Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Beviteli eszközök  »  Mászik az egerem! (téma lezárva)

Hozzászólások

(#1) Gaskin


Gaskin
aktív tag

Illetve nem az egerem mászik, hanem csak az egérkurzor. Héha gondol egyet, és megy folyamatosan valamerre. Egyébként ez a mászás effekt, a az XP-SP2 óta van. Persze előtte sem volt vele miden ok. Igaz akkor még csak ''rezgett'' néha egyhelyben, kb.10-15Hz-el. Néztem a beállításait, de semmi olyan dolgot nem találtam, ami segíthetne ezen az idegesítő effekten. Van valakinek valami ötlete azon kívül, hogy újat vegyek?
(A4Tech, SWW-35 mezei golyós egér. A gyári legújabb driver természetesen fent van.)

(#2) Godlike


Godlike
tag

Folyamatosan csinálja vagy csak néha?
Nekem a telefonom közelsége szokta néha megbolygatni az egerem leki világát.
Főleg a görgető nem szereti ha hívásom jön!
:DDD

Godlike

(#3) Vaze válasza Gaskin (#1) üzenetére


Vaze
őstag

Lehet hulye kerdest nyomok most neked,de azert megprobalom...
Probaztad mar esetleg az Eger Dugojat mas USB-be dugni? (Felteve ha USB-erol megy az Egered)

MSI Raider GE78 HX 13V Intel® Core™ i9-13980HX -- GeForce RTX 4090, GDDR6 16GB -- 32GB, 2TB SSD

(#4) emvy válasza Gaskin (#1) üzenetére


emvy
nagyúr

Fura, ugyanez a gondom, szintén SP2 óta. :)

while (!sleep) sheep++;

(#5) Gambit válasza emvy (#4) üzenetére


Gambit
őstag

Nekem csak néha ugrik egyet. :U

''Akár hiszed, hogy meg tudsz csinálni valamit, akár nem, mindenképpen igazad van.'' - Henry Ford

(#6) Christoph


Christoph
aktív tag

Nem lehet, hogy az SP2 installálása okozta stressz miatt, azóta remeg a kezetek egy picit??? :))

''...mert minden hazugság az igazsághoz vezet!'' by Dana Scully

(#7) neduddki


neduddki
nagyúr

HI!

Erdekes dogoakt muvel ez az sp ketto az ma hetszencseg, nalam a kovetkezo valt be, leszogezem ezek logi b58-aosk lenenek, ahol fenn vot a driver ott leszedtem, ahol nem vot fenn ott felteet a logi drivert es az ,egoldotta, a valaszt mar nem is kerese orulok hogy muxik:- ))))

udv

neduddki

mod: tyermezetesen nem az osszes gepnel jelent emg ez a hajciho... de amjjiknel igen annal eszt csinatam...

[Szerkesztve]

https://facebook.com/bestwax.eu, mailto: bestwax.eu@gmail.com hamarosan: www.bestwax.eu a lustasag fel egesseg, en tejjesen egesseges akarok lenni

(#8) Zenty válasza neduddki (#7) üzenetére


Zenty
őstag

kéne téleg egy neduddki szótár ,hogy lehesen értelmezeni :)

Guild Wars - Zenty a survivor

(#9) TOMKTOM válasza Gaskin (#1) üzenetére


TOMKTOM
csendes tag

Szétszed, kipucol, örül...

(#10) Petie


Petie
veterán

hát nekem is ez a bajom a swop35ömmel, igaz ez optikai, és optikai betegsége van :) mászik elfele állandoan, cszek elmászik...idegesítő mikor miatta lőnek le, de nem baj jön már mx510 :D

ॐ "Goa is not a place, its a state of mind." - Goa Gil ॐ ° Honda - The Power of Dreams ° Eat, Sleep, JDM °

(#11) Tacso


Tacso
aktív tag

Nekem is SP2 óta mászkál a ''vörösszemű, mezei'' egerem...! (A4 Tech SWOP-35):(

No Stress on Cres - I love my Cruze

(#12) Petie válasza Tacso (#11) üzenetére


Petie
veterán

na akkor kijelenthetem hogy sp2 alatt az A4TECH EGY SZ@R!!!!
bocsi hogy kemény voltam de ez van. mivel azt hittem hogy meghalt swop35 igy vettemegy swop80at, az még jobban szarakodott. ment egy darabig és utána kakukk meghalt. nem csinált semmit csak állt...
nagyker most ''teszteli'', azt mondták kiskeres havernak hogy használjam sp1 alatt...monom persze vaze. igy jött képbe mx510 amire várnom kell tesztidőszak végén dől el hogy mi lesz...

ॐ "Goa is not a place, its a state of mind." - Goa Gil ॐ ° Honda - The Power of Dreams ° Eat, Sleep, JDM °

(#13) Tacso válasza Petie (#12) üzenetére


Tacso
aktív tag

A topicon felbuzdulva elkezdtem turkálni a vezérlőpultban és az egér hardver beállításainál átállítottam a ''jelentések küldése'' opciót 200-ra! Most vhogy mintha nem ugrálna...!:Y

No Stress on Cres - I love my Cruze

(#14) Petie válasza Tacso (#13) üzenetére


Petie
veterán

hmm ezt én is kiprobálom

ॐ "Goa is not a place, its a state of mind." - Goa Gil ॐ ° Honda - The Power of Dreams ° Eat, Sleep, JDM °

(#15) umiki


umiki
tag

+1 nálam is mászkál néha egy A4 WOP-35 (leginkább balra). Azt hittem lassan meghal, de ezek szerint lehet az SP2?

(#16) Petie válasza umiki (#15) üzenetére


Petie
veterán

lehet.én is azt hittem. és nekem is balra, illetve balra fel

ॐ "Goa is not a place, its a state of mind." - Goa Gil ॐ ° Honda - The Power of Dreams ° Eat, Sleep, JDM °

(#17) Tacso válasza Petie (#16) üzenetére


Tacso
aktív tag

Szintén balra fel! De kb már 15 perce meg se moccant magától!
Kipróbáltad a beállítást???

No Stress on Cres - I love my Cruze

(#18) Petie válasza Tacso (#17) üzenetére


Petie
veterán

átállítottam de restart kéne amit most nem akarok végre hajtani :D

ॐ "Goa is not a place, its a state of mind." - Goa Gil ॐ ° Honda - The Power of Dreams ° Eat, Sleep, JDM °

(#19) Tacso


Tacso
aktív tag

Ah so...!;)

No Stress on Cres - I love my Cruze

(#20) Panther válasza Zenty (#8) üzenetére


Panther
HÁZIGAZDA

Ó, lehet azt érteni :)

[ RIOS Release 5 – multiportal engine by Panther ]

(#21) Cathfaern válasza Panther (#20) üzenetére


Cathfaern
nagyúr

Persze hogy lehet: most például azt írta, hogy leszögezte az egeret, s ez megoldotta a gondot. Vagy nem? :F :D

(#22) bzoley válasza TOMKTOM (#9) üzenetére


bzoley
veterán

Kössz a kimerítő választ!
Mi a francért kéne szétszedni egy infrás egeret?!
Amúgy csatlakozom a #1-es hsz-hoz, de hozzátenném, hogy tiszta az optika, megfelelő az alátét, SP2 és néha balra-fel.

És csak a te kedvedért. A másik XP-n nincs SP2. Ott miért nem indul el?!

(#23) pabadam


pabadam
aktív tag

Nekem a logitech 500-asom rezeg egy helyben néha, ha hozzányúlok, hogy odébbvigyem az egérmutatót, akkor abbahagyja, de pár perccel később újrakezdi. Ez mitől lehet?

Kicsit más eset: A munkahelyi egerem mellé ki van készítve a mobilom, és már akkor tudom, hogy hívásom érkezik, amikor az egér magától elindul jobbra egyre gyorsulva. Már azelőtt a kezemben van a mobil, mielőtt elkezd csörögni! :) Csakhogy ennek tudom az okát, a fenti rezgésnek meg nem.. :(

"...I'll never stop looking..."

(#24) umiki válasza Tacso (#17) üzenetére


umiki
tag

Én ezzel a beállítással használom a gépet már évek óta. Főleg játékoknál számít, gyorsabban reagál és pontosabb (legalábbis ezt mondják, hogy nem rosszabb az biztos :) ) Ez a hiba azonban csak mostanában (talán az SP2 óta, de nem esküdnék rá) jött elő.

(#25) Tacso


Tacso
aktív tag

Nekem is csak SP2 óta jött elő! SP1ben még tökéletes volt...!:(

No Stress on Cres - I love my Cruze

(#26) bzoley


bzoley
veterán

Elnézést, a ''mezei golyós egeret'' nem vettem észre. A többit tartom.

Kár, bíztam benne, hogy az a beállítás megoldja a problémát.

[Szerkesztve]

(#27) BirkaTerelő


BirkaTerelő
csendes tag

lo, mászik? üsd le!!

- le van fagyva az ujjam, mert hideg volt kinn -

(#28) L|zsidoboz válasza BirkaTerelő (#27) üzenetére


L|zsidoboz
őstag

Jó kis help...:(((

Good to be good, but better to be lucky.

(#29) Gismo


Gismo
addikt

Sajna az A4Tech egerek szoktak mászni! Én már 3-al is találkoztam ami mászik! De semmi más! Se Hama,se Samsung,se Genius,se Logitech.....
A4Tech betegség!

Aha má látom, nemcsak A4Tech-re van panasz! Akkor passz! Nekem az SP2-vel minden jó ien szempontból!


[Szerkesztve]

(#30) Cray Tyler


Cray Tyler
senior tag

Nekem egy microsoft desktop (wireless) csinálta ezt. Egérpaddal ugrált a kurzor szanaszéjjel, kivettem alóla a padot, azóta semmi baja... Csak egy ötlet...

(#31) behappy válasza Gaskin (#1) üzenetére


behappy
aktív tag

nekem SP2 óta a bal alsó sarkot favorizálja :DDD bármilyen egérpad, asztallap, tökmind1 mi van alatta (logitech optikai és sima görgős is ugrik néha egyet, mintha a start gomb lenne az otthona :DDD )

(#32) Petie válasza Petie (#18) üzenetére


Petie
veterán

nem lett jobb :)

ॐ "Goa is not a place, its a state of mind." - Goa Gil ॐ ° Honda - The Power of Dreams ° Eat, Sleep, JDM °

(#33) grind3r


grind3r
csendes tag

Remek dolog a microsoftnál, hogy amint kijavítanak 1 hibát 6 új jelenik meg helyette.
Nekem Logitech egérrel ''mászik'', eddíg csak max rezgett a kurzor, most mousefix.reg-ekkel próbálkozom, remélem sikerül megoldani.

(#34) TOMKTOM válasza bzoley (#22) üzenetére


TOMKTOM
csendes tag

Mi köze az infrának a mászáshoz???

Pakolj el a vevő és az egér közüll minden sz@rt...

Egyébként meg előző optikai Logitech-em is eljátszott hasonlókat, egy szétszedés, és a műanyag optikai elemek lefujkálása megoldotta a problémát...


Ja és nekem is SP2 alatt játszotta el, mégis megoldotta a problémát a tisztítás. :))

(#35) bzoley válasza TOMKTOM (#34) üzenetére


bzoley
veterán

Jó, rosszul írtam. Nem infrás, optikai. (már fáradt voltam:) )
De jellemzően mindenkinek uaz a probléma az SP2 óta.
És mivel a topic-nyitónak sima golyós egere van, nem lehet összefüggésbe hozni az optikával, vagy az alátéttel, pedig arra gondoltam, hátha csak ott van valami zűr. Mindenesetre idegesítő és ahogy látom nem egyedi probléma.

(#36) Petie


Petie
veterán

na ez kezd egyre furább lenni...át kéne nevezni SP2 alatt mászik az egerem! -re a topicot.
szoval mindenki ezt tapasztalta hogy mászik az egere????

ॐ "Goa is not a place, its a state of mind." - Goa Gil ॐ ° Honda - The Power of Dreams ° Eat, Sleep, JDM °

(#37) TrollBalint válasza grind3r (#33) üzenetére


TrollBalint
addikt

Azt megtudtad oldani, hogy ne rezegjen a kurzor? Mert nekem is rezeg néha :(
Általában ha lassan huzom :((
Ahogy hallom én nem fogok feltenni sp2-t :)

https://www.pathofexile.com/account/view-profile/Haarkon/characters

(#38) bzoley válasza Petie (#36) üzenetére


bzoley
veterán

Viszont Gismo-nak volt egy érdekes megállapítása, miszerint az A4Tech egerek gyengesége ez. Nekem nem ilyen van(Safeway), de az egyik ic-n van egy A4tech logo. Lehet, csak ezért rakták bele?:)

TrollBalint
Az nem lehet esetleg a nem megfelelő alátét miatt? Régebben néha előfordult, igaz jellemzően, mikor nem nyúltam az egérhez egy darabig. Kicsit meg kellett lökni. Aztán asztallapot cseréltem.

[Szerkesztve]

(#39) pBandi


pBandi
tag

Bakker, nekem is mászik sp2-óta az egerem balra-fel (A4tech wop-35). Tegnap levettem az sp2-őt, azóta nem mászik!!! Mindenki szedje le aztán nincs gond...

A csomagküldés hiába van áttállítva 200-ra az A4tch akkor is csak 100Hz en működik.
Itt egy progi ezzel lehet ellenőrizni:
Bővebben: link

Ha rezeg akkor nálam álltalában van valami szösz az optika előtt, azt ki kell piszkálni és nem rezeg.

...

(#40) bzoley válasza pBandi (#39) üzenetére


bzoley
veterán

Na jó, de ez azért nem megoldás. Egy rágcsáló miatt azért nem szedem le az SP2-t, főleg, hogy nálam nem is lehet.

(#41) MasOyama válasza Gaskin (#1) üzenetére


MasOyama
őstag

Nekem is ugyanezt csinálja... Ugyanilyen egerem van, mint neked.

PCMENTOR - Számítógép és Laptop Szerviz

(#42) TrollBalint válasza bzoley (#38) üzenetére


TrollBalint
addikt

Éppenséggel lehet, mert amikor alátétet cserélek, akkor megszünik, de pár hét múlva előjön :( Ha átteszem mondjuk asztalra akkor megint jó. :F
De a régi alátéten is hol jó, hol nem. Most egy sima egyszinü (na jó, nem egyszinü, mert már koszos :) )szövet alátét van.

https://www.pathofexile.com/account/view-profile/Haarkon/characters

(#43) 0519


0519
senior tag

Lehet mutatni akar valamit. Valaki megvárta már, hogy hova megy, mit mutat?

''Vígan ülünk tort azok fölött akik ellenünk törtek'' -Addams family

(#44) Petie válasza 0519 (#43) üzenetére


Petie
veterán

nekem bal fölső sarok a végcélja :D

ॐ "Goa is not a place, its a state of mind." - Goa Gil ॐ ° Honda - The Power of Dreams ° Eat, Sleep, JDM °

(#45) BLiNk3r


BLiNk3r
senior tag

jaham, az A4 Tech hibája. Nekem is volt ilyen probléma, visszavittem, egyből adtak új egeret (biztos ismerős volt nekik a panasz). Aztán a csereegér is ''mászott'', azt is visszavittem, de már Geniust kértem, azóta minden ok.
de az tuti, hogy több A4 Tech egeret nem veszek.

(#46) asturel


asturel
őstag

sp2: logitech bj69 - csuszik masik.. neha odaebbugrik
tesom sp2: valami a4tech eger golyos.. neha ugy elindul hogy megse all :D :D
sp1: tokeletes volt 1 mozdulatott se tett onakaratabol

(#47) TAD


TAD
tag

fincsi görgös mercury egerem 500 ftot nem adnék érte mégha fizetnek max oszt nincs gond

Buzi-e vagy? Vagy csak ne túrkálj a BIOS-ban!

(#48) pBandi válasza bzoley (#40) üzenetére


pBandi
tag

Majd talán az sp3-ban javítják.... :DD

Egyébként most csak az A4Tech egerek csinálják ezt? Mert akkor kuka lesz a vége. Egyébként sp2 nélkül sokkal gyorsabb lett a gépem.

...

(#49) TAD


TAD
tag

ne rémiszgess már sp3al elég az sp2vel valo küzdelem:D

Buzi-e vagy? Vagy csak ne túrkálj a BIOS-ban!

(#50) Vki válasza Gaskin (#1) üzenetére


Vki
tag

Ha egyszer nem zárod be!(Kalickába) ;] :U

Nemigaz,hogy mindig,mindenki csak útálni tud engem... :(

Útvonal

Fórumok  »  Beviteli eszközök  »  Mászik az egerem! (téma lezárva)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.