Hirdetés

2024. április 24., szerda

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#587) Residum 41


Residum 41
újonc

:O Na sziasztok mandula műtöttek!!!

Képzeljétek engem is megműtöttek másodszor :W kedden vagyis 21.-én de még most is elég szarul vagyok 3x1 Cataflam akkor tűrhető.Negyvenegy éves vagyok először 11 éves voltam mikor altatással kivették nem emlékszem semmire.De most ez nagyon durva volt.
-8 óra 30 szuri ,hogy ne follyona nyálam meg bátor legyek
-8 óra 45 zöld csávó bekísért a tett színhelyére
-Érzéstelenítés sprayvel 3x mindkét oldal ,hogy ne öklendezzek.
-Doki bá nagy fecskendő 3 szúrás mind két oldal ,majd vagdosás madzagos kötés egyik oldalt vágás másik oldalt doki bá szemen köpése :DD Orvostan hallgatók körbe álltak és bámulták a torkomat közbe.
-Műtőböl ki tolókocsi .ágy vesetál túlvilági hangok a torkomból.
Jött a nővér és 3 ujját ledugta torkomba ,majd az alvadt vért papírtörcsivel kiszedte a számból.
Nem tudom ,hogy vagytok vele de a fórum olvavsásakor nekem az jött le ,hogy kórházanként változó módszerek vannak.
Műtét után a 15 percel a nővér teát itatott velem úgy éreztem becsinálok mikor azt mondta
nyeljek nem is nagyon tudtam nyelni az ézéstelenítőtöl.De azt montda nyugodtan azt gondolok róla amit akarok de addig nem megy ki a kórteremből amíg a teát meg nem iszom.
A legszarabb azért az volt ,hogy másodszor vették ki a mandulámat a doki azt mondta hogy 1 x szarul vették ki és a csonkok begyulladtak és ugyanolyan bajt csinálnak mint a fullos méretű mandulák.

Most már a gyógyulás útjára léptem de még fáj nem nagyon tudok enni ,ha valaki tapasztalt.Írjon már egy csomó kaját amit műtött ember ehet mert jó lenne vmi jót enni.

Na üdv Nektek Fel afejjel :C :C :C :C

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.