Hirdetés

2024. április 19., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) Major_S


Major_S
csendes tag

A történetünk 2003. június 22.-én kezdődik ekkor alapítottam meg a Gslcan-t az első klánomat ami Diablo II-vel foglalkozott. 2007 első felétől kiegészült egy warcraft3 résszel, de ez nem működött sokáig, jobbnak láttam külön megalkotni a többi játékra egy multi gaming klánt. A MarineCorpS 2007. augusztus 2.-án lett alapítva. Kezdetben a F.E.A.R. Combat és a Warcraft III voltak a fő játékaink majd felkerült a listára a Call of Duty 4 és most a Lineage II is aktív lett.
A klán weboldala:
[link]

Elsősorban Lineage II squadba keresünk tagokat egy AvsD szerverre de természetesen ha az egyéb klánjátékok (pl. Cod 4-5) érdekelnek, nyitottak vagyunk.

Lineage II-ben az alábbi szerveren játszunk:
[link]
Két frakció van a jók és a rosszak játékban ennek sok jelentősége nincs csak a fajokat különíti el (jó oldalon az emberek, elfek, kamael férfi, törpe lányok míg az Evil oldalon a Darkelf, Ork, törpék, kamael csajok). A játék célja a városok-várak elfoglalása az egész világ egyetlen nagy egész ahol a megszerzett városokból kiindulva lehet támadni az ellenség városait és amint sikerül az utolsót is megszerezni akkor extra jutalmat kap az adott frakció akik jelen voltak és újra kezdődik az egész. Meg van a varázsa amikor csúcs időben akár 100-100 játékos is harcol egy-egy városért, néha közel gyűrűk ura hangulatú csaták is kialakulnak. Csak az egymás elleni harcon van a hangsúly pénzt csak az ellenfél kiiktatásával és városok foglalásával lehet szerezni a kezdő város körül elszórt kevés szörny csak a gyors szintlépést szolgálja utána már bele is lehet vágni a harcba.
Ha sikerült meghoznom a kedved akkor nincs más teendőd mint leszeded (az ingyenesen letölthető) Hellbound klienst regisztrálsz accountot, host fileben megadod a szerver elérhetőségét és már kezdheted is. Ha kérdés van itt vagy a saját fórumunkon elérsz szívesen segítek bármiben.
A játékról képeket az oldal galériájában és a fórumon is találsz.

Justice!

(#2) Major_S


Major_S
csendes tag

Egy kis ajánló GVE ből..
Tyrael Video Youtubeon *Watch in hd* :K

Justice!

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.