Hirdetés

2024. április 24., szerda

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Videokártyák  »  Matrox g400 tv-kábel (téma lezárva)

Hozzászólások

(#1) yeti


yeti
csendes tag

Hello!

Sok ideig vacakoltam hogy hogy lehetne életet lehelnem a G400-am TV-outjába de nem sikerült, pedig mindenhol azt írták hogy pofonegyszerű.
Most asszem rájöttem a hibára: azt olvastam valahol, hogy más átalakítókábel kell a G400-asokhoz, mint a G450hez. Márpedig én G450-hez való kábelt vettem. :), esetleg valaki G450-es kértyát cserélne G400-ra, bármi csak valaki javasoljon valami megoldást!

(#2) yeti


yeti
csendes tag

Nem hiszem el hogy senkinek nincs 5lete. Naaa, lecci!

(#3) Flashcash válasza yeti (#1) üzenetére


Flashcash
Közösségépítő

[L]http://shopmatrox.com/international/products/extensions/tv_out.asp[/L]

(#4) Flashcash válasza Flashcash (#3) üzenetére


Flashcash
Közösségépítő

Ebből is látszik hogy a g450/g550 tvout kábele nem jó a g400-hoz.

(#5) yeti válasza Flashcash (#3) üzenetére


yeti
csendes tag

Köszi a tippet, megnéztem, de sajnos csak úgy tudnék rendelni tőlük, ha lenne VISA vagy Mastercard kártyám, de csak Visa Electron van, így ez a lehetőség ugrott. (meg amúgy is baromi drága, postaköltséggel több mint 4000).
Valakinek esetleg kapcsolási rajza nincs?

(#6) LordX válasza yeti (#5) üzenetére


LordX
veterán

Visa Electron nemrészhalmaza Visa?

(#7) yeti válasza LordX (#6) üzenetére


yeti
csendes tag

Nem. A Visa Electron online kártya, míg a Visa offline. Ezért kérnek Visat.

(#8) LordX válasza yeti (#7) üzenetére


LordX
veterán

OTP Junior 18+: Szép kék téglalapba beleírva a jobb alsó sarokba: Visa Electron...
PostaBank Euro<26: Szép kék téglalapba beleírva a jobb alsó sarokba: Visa Electron...

Mindkettő bent figyel a tárcámban...

(#9) yeti válasza LordX (#8) üzenetére


yeti
csendes tag

És egyiket sem tudod használni internetes vásárlásra, mivel online kártyák. Vannak olyan boltok is (ahol nincs telefonvonal, bár egyre kevesebb ilyen van, szinte keresni kell), ahol nem fogadnak el Visa Electront, csak Mastercardot vagy Visa-t.

(#10) yeti


yeti
csendes tag

Megvan a megoldás!!!
Az aproneten adtam fel hirdetést, hogy vennék G400-as kábelt, vagy kellene kapcsolási rajz, és elküldték e-mailben! :)

a G400-as bekötése:
[L]http://www.matrox.com/mga/support/faq/details.cfm?id=7[/L]

a G450-es bekötése:
[L]http://www.matrox.com/mga/support/faq/details.cfm?id=10[/L]

(#11) detri


detri
aktív tag

Én pont ilyen átalakítós TV-out kábelt keresek a G400 DH-hoz, nincs valakinél elfekvőben? Vagy esetleg ötlet, h honnan szerezhetnék? Van itthon Matrox képviselet, vagy ilyesmi? Kiskerekben term. nincsen, és sajna én a kapcsolási rajzzal sem tudok semmit kezdeni.
A shopmatroxszal az a bajom, h a szállítás miatt nagyon drága lesz a biznisz, meg még nem is csináltam ilyen online rendelősdit. :)

kösz,
üdv:
detri

(#12) ödönke válasza detri (#11) üzenetére


ödönke
aktív tag

[L]http://www.demand.hu[/L] a nagykerárlistájukban láttam ilyen kábelt, de szerintem a boltban is lehet kapni/rendelni

na megnéztem

Matrox Kábel G550-hez 1.832+fa ez nem lesz jó a g400-hoz? mert csak ezt találtam nálluk

egyébként aproneten dobj fel egy keresek hirdetést, vagy nézz szét mert soknál láttam hogy van eladó egy 2 hónapja kb. az aproneten

(#13) detri válasza ödönke (#12) üzenetére


detri
aktív tag

Szia ödönke!
Sajnos a G550 és a G450 kábel nem jó a G400-hoz, valahogy más a lábkiosztás, vagy ilyesmi...
Az aproneten szétnéztem, nagyon kevés eladó Matrox van, 1hez kínált az eladó TV-out kábelt, de ezt elvitték, lemaradtam róla. Asszem tényleg feladok egy keresek hirdetést, de nem hinném, h minden háztartás alapfelszereltsége ez a kábel... :O

Kösz a segítséget!
detri

(#14) Gaskin


Gaskin
aktív tag

Azt olvasgattam mindig matrox-éknál, hogy a matrox-dvd mennyire frankó. Ezzel már 350-es PII-vel is lehet DVD-t nézni. (unokaöcsémnek pont ez a konfig-ja az általam adományozott G450-el) Szóval ez a program tényleg kihoz valami többletet a G450-esből, vagy ez is csak egy mezei lejátszó program?? Érdemesebb ezt használni?

(#15) napos2600 válasza Gaskin (#14) üzenetére


napos2600
tag

matrox g450 eTV-tol felfele van csak hardveres MPEG2 tamogatas
szerintem az is csak mezei lejatszo bar meg sosem probaltam :)

(#16) boy


boy
csendes tag

Vettem egy G550-est. A TV-Out kábelt külön küldték hozzá (reklamáltam, mert kifelejtették) Összedugtam mindent, ahogy kellett, de a Tv-Outon vmi összetört fekete-fehér kép jelenik meg. Olyan, mintha NTSC-t néznék Pal-ban. Régebben úgy mondták volna: ''szalad a kép''. Tettem fel mindenféle drivert (előtte persze a régit un-installáltam), nem változott a helyzet. Mit tegyek?

Boy

(#17) detri válasza boy (#16) üzenetére


detri
aktív tag

Melyik zsineggel mész be a TVbe? a DualHead Settingsnél jók a beállításaid? (pl. TV standard, cable type)

Ha nagyon nem akar összejönni, menj el a matrox support fórumára, nekem is ott segítettek, nagyon rendes volt a matroxos fazon.

Útvonal

Fórumok  »  Videokártyák  »  Matrox g400 tv-kábel (téma lezárva)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.