Hirdetés

2024. április 20., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) Makaveli


Makaveli
senior tag

Na gyerekek megnyitom blogomat, vagy mi is ez? :DDD

Ma egész jó napom volt, már élvezem az életet, így 8 második félévében. Dőlnek a nők utánunk, de tényleg szerelmesek belénk ;)
Egész második félévben jó érzésem van, nem streszelek, f*sza.
Ma próbáltam kétszer is játszani Sirandrish-al, először én untam meg, hogy mindig győz COD4-ben, másodjára, meg valamit haverjával buherált Bogon. Kíváncsi vagyok mi lehet az?

Holnap is jó napom lesz, első óra tesi. Tesi=Foci. Foci=Jó hangulat. Jó hangulat=Jó nap. Jó nap=Jó CoD-ozás, mindenki elverése:DDD (najó ez csak vicc vót).

Remélem Pénteken lesz sztrájk... :U

CoD2: Jager-cola xFire: safisniper CoD4: Jager-cola

(#2) Makaveli


Makaveli
senior tag

Na, hát nem is volt olyan jó napom, annak ellenére, hogy matekdogám 5-ös lett. Foci nem sikerült jól, csak 5-en voltunk, így egyikőnknek ki kellett állnia cserének. Így nem az igazi. De minegy. Hazajöttem, CoD sem megy jól. Ma nincs jó napom, de azért még lehet. Ami késik, az nem múlik! ;)

[ Szerkesztve ]

CoD2: Jager-cola xFire: safisniper CoD4: Jager-cola

(#3) Makaveli


Makaveli
senior tag

Gyerekek minden sulis leróhatja tiszteletét a BKV-sok előtt. :R Nem kellett suliba mennem, így most van egy hosszúhétvégém!

BKV - Gratulálok! :DDD

Megvolt a reggeli CoD-ozás. Sirandrish ellen szokásosan nem ment. Viszont másik szerókon mindig szeró első lettem, Crossfire-n, van egy-két saját fejlesztésű helyem, ahonnan sokat tudok aprítani. :K

Megyek is vissza, hadd csíterezzenek le. De először meglátogatom a mellékhelyiséget. :DDD

CoD2: Jager-cola xFire: safisniper CoD4: Jager-cola

(#4) Makaveli


Makaveli
senior tag

Nah gyerekek, ma írok utoljára. Így kilenckor is már sztem kifolytak a szemeim, nem is merek tükörbe nézni. Estére belejöttema CoD-ba is, természetesen nem engedtek, nem szóltak, hogy war lesz, ezért nem mentem. Mind1, majd legközelebb.

Ma nem voltam suliba, kösz BKV. :R

Ja, igen és felvettek az első helyen megjelölt gimnáziumba. Madách Imrébe. Nagyon örülök, szóval ma nagyon jó napom volt, holnap mozi, és CoD kimerülésig.

Nah, akkor holnap találkozunk.

Napi búcsúzásul vicc:

Megy a romagyerek a vezetésoktatáson. Elsuhannak 120-al egy stoptábla mellett. Az oktató kérdezi:
- Hát Gazsi. Milyen tábla volt ez?
Erre a roma:
- Hát áluminium, visszamenjünk érte?

:DDD :DDD :DDD :DDD :DDD :DDD :DDD :DDD :DDD Jó éjt!

[ Szerkesztve ]

CoD2: Jager-cola xFire: safisniper CoD4: Jager-cola

(#5) Makaveli


Makaveli
senior tag

Ha majd lesz saját avatarom, akkor ezt fogom választani. Csak a fejet nézzétek...

Ebben lehet beleférne a fél teste is, nem?

[ Szerkesztve ]

CoD2: Jager-cola xFire: safisniper CoD4: Jager-cola

(#6) Makaveli


Makaveli
senior tag

Nah... Haveromtól megkaptam a CoD2-t. Nagyon állat, nekem nagyon bejön. Eddig még Single Player-ba játszottam vele, de nagyon bejön. Főleg, hogy ruszkikkal kell lenni, csodálatos. Még az elején járok, de nagyon tetszik. Dinamikus, az emberek jól láthatóak.
Ok, a fegyverek elavultak, I. vh-sak. De nem baj, van itt is sniper puska, kispisztoly, minden. Nagyon tetszik. Kiviszem a Single Player-t, azt' rábukok a Multira is.

Nem tudom mi lesz veled CoD4! :( :DDD

CoD2: Jager-cola xFire: safisniper CoD4: Jager-cola

(#7) Makaveli


Makaveli
senior tag

Hmmmmm... Most ahogy látom, hogy eddig 196-n nézték meg a blogomat, kicsit elcsodálkozok. Nem hiszem el, hogy mindenkit érdekel egy 14 éves agymenése, mindenesetre örülök, hogy olvassátok a blogomat. Már az is megtisztelő, ha benéztek, és nem is olvastok, most köszönöm előre is.

Más. Tegnap gondoltam egyet, hát belépek a COD2 multis világába, be is léptem, csakhogy úgy laggolt (nem a gépem miatt, meg lehet nézni az adatlapomon, sztem ezzel a géppel nem kéne, hogy laggoljon, mert SP nem szaggat), hogy nem bírtam vele játszani. Nem értettem, hát kiléptem. Na mindegy, majd ma délután megbuherálom, addigis ott van a Single Player! ;)

CoD2: Jager-cola xFire: safisniper CoD4: Jager-cola

(#8) Makaveli


Makaveli
senior tag

Hja...

Elfelejtettem mondani, hogy megnéztem tegnap az "Utca királyai" című filmet. Nagyon király volt! Keanu Reeves nagyot alkotott. Kicsit meghízott az arca a Mátrix óta, de nem baj, jót játszott. :R

CoD2: Jager-cola xFire: safisniper CoD4: Jager-cola

(#9) Makaveli


Makaveli
senior tag

Hmmm...

Elég keményen összevesztem tegnao, meg ma is (ma már csak következmény volt) booz-zal. Kb. pénteken megígérte, hogy Vasárnap nyomunk egy 1v1-et. Igaza van, és a többieknek, is. Sokan voltak már akkor a szerveren, ezért nem játszhattunk 1v1-et. Mindegy, ő nagyon ideges lett, nem értem miért. Elvileg beszóltam ezekkel: Most felhúztam magam..., Miért nem 1v1-ezünk? És most a begyében vagyok. Mindegy, Én már magamban elintéztem a dolgokat, remélem Ő is napokon belül lenyugszik, és minden átkerül a rendes kerékvágásba.

Remélem a blogomat el is olvassa, és más lesz a véleménye :K.

CoD2: Jager-cola xFire: safisniper CoD4: Jager-cola

(#10) Makaveli


Makaveli
senior tag

Mostanában ezen dolgok beszerzését tervezem:

1. helyen: A4Tech X7 egér
2. helyen: Call Of Duty 4: Modern Warfare
3. helyen: Assasin's Creed
4. helyen: Kane and Linch: Dead Men

CoD2: Jager-cola xFire: safisniper CoD4: Jager-cola

(#11) Makaveli


Makaveli
senior tag

Na, szerintem Csütörtökön megyek el az egeremért. Már alig várom, ki is próbálom majd aznap, aztán lehet, hogy írok is ide egy kis tesztet.

Kellett írnom most egy gyűjtőmunkát az aranyérről Egészségtanra... :((( Hát komolyan mondom, nem irigylem az aranyeres embereket.

5 óra- 17.15 körül megyek szüleimmel ünneplő cipőt venni, valami mégis kéne ballagásra, mert a régit már kinőttem. Remélem sikerül venni valamit.

CoD2: Jager-cola xFire: safisniper CoD4: Jager-cola

(#12) Makaveli


Makaveli
senior tag

Ma kipróbáltam az X710FS egeremet. Hát qrva király. Legalábbis a régebbihez képest. Nagyon bejön nekem.

Csütörtök-Péntek-Szombatot nagypapámnál töltöttem, volt káposztapalánta ültetés, káposzta tolózás, és káposzta kapálás is. Ja, és permetezés is volt. Babot meg a borsót. Papám testvérénél is voltunk, nála már akkora volt a fű, hogy azt is le kellett permetezni.

Szóval jó hétvége volt. Holnap tanulás, mert Hétfőn kémia doga, Kedden meg Irodalom doga a Nyugatosokból... :U

CoD2: Jager-cola xFire: safisniper CoD4: Jager-cola

(#13) Makaveli


Makaveli
senior tag

Tesztelgettem az egeret, nagyon bejön, hogy lehet változtatni a dpi sebességén. Kaptam tegnap egy bonsai-t is. Nagyon szép kis fa, mindig gondozom. Szerencsémre sikerült összefutnom az interneten egy férfival, aki ért hozzá, és mondott tanácsokat, tippeket...stb.

Már alig várom, hogy megöntözzem, először. :B Nagyon örülök neki, szép kis fácska. Ma írtunk kémia dogát, kb. 4-es lesz, mondjuk lehetne simán 5-ös, ha tanultam volna rá. :F

Mindegy, Szerdán sajna be kell mennem, eddig abban a hitben éltem, hogy nem kell, mindegy. Holnap le kellene írnom a fogalmazásomat papírra. Bakker, nehogy elfelejtsem. Írok is a noteszra, azt' felragasztom a moncsira... N amegyek CoD-ozni... :P

[ Szerkesztve ]

CoD2: Jager-cola xFire: safisniper CoD4: Jager-cola

(#14) Makaveli


Makaveli
senior tag

Tyíííí bakker. Hazaértem 14-kor azt' most fejeztem be a tanulást... Két fogalmazást írtam, bár az egyik már kész volt, csak kézzel kellett leírnom, a másik meg iskolai búcsúzólevél akar lenni, hogy hogyan búcsúznék el a sulitól, tanároktól...stb.

Matek lecke, egy "kis" órás tanulás a holnapi TZ-re a Nyugatosokból... Szóval elég kemény délutánom volt eddig. Minegy, most lesz egy kis mozgalmas pihenés, COD! :DDD Bepakolok holnapra, azt' mehet a menet!

CoD2: Jager-cola xFire: safisniper CoD4: Jager-cola

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.