Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Gazdaság, jog  »  MÁV topic

Hozzászólások

(#601) taylorp válasza Bull Boss (#600) üzenetére


taylorp
senior tag

Nem baszhat meg, 20 nap az átfutás, de nem kellene karambolozni.
Amúgy mejött a csekkem.

Ez kizárt dolog, mer nemtudom. XBOX Gamertag:taylorp79

(#602) Bull Boss válasza taylorp (#601) üzenetére


Bull Boss
senior tag

Hátha nekem is megjön... :B

(#603) philoxenia


philoxenia
MODERÁTOR

[link]

Később általában nem értek egyet azzal, amit korábban leírtam. Ehhez néha évek kellenek, néha percek csak...

(#604) Kephamos válasza philoxenia (#603) üzenetére


Kephamos
addikt

Szerencsére holnaptól megint sztrálkolnak ezek a baromarcúak. Igazán becsődölhetne már, hátha jön valami normális cég a helyére. Úgysem magyar kézben van már...

(#605) Archer válasza philoxenia (#603) üzenetére


Archer
őstag

Most már nekem is kezd tele lenni a tököm Gaskóval meg az értelmetlen sztrájkjával. Ha legalább valami olyanért sztrájkolnának amire azt lehet mondani, hogy ez igen, ennek van értelme de így... Megszívatják a fél országot(megint) és kb. ennyi meg termelnek egy csomó veszteséget az amúgy is szar helyzetben lévő MÁV-nak. :(

Beszélni már gyerekkorában megtanul az ember. Hallgatni csak sokkal később.

(#606) Kephamos válasza Kephamos (#604) üzenetére


Kephamos
addikt

Oké, talán elragadtattam magam, de akkorsem értem miért velem csesznek ki, mikor nem velem van bajuk. :F

(#607) zolynet


zolynet
addikt

máv - bkv eredménye: 5perc alatt eljutottam a Wesselényitől a Petőfi-híd Budai hídfőig.......persze hogy a villamossínen, hogy máshogy /helikopáter, de az most nem volt kéznél/
amugy meg "+!'"% meg ott ahol vannak :(((

Life is too short to stay stock!

(#608) Wolverine


Wolverine
félisten

"A VDSZSZ közölte: tízkor ismét felfüggesztik a február 1-jén kezdett, azóta többször felfüggesztett, legutóbb vasárnap éjfélkor kezdett sztrájkot."

Szánalmas.

"I'm the best there is at what I do, but what I do best isn't very nice." (Wolverine) / "Hello, I'm the Doctor. Basically... run." (a 11. Doktor)

(#609) philoxenia válasza Wolverine (#608) üzenetére


philoxenia
MODERÁTOR

A cél csak a sz.rkavarás volt amúgy is......, hogy tovább már ne menjek. Kíváncsi vagyok mit kap majd cserébe a következő választás után.

Később általában nem értek egyet azzal, amit korábban leírtam. Ehhez néha évek kellenek, néha percek csak...

(#610) Archer válasza Archer (#605) üzenetére


Archer
őstag

Mentségükre válljon, hogy ma reggel jöttek a vonatok menetrend szerint, legalább is itt az északi parton.

Beszélni már gyerekkorában megtanul az ember. Hallgatni csak sokkal később.

(#611) (Darkwood)


(Darkwood)
őstag

Ha kíváncsiak vagytok az én koncepciómra (mint MÁV-os) szerintem ez az egész sztrájk azért van, mert így a 38 mellékvonalon a forgalom megcsappan és így azt tudják majd mondani, hogy: "Nincs kihasználva szüntessük meg azonnal!" :( És az ilyen "áll" sztrájkokkal nagyon jól csinálják, mert így tényleg csökken a forgalom!
Köszönjük Gaskó!!! Téged is megvettek!!! :(((
Hazaárúló vagy!!! :W :W :W

Én korrekt eladó és vevő vagyok, így elvárom, hogy más is az legyen velem! Ha nem vagy korrekt és átba****, akkor az én szememben egy utolsó patkány vagy és ne találkozz velem az utcán, mert...!

(#612) (Darkwood) válasza (Darkwood) (#611) üzenetére


(Darkwood)
őstag

Elnézést, most vettem észre, hogy az "ál" szól két "l"-lel írtam! :Y

Én korrekt eladó és vevő vagyok, így elvárom, hogy más is az legyen velem! Ha nem vagy korrekt és átba****, akkor az én szememben egy utolsó patkány vagy és ne találkozz velem az utcán, mert...!

(#613) zolynet


zolynet
addikt

Április 18-án egész napos BKV sztrájk. :W :W :W Takarogggggggyatoooooook!!! Ez hihetetlen ami itt folyik ebben az országban. Már meg sem lepődöm lassan, sajnos. :(

Life is too short to stay stock!

(#614) legiaap válasza zolynet (#613) üzenetére


legiaap
nagyúr

És lesz MÁV sztrájk is majd aznap?
Remélem nem, mert akkor, hogy jutok haza... :F

How are U today? Just kidding...I don't care!

(#615) zolynet válasza legiaap (#614) üzenetére


zolynet
addikt

Azt nem tudom, de legalább még a buszsávokat sem nyitják meg, ezek sem a Földön születtek.
Mai Metró közleménye: lesz sztrájk :(((
Nekem 1 szerencsém van, h gyalok sem lehet több 35percnél a melóhelyem, de ezt nem sokan mondhatják el.
Nem bojgatnám a hazamenetelt ezen a hétvégén, ha csak nem akarsz nagyot szívni.
Máv-nál sosem lehet tudni. :(

Life is too short to stay stock!

(#616) zolynet válasza zolynet (#615) üzenetére


zolynet
addikt

egy szép idézet :D

Life is too short to stay stock!

(#617) Grass válasza zolynet (#615) üzenetére


Grass
aktív tag

Bocs, de ebben hol van az, hogy a MÁV dolgozók is sztrájkolnak? :F

"Ne vedd készpénznek mások gondolatait" - Good Will Hunting

(#618) lorcsi


lorcsi
veterán

a retken megy a máv helyzet bemutatása, akik nem járnak vonattal meg állomásra egy kis betekintő
és képesek pénzt kérni a szolgáltatásokért

aszogya' 20%-al novelték a takarítást
hol a p.csába??
az igazgatóknál?

[ Szerkesztve ]

(#619) zolynet válasza Grass (#617) üzenetére


zolynet
addikt

igaz, de nálam máv-bkv egy kutyaütő társaság

Life is too short to stay stock!

(#620) Darth_Revan válasza lorcsi (#618) üzenetére


Darth_Revan
veterán

Ha valaki lemaradt volna róla: [link]

(#621) (Darkwood)


(Darkwood)
őstag

Hamarosan időszakos vizsga! :Y

Én korrekt eladó és vevő vagyok, így elvárom, hogy más is az legyen velem! Ha nem vagy korrekt és átba****, akkor az én szememben egy utolsó patkány vagy és ne találkozz velem az utcán, mert...!

(#622) (baphomet)


(baphomet)
tag

időszakos vizsga??? :F
nah az is jóó dolog lehet :W

(#623) (Darkwood) válasza (baphomet) (#622) üzenetére


(Darkwood)
őstag

2 évenként van és mindenki imádja! :P Gondolhatod! Nem lehet unatkozni a MÁV-nál! Nem hogy Te is jönnél a MÁV-hoz Pistim! :DD

Én korrekt eladó és vevő vagyok, így elvárom, hogy más is az legyen velem! Ha nem vagy korrekt és átba****, akkor az én szememben egy utolsó patkány vagy és ne találkozz velem az utcán, mert...!

(#624) (baphomet) válasza (Darkwood) (#623) üzenetére


(baphomet)
tag

köszi Darkwood, én megpróbálom a motorszerelő-szakmát :C
majd eccer, talán ;)

(#625) (Darkwood) válasza (baphomet) (#624) üzenetére


(Darkwood)
őstag

Sok szerencsét hozzá! ;)

Én korrekt eladó és vevő vagyok, így elvárom, hogy más is az legyen velem! Ha nem vagy korrekt és átba****, akkor az én szememben egy utolsó patkány vagy és ne találkozz velem az utcán, mert...!

(#626) (baphomet) válasza (Darkwood) (#625) üzenetére


(baphomet)
tag

köszi, muszáj lesz :DD

(#627) 7


7
addikt

Gyermekeim, mi az istent művelnek a MÁVnál?

Ma hallottam az esti híradóban, hogy valami brutális, amit a Keletinél művelnek a külföldi jegypénztáraknál. Nincsenek pénztárgépek, meg semmi elektronika, a jegyeket kézzel írják meg, az adatokat menetrendből keresik ki a pénztárosok. Meg van valami aládúcolt mennyezet is, amennyire hallottam fél füllel. Felújítanak?

(#628) Wolverine


Wolverine
félisten

[link] :(

"I'm the best there is at what I do, but what I do best isn't very nice." (Wolverine) / "Hello, I'm the Doctor. Basically... run." (a 11. Doktor)

(#629) zolynet


zolynet
addikt

Hétfőn nulla órától folytatódik a vasutassztrájk. :( :W :( :W :( :W kezdőőőőődddiiiiiiiiiiiiiiik

Life is too short to stay stock!

(#630) szilu84 válasza zolynet (#629) üzenetére


szilu84
tag

nagyon faja... :F

(#631) ibazsb


ibazsb
tag

Egyelőre vége...

A megkérdezettek közel egyharmada egyetért, viszont a többit nem érti. Az egyharmad azt az egyet se érti.

(#632) juliabrilke


juliabrilke
addikt

Ennyi volt már megint? Ez így kész vicc. Már azt hittem, hogy legalább 2 napig kibírják. :U :F

(#633) BITBOYS válasza juliabrilke (#632) üzenetére


BITBOYS
addikt

Nem baj, haza tudok jutni vonattal :)

Az ellenség? Ő is kötelességtudó volt, akár te. Vajon mi volt a neve? Honnét jött? Valóban gonoszság ült a szívében? Miféle hazugságok sodorták ily távol az otthonától? Maradt volna inkább odahaza...,békében. A háború mindnyájunkkal végez.

(#634) juliabrilke válasza BITBOYS (#633) üzenetére


juliabrilke
addikt

Persze örülök neki, de tényleg nevetségesek már lassan.

Sok vonat így is járt. Ez csak bohóckodás már.

(#635) BITBOYS válasza juliabrilke (#634) üzenetére


BITBOYS
addikt

Igazad van, ezt már senki sem veszi komolyan, még a szakszervezet sem :)

Az ellenség? Ő is kötelességtudó volt, akár te. Vajon mi volt a neve? Honnét jött? Valóban gonoszság ült a szívében? Miféle hazugságok sodorták ily távol az otthonától? Maradt volna inkább odahaza...,békében. A háború mindnyájunkkal végez.

(#636) biga válasza BITBOYS (#635) üzenetére


biga
senior tag

Nincs mit komolyan venni. A vasutasok jó része is hülyeségnek, értelmetlennek tartja Gaskó zavarkeltését. Jó eséllyel gallyra verik a maradék értékét is a vasútnak. Nos akkor utána lehet majd síneket felszedni, helyét sóval behinteni és több tízezer embert utcára küldeni. Kb ennyi eredményt tudok elképzelni ezekböl a sztrájkokból. Egy sztrájknak csak akkor van értelme, ha a követelések reálisak és teljesíthetőek. A mostaniak nem azok..

''Fiatalok! Tiétek a jövő! Régebben úgy volt, hogy a miénk lesz. (Sándor György)'

(#637) Integra válasza biga (#636) üzenetére


Integra
titán

gaskó ebből él, nem értem mit csodálkozol..
:)

...egy fecske nem csinál nyarat, viszont egy hülye százat csinál...

(#638) szilu84


szilu84
tag

reggel kénytelen voltam busszal utazni a sztrájk miatt, kegyetlen szar volt :(
örülök h vége

(#639) Wolverine válasza BITBOYS (#635) üzenetére


Wolverine
félisten

Az a baj, hogy a VDSZSZ komolyan veszi, és nincs is más célja, mint megbénítani annyira a közlekedést, amennyire csak lehet... :(((

"I'm the best there is at what I do, but what I do best isn't very nice." (Wolverine) / "Hello, I'm the Doctor. Basically... run." (a 11. Doktor)

(#640) juliabrilke


juliabrilke
addikt

Ma halottam több híradásban is, hogy majd folytatják valamikor a sztrájkot, de nem országosan, hanem csak egyes régiókban. :U Fogynak nagyon! ;]

(#641) PazsitZ válasza juliabrilke (#640) üzenetére


PazsitZ
addikt

Gondolom itt Békés megyében. Itt mindig a "legteljesebb" a sztrájk. Egyébként nem teljesen értem a dolgot. Mostanában alapból előfordul, hogy akár 1 órát is késik a vonat. Ezek meg még sztrájkolni is akarnak? Vicces.
Dunántúlon gondolom minden megy szépen, ahogy korábbi sztrájk alkalmával is volt.
Ez a vszdsz vezér meg menjen már az anyjába. Én elhiszem, hogy millás fizu mellett ő szarik a vasútközlekedésbe, de miért érzi azt, hogy az ország felét meg kell szivatnia? Csodálom, hogy még senki nem zúzta le az arcát.
No mindegy kidühöngtem magam. Most picit jobb :DDD

Bár mint tudjuk a sztrájk igazából értünk van... :W

[ Szerkesztve ]

- http://pazsitz.hu -

(#642) Wolverine


Wolverine
félisten

[link] :D

"I'm the best there is at what I do, but what I do best isn't very nice." (Wolverine) / "Hello, I'm the Doctor. Basically... run." (a 11. Doktor)

(#643) Winner_hun


Winner_hun
félisten

Bérletárakat a neten lehet találni? Most lusta vagyok elmenni megkérdezni...

► "Kicsit olyan webcaritas" ◄ ヅ

(#644) Jester01 válasza Winner_hun (#643) üzenetére


Jester01
veterán

És kattintani is lusta voltál? ;]
Amúgy az meg mi, hogy "(A füzetjegy kiadása jelenleg fel van függesztve.)" :Y

Jester

(#645) Sárpac


Sárpac
nagyúr

Return jegy meddig érvényes a mávnál 100Km-nél hosszabb távra?

Alapfesz alatt a maximumon túl!

(#646) kaller1 válasza Sárpac (#645) üzenetére


kaller1
veterán

Egy hónapig.

.::> <::.

(#647) Winner_hun válasza Jester01 (#644) üzenetére


Winner_hun
félisten

Kerestem, nem találtam, kösz:R

[ Szerkesztve ]

► "Kicsit olyan webcaritas" ◄ ヅ

(#648) philoxenia


philoxenia
MODERÁTOR

Ennyire nem kellene frissnek lenni.... Vajon mennyit mutat itt a naptár?

Később általában nem értek egyet azzal, amit korábban leírtam. Ehhez néha évek kellenek, néha percek csak...

(#649) fokukac


fokukac
nagyúr

hát basszus,

emlékeim vannak a régmúltból, hogy 3,5 óra volt az út Balatonfüredre sok-sok évvel ezelőtt.

Mivel hétfőn füredre kéne mennem, rákerestem, hogy mi a helyzet ezen a téren?

aszongya, hogy ugrásszerű fejlődés van, naponta kétszer megy olyan intercity, ami röpke 2 óra 20 perc alatt meg is teszi ezt a hatalmas, 132 km-es távot. mesésen gyors, 56,58 km/órás átlagsebességet jelent! :Y ez már azért valami.

de van olyan "gyors"vonat is, ami 2 óra 45-50 perc alatt küzdi le ezt a távot. (~48 km/h)

ilyenkor érzem, hog ymilyen szép nagy ország ez a Magyarország... :W

hihetetlen, b+, hihetetlen.

Pleased to meet you - hope you guess my name

(#650) (Darkwood) válasza fokukac (#649) üzenetére


(Darkwood)
őstag

Akkor Szeged Bp. Nyugati között egész jó a helyzett, mert az 191km és 2:30 minutes alatt teszi meg...!

Én korrekt eladó és vevő vagyok, így elvárom, hogy más is az legyen velem! Ha nem vagy korrekt és átba****, akkor az én szememben egy utolsó patkány vagy és ne találkozz velem az utcán, mert...!

Útvonal

Fórumok  »  Gazdaság, jog  »  MÁV topic
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.