Hirdetés

2024. április 24., szerda

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Adattárolás  »  Másolásvédett dvd-ről bizonsági másolat (téma lezárva)

Hozzászólások

(#1) crab


crab
senior tag

Hali!
Gyorsan kellene egy kis segítség! Van nálam egy eredeti dvd amiről szeretnék másolatot készíteni, hogy ne az eredetit kelljen használni, mert nagyon drága...
na, ha neroval próbálom átírni, akkor megmondja nekem, hogy ez nem fog menni.
kérdésem az lenne, hogyan vagy melyik progival lehetne kikerülni a védelmet?
sürgős lenne a segítség, mert a dvd nem az enyém, csak elvállaltam, hogy átírom..
mod: ha lenne már ilyen téma akkor ezt nyugadtan lehet törölni, én ugyanis nem találtamá:)

[Szerkesztve]

(#2) _Volkovy_ válasza crab (#1) üzenetére


_Volkovy_
nagyúr

Alcohol120% beolvassa ISO-ba,de hogyan tovább?
Majd a dvd-mágusok megmondják :D

(#3) crab válasza _Volkovy_ (#2) üzenetére


crab
senior tag

ha az beolvassa akkor már akármivel ki tudom írni, nem?

(#4) mg105


mg105
senior tag

két szó: DVD Decrypter
Bővebben: link

[Szerkesztve]

(#5) simonzé válasza crab (#1) üzenetére


simonzé
addikt

Van egy DVDXcopy c. program (asszem a 2.0 a legfrissebb), amit betiltottak, mert inaktivvá tette a másolásvédelmet. Elég sokat lehetett róla olvasni. Bővebbet nem tudok róla.

I don't fit in. I fit out.

(#6) simonzé válasza crab (#3) üzenetére


simonzé
addikt

Ott van egy szmájli! :D

I don't fit in. I fit out.

(#7) crab


crab
senior tag

na köszi mindenkinek, most kipróbálom őket!:)
majd mondom mire megyek..

simonzé: mi? hol? :)

[Szerkesztve]

(#8) _Volkovy_ válasza crab (#7) üzenetére


_Volkovy_
nagyúr

Arra próbáltam utalni a szmájlival,hogy a dvd másoló kisiparosok majd elmondják hogyan tovább,a beolvasás után.
Ugyanis a gyári dvd lemez nagyobb mint az írható(kapacitásra ofkorz),így a felírandó anyag minőségét lejjebb kell venni,hogy elférjen.De hogy ISO-ból ezt a műveletet hogy koordinálod le,azt passzolnám.Biztos meg lehet oldani.

(#9) mg105 válasza _Volkovy_ (#8) üzenetére


mg105
senior tag

DVD Shrink ;)

(#10) crab válasza _Volkovy_ (#8) üzenetére


crab
senior tag

ja értem, tehát még azzal is szórakozni kell? úristen! és azt hogy?
mer' ez(decrypter) most csinálja a dolgát. de ez nem iso lesz, ahogy látom.
na valaki leírna akkor, hogy mit kell csinálnom?
mod:
tehát dvd shrink, ok. majd szólok, ha nem megy!(nem fog menni:) )

[Szerkesztve]

(#11) tr00p3r


tr00p3r
őstag

Clone DVD + AnyDVD páros

(#12) crab válasza tr00p3r (#11) üzenetére


crab
senior tag

na akkor ezt is kipróbálom.. besz@rás, ha nem volna védelem rajta, akkor sem tudnám megcsinálni..:))

(#13) crab


crab
senior tag

na végzett a decrypter, az eredmény 7.68 Gb lett, ez felfér a dvd-re nem?
csak ez nem iso, és az a gyanúm, ha ezt csak úgy felnyomom a dvd-re akkor ebből minden lesz csak lejátszható film nem.. tehát mit is kell csinálnom? (bocsi a lámaságért)

(#14) tr00p3r válasza crab (#12) üzenetére


tr00p3r
őstag

figy,

a decrypter állítsd a Mode-nál ''Read mode''-ra. elvileg a decrypter-t bele lehet állítani, hogy mit csináljon: ISO vagy File modeba. az ISO egyből ISO-t csinál, a File meg eleszedi a VOB-okat meg az IFO-t.

(#15) crab válasza tr00p3r (#14) üzenetére


crab
senior tag

ok megpróbálom..
remélem azért csak fel fog férni a dvd-re okoskodás nélkül is.

[Szerkesztve]

(#16) tr00p3r válasza crab (#13) üzenetére


tr00p3r
őstag

ez a File mode volt szerintem és nem fel fér fel egy DVD-re! arra 4,3 GB fér fel. szóval te most a komplett DVD anyagát leszedted. összes nyelv, felírat, extrák.
http://www.doom9.hu/descrambling-guides.htm (valamiért nem akarja a dirket linket :( ) ezt olvasd át és ezután próbáld újra! a lényeg, hogy a Mode-nál ISO-->Read Mode legyen beállítva.

[Szerkesztve]

[Szerkesztve]

[Szerkesztve]

(#17) GBX válasza crab (#13) üzenetére


GBX
aktív tag

Valszeg ez egy duplaréteges (DL) dvd volt és ezért 7Gb++ az iso mérete.
Ezt valszeg sima dvdlemezen nem fog elférni.

HiTech 486 DX4 120Mhz AMD, 24MB 36bit RAM, 800 MB Conner HDD

(#18) Digital


Digital
addikt

Any DVD+ Nero Recode! Megcsinálja a 7 gb-os lemezeket is 4,7-re,de van némi minőségvesztés,de ha le tudsz mondani az 5.1-es hangról akkor nyertél pár száz mb-ot!
Ja és kurva gyors!

"barackot,imádom a húsos barackot" Emlékszel a lassú internetre? Csak nyolc kép fért bele egy éjszakába...

(#19) crab válasza tr00p3r (#16) üzenetére


crab
senior tag

igen, ez nem fog felférni, a link amit adtál az sajna rossz.

(#20) tr00p3r válasza crab (#19) üzenetére


tr00p3r
őstag

www.doom9.hu---->Leírások---->jobboldalon Rippelés----> DVD Decrypter

(#21) crab


crab
senior tag

na új megoldás született. megmondom a tulajnak, hogy ezt bizony át kell kódolni, ami minőség vesztéssel jár. addig nem szórakozok, amíg azt nem mondja, hogy úgy is kell.
mod: trooper: ezt azért megnézem még!
köszönöm az eddigi segítséget mindenkinek!

[Szerkesztve]

(#22) Digital válasza crab (#21) üzenetére


Digital
addikt

#18:DD Amúgy filmről lenne szó?

[Szerkesztve]

"barackot,imádom a húsos barackot" Emlékszel a lassú internetre? Csak nyolc kép fért bele egy éjszakába...

(#23) gege71.hu


gege71.hu
addikt

DVD shrink(vagy shrinker?) Ezzel a berippelt nyersanyagbol ki tudod szelektalni a sok szemetet ami nem kell (rendezoi ugatas, sok jott-ment nyelv, extra parasztvakitas, promociok, dj, hawaii napszemuveg, b**ineger, palmafak..stb.) Legjobb ha meghagyod a magyar es angol hangot/feliratot, a tobbi mehet a levesbe :D

(#24) tr00p3r válasza gege71.hu (#23) üzenetére


tr00p3r
őstag

jó az aláírásod! :C

''mond még1x, ''hogy mi?'' ha mered te f@szfej bazmeg!!!'' :P

(#25) crab


crab
senior tag

itt nem megy a hang kivétel, ugyanis metallica dupla dvdről vanszó amik ráadásul kétrétegűek.. szal itt a hang fontos, meg úgy is csak egynyelvű.. marad így ahogy van. tényleg köszi a segítséget azért!:) most azért megnézem:))

[Szerkesztve]

(#26) Digital válasza crab (#25) üzenetére


Digital
addikt

Én Depeche Mode dvd-t csináltam,és elég ''nézhető'' maradt! 7,36gb volt az eredeti mérete!

"barackot,imádom a húsos barackot" Emlékszel a lassú internetre? Csak nyolc kép fért bele egy éjszakába...

(#27) crab válasza Digital (#26) üzenetére


crab
senior tag

majd meglátjuk, hogy kell-e neki, potyára nem csinálom meg.

(#28) tr00p3r válasza crab (#25) üzenetére


tr00p3r
őstag

S&M????
az most a Tesco-ban és a Media Markt-ban 2.990.- pénz. én megvettem. nem érdemes másolni szerintem, mert ez tényleg csak eredetiben kóser, mert valamit valószínűleg tömöríteni kell. a hangot szinte bűn, akkor inkább a videót. de szerintem az igazi élvezet csak az eredetiben jó. én is sokat vártam erre, mert eddig 7.990.- pénz volt. használtan, de jó állapotban a DVD Univerzumban 4.500.- körül volt. spóroltam még 1.500 pénzt!

(#29) Ergil válasza tr00p3r (#28) üzenetére


Ergil
aktív tag

:Y Melyikben? Már nagyon régóta meg akarom venni...

Az ott egy madár? Talán egy repülő?... Nem... ERGIL!!!

(#30) crab válasza tr00p3r (#28) üzenetére


crab
senior tag

ja az, szerintem is bűn volna betömöríteni! ha pedig ilyen olcsó akkor biztonsági másolat sem nagyon kell róla, veszünk egyet mi is.:))

(#31) tr00p3r válasza Ergil (#29) üzenetére


tr00p3r
őstag

mindenhol. én pl. a westendben vettem tegnap elött. a zenei részlegnél van egy infó pult. ott elötte van egy ilyen derék magas pult amire az van kiírva feketén-fehérrel, hogy a Media Markt ajánlata vagy ilyesmi. ott voltak lezsírozva. 2.990.- pénz. a dupla lemezes verzió!

go buy it quickly!

[Szerkesztve]

(#32) tr00p3r válasza crab (#30) üzenetére


tr00p3r
őstag

hajrá. infó neked is (#31)

[Szerkesztve]

(#33) Ergil válasza tr00p3r (#31) üzenetére


Ergil
aktív tag

Rohanok... Remélem még van mert kell legalább 3 :D ...

Az ott egy madár? Talán egy repülő?... Nem... ERGIL!!!

(#34) crab válasza tr00p3r (#32) üzenetére


crab
senior tag

itt nálunk csak tesco van mivel vidéki vagyok, remélem, hogy itt is lesz azért.:)

(#35) tr00p3r válasza Ergil (#33) üzenetére


tr00p3r
őstag

hát siess, mert nem volt túl sok kirakva. :( ennyiért még a hülyéknek is megéri.

(#36) tr00p3r válasza crab (#34) üzenetére


tr00p3r
őstag

a szerintem lesz. itt van nálam a prospektus: ''
Warner Music akciós zenei DVD-k és CD-k, több cím, DVD 2.990.- / db, CD 1.990.- / db''

de azért hívd fel őket. kiskunhalas?
TESCO Kiskunhalas
6400, Kiskunhalas
Fejérföld u. 24.
Tel.: nincs megadva :(


[Szerkesztve]

(#37) crab válasza tr00p3r (#36) üzenetére


crab
senior tag

hát a számukat én sem találom, de úgy is be van tervezve a tesco, szóval, ha van akkor van, ha nincs akkor nincs.:)

(#38) tr00p3r válasza crab (#37) üzenetére


tr00p3r
őstag

sehol a közelben nincs MM? de szerintem lesz a Tesco-ban. csak minnél elöbb menjél el. pesten nem jársz mostnában? vagy valakid?


[Szerkesztve]

(#39) Ergil


Ergil
aktív tag

Na vettem hármat, nagyszerű karácsonyi ajándék lesz.:C Volt még egy kupaccal biztos lesz még egy darabig.

Az ott egy madár? Talán egy repülő?... Nem... ERGIL!!!

(#40) crab válasza tr00p3r (#38) üzenetére


crab
senior tag

van raktáron a tescoban, már csak el kell menni érte!:) meglesz még ezen a héten.

(#41) berVi válasza crab (#25) üzenetére


berVi
senior tag

esetleg megpróbálhatod a dvd2one nevű progit

Bővebben: link

ez a hanggal nem csinál semmit, csak a film részét tömöríti, és ez is gyors (max. 10-20 perc)

[Szerkesztve]

(#42) tr00p3r válasza Ergil (#39) üzenetére


tr00p3r
őstag

örülök, hogy sikerült. ;)

[Szerkesztve]

(#43) tr00p3r válasza crab (#40) üzenetére


tr00p3r
őstag

akkor hajrá, remélem neked is sikerül! :DD

(#44) Zso2


Zso2
őstag

helo srácok nincs vmi profi dvd másoló köztetek aki tudna segíteni abban ,hogy mit lehet csinalni akkor amikor azt irja ki a clonedvd2 hogy érvénytelen blokk kezdő kód

Adelante ALONSO - Forza Ferrari | BF3-- satazso | Intel Core + Windows = Jaguar, behúzott kézifékkel.

(#45) parandroid


parandroid
nagyúr
LOGOUT blog

Ahogyan az már a másik hasonló topikban (Bővebben: link) is felmerült:

1. A szerői jogi törvény kimondja, hogy nem készithetsz másolásvédett médiáról biztonsági másolatot, mert a védelem megkerülése esetén már törvényt sértesz.
2. Hiába a Te tulajdonod, akkor sem.
3. A vásárlás és a birtoklás nem ad jogokat a gyártóval szemben, semmilyen értelemben. Ellenben a gyártónak vannak jogai Veled szemben, mégpedig, hogy megakadályozza az Ő szellemei terméke illegális terjesztését.

Ezt a topikot zártam.

p

I talked to that computer at great length and explained my view of the Universe to it and then... it commited suicide.

Útvonal

Fórumok  »  Adattárolás  »  Másolásvédett dvd-ről bizonsági másolat (téma lezárva)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.