Hirdetés

2024. március 28., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) macika


macika
csendes tag

Hali!


Hétvégén filmet szerettem volna nézni, de aszonta' a gépem, hogy nem... Eddig simán ment a dolog a Dualhead-del, teljesen jo volt. A probléma a következő lett:
a kép szétesett, fekete-fehér, fut mint állat, és semmit sem lehet látni. Villódzik, meg elmászik teljesen... szóval még csak az sincs, hogy megy a film... mert semmi se látható. És az érdekes még!!!: akinek matroxa van biztos ismerős: ha bekapcsolod a tv-t, es AV-re rakod, és semmit se játszol le a gépen, akkor elvileg a TV-n fekete képnek kéne lenni. Na most nekem 2-3 sec-enként beugrik(vagyis átszalad, vagy vmi hasonló dolgot művel) egy szürke villódzás. és ezt ütemesen csinálja

A TV-out PAL, az összekötés: gyári átalakító (SCART-RGB).

Mitől lehetett szar? A kábel ment szét, a TV euroscart bemenete, vagy esetleg a kártya. Winfos alatt a képével semmi gáz. Újabb drivert nem raktam fel. Asszem vagy az utolsó vagy az utolsó előőti van fenn.

Akinek ötlet van, az vesse már bill-re.. Kösz

(#2) macika


macika
csendes tag

na senki?

(#3) macika


macika
csendes tag

na mi van??? már senki nem ismeri ezt a típust??? mindenki csak az nvidiat és atit nyuzza??? :-(((

(#4) macika


macika
csendes tag

senki nem nyög semmit... elég szomorú vagyok...

(#5) Flashcash válasza macika (#1) üzenetére


Flashcash
Közösségépítő

Próbáld kizárni a hibákat.

Rakd be simán dualhead clone-ra majd rakd rá a monitorod a második vga kimenetre hogy van-e kép. Ha itt van akkor vagy kábelhiba vagy ami rosszabb a vga-n romolhatott el a tvout chip.

Esetleg a kábel Svideo kimenetét is kipróbálhatnád scart átalakítóval.
A Tv kimenetet clone-ban próbáltad?

(#6) macika


macika
csendes tag

nem, nekem dvdmax uzemmodban megy mindig....

megcsekkolom clone modban, remelem ugy jo lesz. Van esély arra, hogy esetleg a tv baszodott el??? marmint a AV-ja... nemregiben volt egy kis villamlas,viahgr, mikozben neztek vele a filmet a tv-n.
Idovel a tv ki lett kapcsolvam, a gep nem. Mikor elmult a vihar -> gep vissza -> onnantol rossz

Véleményed? Amugy kösz a segítséget.

És meg1 kérdés, BARKINEK!!!: annak van esélye hogy csak ugy natur elbaszodik a kábel, magátol??? Ez érdekelne, aki ért az ilyenekhez. Csak hogy tudjam mire számíthatok.

kösz: mackóamálnásból

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.