Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#51) bdav válasza nofene (#46) üzenetére


bdav
őstag

nem és nem is akarok. állítólag nagyon tré.

10 féle ember van a világon. Aki ismeri a kettes számrendszert és aki nem. ''A név nincs hosszabb páncélszekrény''

(#52) pRedATor


pRedATor
tag

Ma vettem meg a jegyeket, már csak 1 hetet kell kihúznom; gondoltam megosztom veletek az örömöm

(#53) Memphis válasza pRedATor (#52) üzenetére


Memphis
tag

jó neked...én még nem tudom mikor fogom megnézni :( monjuk minden csak azon múlik hogy haverom mikor visz be ingyé :DDD

Ha ma nulla CELSIUS fok van és holnap kétszer olyan hideg várható, hány CELSIUS fok lesz holnap? :D (bezártam a kiskaput)

(#54) sebela


sebela
aktív tag

http://www.est.hu/rovat/printerfriendly.cfm?d_id_cikk=27223



Ha követnélek egészen hazáig, megtartanál?

(#55) sebela válasza nofene (#38) üzenetére


sebela
aktív tag

Én csak 8kor nézem, mert fizikaszakkörről ilyen ürüggyel eljönni öngyilkosság :(

Ha követnélek egészen hazáig, megtartanál?

(#56) Memphis


Memphis
tag

hmm...sok a cikk de az a nagyobb baj hogy még nem láttam :O :O

Ha ma nulla CELSIUS fok van és holnap kétszer olyan hideg várható, hány CELSIUS fok lesz holnap? :D (bezártam a kiskaput)

(#57) sebela válasza sebela (#54) üzenetére


sebela
aktív tag

Remélem tényleg adnak majd piros és kék bogyót...
(én mindkettőböl szerzek valahogy)

Ha követnélek egészen hazáig, megtartanál?

(#58) twollah válasza Thom! (#1) üzenetére


twollah
nagyúr

Koszi mindenki neveben a forditast.

(#59) Memphis válasza sebela (#57) üzenetére


Memphis
tag

szerintem csak premier előadáson fognak adni szal ha arra mész akkor bunyózz :) bár nagyot néznék ha 3 hónap múlva kijönnék 01:30-kor az éjjeli vetitésről amin kb 5 ember van és ott álnának a lányok a golyókkal :DDD

Ha ma nulla CELSIUS fok van és holnap kétszer olyan hideg várható, hány CELSIUS fok lesz holnap? :D (bezártam a kiskaput)

(#60) sebela válasza Memphis (#59) üzenetére


sebela
aktív tag

#55

premier 15:00-kor van...

Ha követnélek egészen hazáig, megtartanál?

(#61) Memphis válasza sebela (#60) üzenetére


Memphis
tag

tudom

Ha ma nulla CELSIUS fok van és holnap kétszer olyan hideg várható, hány CELSIUS fok lesz holnap? :D (bezártam a kiskaput)

(#62) Memphis válasza sebela (#60) üzenetére


Memphis
tag

úgy értettem hogy szerintem a premier napján osztogatnak csak.

Ha ma nulla CELSIUS fok van és holnap kétszer olyan hideg várható, hány CELSIUS fok lesz holnap? :D (bezártam a kiskaput)

(#63) sebela válasza Memphis (#62) üzenetére


sebela
aktív tag

Akkor még jó lehetek (már gyúrok a tolakodásra :DDD)...

Ha követnélek egészen hazáig, megtartanál?

(#64) Memphis válasza sebela (#63) üzenetére


Memphis
tag

és melyiket fogod bevenni?

Ha ma nulla CELSIUS fok van és holnap kétszer olyan hideg várható, hány CELSIUS fok lesz holnap? :D (bezártam a kiskaput)

(#65) sebela válasza Memphis (#64) üzenetére


sebela
aktív tag

Mindkettőt? :DDD

Attól függ hányat sikerül szereznem/:DDD/ és miből van...)

Ha követnélek egészen hazáig, megtartanál?

(#66) PeliScan


PeliScan
addikt

Érdekes.. kíváncsi vagyok, h Neo tényleg robot lenne? Jó kis fordulat, én bírnám. :)

(#67) sebela válasza PeliScan (#66) üzenetére


sebela
aktív tag

Ezt honnan vetted?
Ez új számomra...


Vagy lehet, hogy csak poén volt?:B

:((( :((( :(((

Ha követnélek egészen hazáig, megtartanál?

(#68) [amne] válasza PeliScan (#66) üzenetére


[amne]
senior tag

Ugye ez nem igaz, vagy ha el spoilerkedted akkor ... akkor ... huhh :)

(#69) PeliScan válasza sebela (#67) üzenetére


PeliScan
addikt

Aki nem akarja h lelövődjön a poén, ne olvasson tovább!!

Tehát, több netes fószerka is erre a megoldásra jutott a részletes elemzésből... ismétlem, ez nem hivatalos előzetes v akármi, kb 70% a valószínűsége.

Tehát, ugye az Animatrix-ban volt utalás az Egyes Városra, az robotok szigetére. innen indult az invázió. Az Animátrix szerint a robotok győztek. Nem. Az emberek. De szüxségünk volt a gépekre, így MI casináltuk NEKIK a Mátrox-ot h azt hidják ők győztek. A Mátrixban összesen két ember van; az Orákulum és az Építész. Neo egy gép, aki emberrék akar válni, ki aakr törni a Mátrixból. Először erre az egészre Kovács :D ügynök jön rá, akkor röhög olyan furcsám, ami a trélerben is látszik.

Kíváncsi leszek. :) Szerda, 20.30, Kossuth. :D

(#70) steveetm válasza PeliScan (#69) üzenetére


steveetm
őstag

Az a baj, hogy ilyenkor nem tom megállni hogy ne olvassam el:) érdekes, kiváncsi vagyok.
Üdv.: steveetm

(#71) [amne] válasza PeliScan (#69) üzenetére


[amne]
senior tag

Jó hogy erre figyelmeztettél előző hozzászólásodban is.

(#72) anaqer válasza PeliScan (#69) üzenetére


anaqer
veterán

Hááát... érdekes egy teória. Akár igaz is lehet. Én már semmiben nem vagyok biztos. A Mikulást meg a gólyát még csak kihevertem, de mióta már kanál sincsen, nem tudom miben higgyek. :DDD

And As It Is Such, So Also As Such Is It Unto You

(#73) Memphis


Memphis
tag

ÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁ

Peliscan ha ez igaz akkor rövidúton megfolytalak :DDD nem birtam megállni hogy ne olvassam el.Reménykedj hogy a 30 % jön be :DDD

Ha ma nulla CELSIUS fok van és holnap kétszer olyan hideg várható, hány CELSIUS fok lesz holnap? :D (bezártam a kiskaput)

(#74) PeliScan


PeliScan
addikt

Aszittem ezt mindenki vágja, pláne egy Mátrix 3 topicban. Bennem is felmerült amúgy. Bocs, akinek ezzel kvesebb lesz (esetleg!) a film, de aki igazán szűzen akart bemenni a moziba, az miért olvas céltopicot? :F

(#75) Thom!


Thom!
veterán

Én már nembírom kivárni......

(#76) PeliScan válasza Thom! (#75) üzenetére


PeliScan
addikt

Engem azért lelombozott annyira a 2, h ne várjam annyira. :(

(#77) sebela válasza PeliScan (#76) üzenetére


sebela
aktív tag

Én számítottam arra, hogy a 2 nem lesz annyira jó, úgyhogy nem csalódtam...


Viszont a 3 nagyon jónak tűnik az előzetesekből...

Ha követnélek egészen hazáig, megtartanál?

(#78) Memphis válasza sebela (#77) üzenetére


Memphis
tag

hááááz biztos nagyon jo lesz én is várom

Ha ma nulla CELSIUS fok van és holnap kétszer olyan hideg várható, hány CELSIUS fok lesz holnap? :D (bezártam a kiskaput)

(#79) tocsa


tocsa
senior tag

Affene. szerden van a világbemutató. Akkor hétfő folyamán meg kell szereznem a Reloaded-ot és kedden meg kell néznem, hogy vágjam mi van a 3-ban.

Remélem benne leszek a 220 kisorsolt között.

Acer Predator Helios 500 Ryzen, Samsung 960 Pro NVMe + GeChic 15.6" kulso monitor a mobil irodahoz

(#80) AttackR


AttackR
tag

Aha Neo egy gép persze, de azért jór kefélt Trinitivel ;)
Na nemá robot f*sz? :DDD

Túl sok a jóból..... túl szép lehet!

(#81) Memphis válasza tocsa (#79) üzenetére


Memphis
tag

milyen 220 között? van valami nyerési lehetőség?

Ha ma nulla CELSIUS fok van és holnap kétszer olyan hideg várható, hány CELSIUS fok lesz holnap? :D (bezártam a kiskaput)

(#82) sebela válasza AttackR (#80) üzenetére


sebela
aktív tag

Érdekes hozzáállás...
Trinity is robot!Kiborgszex...

Ha követnélek egészen hazáig, megtartanál?

(#83) PeliScan válasza AttackR (#80) üzenetére


PeliScan
addikt

Az a Mátrixban volt. Pont ez az, h elvileg fel van cserélődve kb! Legalábbis elképzelhető így is. :)

(#84) bdav válasza PeliScan (#83) üzenetére


bdav
őstag

sztem ez az elmélet egy csomo helyen bugzik. pl. akkor az erömüvet hogy magyarázod? vagy egyáltalán Ziont (hacsak nem a kettös matrix elmélettel, amit már cáfoltak vacsiék) - ugyanis a gépek nem ébredhetnek valós tudatra, mert pl. egy ilyen gép-mátrixot ugy képzelek el, hogy a gép valojában pl. dolgozik a gyárban, csak közben a tudata a matrixban van. na ez jo értelmetlen volt, remélem a léyneg leszürhetö azért.

10 féle ember van a világon. Aki ismeri a kettes számrendszert és aki nem. ''A név nincs hosszabb páncélszekrény''

(#85) PeliScan válasza bdav (#84) üzenetére


PeliScan
addikt

Persze, nagyon sok helyen vérzik az elmélet, de pl egyáltalán; hopgy lehetne egy robotnak tudata? Márpedig az Animatrix nyíiltan és burkoltan is ezt az üzenetet közvetíti. :)

(#86) AttackR


AttackR
tag

Neo nem lehet robot mert az 1. részben bejut a polip a nabukodonozorba és akkor egy elektromásneses inmuplzussal kinyárják... Neo? Őz ménem nyirta ki?

Túl sok a jóból..... túl szép lehet!

(#87) AttackR


AttackR
tag

Jah és Trinitvel az az eset Zionban történt szal...

Túl sok a jóból..... túl szép lehet!

(#88) AttackR


AttackR
tag

Mondjuk a robot lenne magyarázat arra, hogy Neo egy karnyújtással kinyír ezer gépet.. :C

Túl sok a jóból..... túl szép lehet!

(#89) DeluksZ


DeluksZ
csendes tag

tegnap vettük meg a jegyeket szerda 8 órási előadásra. Nagyon várjuk már haverokkal, hisz meghatározo ez a film számunkra:) nemmondom, hogy elvakult fanok vagyunk, de közelit;)
Amugy egy dolog aggaszt csak... egyetlen egy. Hogy megnézem, vége, tök jol elbeszélgetünk rola, de ennyi... nem lesz mátrix 4. ezzel befejeződik, és nem lesz több

DeluksZ

[B]DeluksZ[/B] ATI Radeon 9800pro - ASUS A7N8X Deluxe - AMD Athlon Xp 2500+ barton mag - Dual 512 sd-ddr PC400 Hynx 1,00 Gbyte ram

(#90) DeluksZ


DeluksZ
csendes tag

Ha már itt tartunk a képemet is azért választottam, mert olan, mint Seraf, az orákulum tesőre

DeluksZ

[B]DeluksZ[/B] ATI Radeon 9800pro - ASUS A7N8X Deluxe - AMD Athlon Xp 2500+ barton mag - Dual 512 sd-ddr PC400 Hynx 1,00 Gbyte ram

(#91) PeliScan válasza AttackR (#86) üzenetére


PeliScan
addikt

Ismételten leírom, h az elmélet szerint AZ volt a Mátrix, amit eddig valóságnak hitt Neo és a közönség. Hogy most az ''eredeti'' Mátrix a valóság, vagy csak egy belső-mátrix, azt kizárt dolog mert nem tudom.

Mindegy, már cska 2 nap. :o

(#92) DeluksZ válasza PeliScan (#91) üzenetére


DeluksZ
csendes tag

Sok elméleten filoztunk mi is. A leghelyénvalobbnak azt találtuk, hogy igaz a monda meg minden, Neo tényleg kiválasztott, csak megprobálták elterelni. Az Építő nem építő, kamu, egy védekező program (lásd tűzfal pl.) aki megprobálja elhitetni Neoval hogy rászákkolt.... a másik tök durva meg az egymásba záródó végtelenül ismétlődő Mátrixok elmélete, de ez nagyon szürreális (bár a mátrix már maga az:)

DeluksZ

[B]DeluksZ[/B] ATI Radeon 9800pro - ASUS A7N8X Deluxe - AMD Athlon Xp 2500+ barton mag - Dual 512 sd-ddr PC400 Hynx 1,00 Gbyte ram

(#93) kozmate


kozmate
tag

nem tudjátok, hogy melyik adón lesz a werkfilmje?

(#94) Memphis


Memphis
tag

najó mostmár elmondhatom.az igazság az hogy én vagyok az épitész és ti mind a mátrixban vagyotok csak eddig nem akartam szólni.Most is csak azétr szólok mert format c: lesz a főgépen szal most éljétek ki magatokat :DDD

Ha ma nulla CELSIUS fok van és holnap kétszer olyan hideg várható, hány CELSIUS fok lesz holnap? :D (bezártam a kiskaput)

(#95) PeliScan válasza Memphis (#94) üzenetére


PeliScan
addikt

Ezen is el lehet gondolkozni egy darabig; hogy nem lehetünk a mátrixban, mert akkor nem ''engedték volna'' a mátrixot leforgatni. De mi van, ha pont azért, h azt higgyük, h nem vagyunk benne? De nem, mert akkor EZT viszonttélleg nem ír6nám meg. De mi van, ha ezt is azért engedik, h azt higgyük.... de akkor ezt már télleg nem hagynák... hacsak h azt higgyük....... de akkor...... [PeliScan > uplugged from the Matrix]

(#96) DeluksZ


DeluksZ
csendes tag

Fatal error Anomaly problem detected. What should i do
-Carantaine
-Delete Anomaly
-Do not do anything

Anomaly Cannot be deleted. Should i format the c:\ drive? Yes/No

I cannot format it. Anomaly wants to overwrite configmatrix.exe.
Configmatrix.exe had been overwritten. System configuration check. Log in problem. System will be shut down in 1 minutes... 3...2...1...System restarting

Welcome in the real world

DeluksZ

[B]DeluksZ[/B] ATI Radeon 9800pro - ASUS A7N8X Deluxe - AMD Athlon Xp 2500+ barton mag - Dual 512 sd-ddr PC400 Hynx 1,00 Gbyte ram

(#97) DeluksZ válasza DeluksZ (#96) üzenetére


DeluksZ
csendes tag

1 minutes-nél nem kell s anomáliát nemtom hogy irják ahogy a karantént sem :) csak azért irom le, hogy tudjátok..tudom:)

DeluksZ

[B]DeluksZ[/B] ATI Radeon 9800pro - ASUS A7N8X Deluxe - AMD Athlon Xp 2500+ barton mag - Dual 512 sd-ddr PC400 Hynx 1,00 Gbyte ram

(#98) Memphis válasza PeliScan (#95) üzenetére


Memphis
tag

hogy mért engedem hogy irkálj annak egyszerü a magyarázata.Mondom hogy minden adat el fog veszni.

c:\matrix\matrix.exe delete

Biztos benne? (I/N)

Ha ma nulla CELSIUS fok van és holnap kétszer olyan hideg várható, hány CELSIUS fok lesz holnap? :D (bezártam a kiskaput)

(#99) sebela


sebela
aktív tag

Holnap minden kiderül....

(ha valaki talál még magyar cikket linkelje be plíz)

Ha követnélek egészen hazáig, megtartanál?

(#100) bdav válasza sebela (#99) üzenetére


bdav
őstag

holnaptol nem nézek ide. én u.i csak szombat este látom

10 féle ember van a világon. Aki ismeri a kettes számrendszert és aki nem. ''A név nincs hosszabb páncélszekrény''

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.