Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:08:33

LOGOUT.hu

MARVEL Contest of Champions téma összefoglaló

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#9) TomWexX válasza Fang (#8) üzenetére


TomWexX
addikt

Íme az én jelenlegi még nem kész mastery-m:

Minden mastery pontot jó helyre kell rakni, mert jelenleg összesen 59 van belőlük a játékban. (lvl60 a maximum, lvl6-tól kapsz szintenként egyet + az akt4 ad 4et)

Az offensiveben a legelején nem érdemes mastery pontokat elhasználni, nem az adja a nagy sebzést. Van viszont a cruelty és a precision. A crueltyt mindenképp érdemes maxolni, az adja a critical hitet, attól sebzel nagyot. A precision-tól pedig többet ütsz crithitet, én azt is maxoltam.
Az utility részt már leírtam, de idemásolom újra, hogy egyben legyen:
Utility-nél a dexterityre 1 pontot mindenképp tegyél (hátrálásnál evade-elsz, vagyis kikerülöd az ütést, lövést, mindent), a parryt pedig maxolni érdemes. (ha megfelelő időben nyomod a blockot, pár mp-re lebénul az ellenfél)

Aztán jön a komolyabb mastery rész:
A liquid courage és a double edge együtt 60% + sebzést ad, ezeket kell maxolni mindenképp, viszont a liquid courage folyamatos mérgezést ad, a double edge pedig minél nagyobb szint, annál erősebb vérzés.
Van a deffense fülnél egy willpower nevezetű mastery, az arra jó, hogy ha minél több detrimental effectet kapsz az ellenféltől (piros ikon, téged gyengítő, sebző debuff), annál jobban gyógyulsz. A liquid courage, és a double edge is ilyen debuff, vagyis willpower nélkül kb. 30 mp-n belül meghalnál anélkül hogy az ellenfél hozzád érne. Legelőször tehát a willpowert kell maxolni, addig egyikre se nyomj pontot!
A deffense fülnél 15 mastery pontot le kell rakni ahhoz, hogy a willpowert kinyithasd, ahogy a képen látszik is, én a recovery-t és a greather vitality-t maxoltam. A recovery az összes gyógyulást (tehát a willpowert is) felerősíti 15%-al, számomra ez a leghasznosabb innen, de ha te a blockolást akarod fejleszteni, akkor arra is mehetsz.
Na szóval, akkor visszakanyarodok a komoly mastery-khez. A willpower elbírja a liquid courage 3/3at és a double edge 2/3at. Ha a double edge-t is maxolnád, túl sokat sebezne a vérzés, és folyamatosan csökkenne az életed. Viszont van a willpower után egy mastery: Coagulate! Ez a vérzés csökkentés, ha vérzel, akkor annak csökkenti a sebzését Ha ezt is maxolod, és utána a double edge-t is maxolod, akkor minden meccsed úgy fog indulni hogy 20 mp-ig vérzel, de mivel nem sebez, a willpower meg gyógyít, így te is gyógyulni fogsz mint a barom amíg tart a vérzés

Tehát a sorrend:
willpower 3/3
liquid courage 3/3
double edge 2/3
coagulate 3/3
double edge 3/3

Ha ezek megvannak, nem állít meg senki! ;] Rohadt sok peták + idő, de hidd el,megéri.

(Ez az én számomra legideálisabb mastery elosztás, nem kötelező így csinálni, csak érdemes. ;) )

Ez a mastery beállítás ma már nem aktuális, frissebb információkért kérlek olvasd tovább a topikot!

[ Módosította: Intruder2k5 ]

Xiaomi 13 | Ipad Pro 10.5

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.