Hirdetés

2024. április 18., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#590) adry79


adry79
újonc

Sziasztok!

Most kerestem csak rá a mandulaműtétre. Ha előtte teszem, lehet, hogy nem fekszem kés alá.
29 éves vagyok, és tiszta genny volt a mandulám. Az volt a legrosszabb az egészben, hogy nemcsak magamat, de a gyereket is fertőztem vele.
Tényleg ahány kórház, annyi szokás. Több esetben olvastam, hogy már másnap, vagy harmadnap hazaengedték őket. Nos, engem egy keddi napon műtöttek, és pénteken mehettem haza. Majd vasárnap hajnalban nagyon bevérzett, és visszamentem, de csak hétfőn engedtek haza. Egyébként nekem nagyon sz.. volt (nem tudom finomabban kifejezni magam). A műtét utáni nap tudtam a legtöbbet enni, majd a következő 2 nap, nemhogy enni, de nyelni sem bírtam, többek között ezért vérzett be. Most vagyok 2 hetes, gyógyultnak lettem nyilvánítva, de még mindig eléggé fáj a torkom. A korházban mondták, hogy 4 óránként vehetek be cataflámot. Hát, kb be is tartottam, úgyhogy az első másfél héten a napi adagom 5db volt. Az evés ész tortúra volt, és néha még most is az. Ha többett iszom, bizony nagyon begerjed a helye, vagy ha többet rágok akkor is. Mikorra fog ez megváltozni?

Kitartás mindenkinek, aki még előtte áll. Nagyon rossz, kb 2 hétig, de gondoljatok bele, hogy mennyi bajt előztetek meg vele!

Adry

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.