Hirdetés

2024. április 24., szerda

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) #72042496


#72042496
törölt tag

Volt szó új kiadásról az opcionális strap-onnal? :D

[ Szerkesztve ]

(#2) tibaimp


tibaimp
nagyúr

Szép eredmény. Az áremelés realizálódott már, vagy azzal mi van?

A tehén egy bonyolult állat, de ÉN megfejtem...| 2016-tól az tuti, hogy az angyalok is esznek babot...

(#3) Duree


Duree
veterán

Vajon nyereséges vagy veszteséges a konzoluk.

duree54

(#4) Busterftw válasza Duree (#3) üzenetére


Busterftw
veterán

A lemezes verzio mar nyereseges volt tavaly elott.
The PS5 is turning a profit for Sony less than a year after launch

Azota a digital only verzio ehhez csatlakozott, ugye volt hutes faragas meg hasonlok.

(#5) #72042496 válasza Busterftw (#4) üzenetére


#72042496
törölt tag

"Azota a digital only verzio ehhez csatlakozott, ugye volt hutes faragas meg hasonlok."

Meg hát az indirekt hatás, hogy azon nincs másodkézből vett játék. Viszont olyan, legalábbis itthon, mintha nem is létezne már digitális, mindenhol a lemezest látom. (Nekem még épp teljesítették a digitális gépre leadott rendelésem.)

[ Szerkesztve ]

(#6) M107 válasza #72042496 (#5) üzenetére


M107
addikt

:R

Szerencsés vagy.

Amúgy engem nem érdekel lemezes vagy digital.
Lemezes van anno béke 185000 Ft időszakból + 2 év gari azthiszem 25900 Ft volt +ban + egy fekete kar.
Csak néha látom az tier 3-as előfizúsként, hogy egy régi Battlefield Hardline game store 9500 Ft 2015 ös játék köszi sony :) :'( használtan lenmezesen 2500 Ft.

Vagy ott volt a Horizon F West vadi újan vettem tavaly májusban (mert akkor tudtam megvenni nem mindig csak a játék stb-stb) 15000 Ft volt, tok vonó lemezesen amikor a store-ban 27490 Ft volt még mindig akkor.

De pl ott volt ha nem lett volna meg a Resi 2-3 reamake akkor most karikor 3500 Ft mindkettő store-ból tier 2-3 előfizú volt a feltétel és a deluxe változat.
Tehát vannak jó dolgok így is úgy is.

A fórumon, bármit leírhatsz, én csak az igazat írom le. :) Utálom ha hülyének néznek ! - Addikt - vissza az őstag címet :) )

(#7) AuraSync


AuraSync
őstag

Mondom felnézek apróra hogy megy a PS5, hát kajak ennyi eladó konzolt még nem láttam. :Y
Ennyire nem jött be a cucc vagy csak a nyakán maradt a sok nyerészkedőnek?

S23 Ultra / Watch 6 / Q80T 65" / 14600KF / RTX 4070 S / JBL / S3000 Pro / WH950NB

(#8) tibaimp válasza AuraSync (#7) üzenetére


tibaimp
nagyúr

Remélem az utóbbi ;]

A tehén egy bonyolult állat, de ÉN megfejtem...| 2016-tól az tuti, hogy az angyalok is esznek babot...

(#9) AxBattler válasza AuraSync (#7) üzenetére


AxBattler
félisten

Ennyi ember szemét sikerült felnyitnod. Köszönjük.:R

;]

"Csak egy dologtól félek. Ha meghalok, az asszony eladja a gépeimet annyiért, amennyit bevallottam neki." KERESEM: Lian Li PC-C50, Silverstone Milo ML03 ..............................................................................................

(#10) zzola


zzola
félisten

Szép darabszám.

(#11) xsjado93 válasza AxBattler (#9) üzenetére


xsjado93
senior tag

:DDD ;]

Your life is a lie.

(#12) icp1970


icp1970
senior tag

Várható volt. :K

(#13) Tentalus


Tentalus
tag

Nem rossz, nem rossz, csak magához (PS4) és az aktuális eladási bajnok Nintendo Switchhez képest kevés. A 2017-es Switch 2022-ben is jobban fogyott.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.