, a vízparton eső. Jó irányba halad.....

(#35) NTonee válasza redingitell (#34) üzenetére


NTonee
veterán

nem találkoztam dinamikus időjárással, de sajnos repülő és átlátszó épületek, valamint egyéb tereptárgyak megint vannak. Pedig ezeket már sikerült rendbe rakni.

[ Szerkesztve ]

(#36) NTonee


NTonee
veterán

Bent voltam épp a játékban, mikor hirtelen bedobott egy loading screent és aztán elindult egy battle royale módú csata. :) Meglepődtem, pedig tegnap még olvastam is, hogy ma megpróbálkoznak néhány "last man standing" körrel. 18-an elindultunk, de sajnos az első ellenféllel való lövöldözéskor elcrashelt a game. :(

(#37) redingitell válasza NTonee (#36) üzenetére


redingitell
senior tag

Azt hiszem egyenlőre csak időszakos a br. mód. Ma este 5-10- íg megint lesz, ha otthon leszek kipróbálom

[ Szerkesztve ]

(#38) NTonee


NTonee
veterán

Nos, ez a játék halott, konkrétan senkit sem érdekel. Tök üresek a szerverek, senki nem játszik. Bár az is igaz, hogy nincs is mivel, hiszen sehova sem fejlődik. Ha be is lép valaki, akkor is csak szaladgálni, meg lövöldözni tud a nagy semmibe az alap fegyverekkel. Ha szerencséje van, akkor betéved egy másik reménykedő és egymást lövik. Ugyanazok a bugok vannak benne, mint az első napon, mikor elindult, javult a grafika, de továbbra is igénytelen, random crash szintén az első perctől kezdve. Változó időjárás és napszak is csak kamu volt, semmi nem változik. A fejlesztők csak hazudoznak, nyilván ők is tudják, hogy ennek annyi. Vagy eleve nem is akarták megcsinálni, csak pénzt lenyúlni.
Ne legyen igazam, de hamarosan az islands of nyne sorsára jut ez is.

(#39) redingitell


redingitell
senior tag

Úgy látszik nagyon komolyan nekiálltak. Hatalmasat haladt előre a játék. Novemberre ígérik a public bétát. Jelenleg alpha állapotban van a készítők szerint, szerencsére már élvezhető játék.

(#40) NTonee válasza redingitell (#39) üzenetére


NTonee
veterán

Olyan komolyan nekiálltak, hogy az egész bagázs lehúzta a rolót, összepakoltak és léptek. :((( :W Kár, hogy mégis igazam lett.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.