Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Egyéb  »  Mák (téma lezárva)

Hozzászólások

(#1) vicces


vicces
addikt

kicsit húzós napom volt, de nem szerencsétlen, csak majdnem:

1.: haver hoz benn a cégnél egy telót, hogy nézzem meg. be volt áztatva a Dunába, meg csak 2 napos és jó lenne stb.... valami alcatel. kijelzö elég érdekes dolgokat produkált. megnézem lehidalok. feladom. modtam neki szedje szét alkesszeal takaritsa ki, hátha.. elöször alkeszt nem talált cska valami oldoszert , azzal befujta, várt két órát, és még mindig szar. adtunk neki alkeszt, hogy most már azzal mossa át. várt 1 órát. és a teló tökéleetesen műkszik.mák1

2.: megyek ki 10kor melóhelyről, barátnőm vár apja gépével/céges/ a buszmegba.
persze én szálltam be a jobb első ülésre. miközben szállok be haver meg barátnője kösz. én erre inditok , majd hátra tolatok eléjük. de! abbol a rohadt kocsiból hátra nem nagyon lehet kilátni. mikor megálltam, akkor láttam, hogy egy faszikám egy másik kocsiból kérdőn néz rám. közbe rájöttem, hogy majdnem neki tolattam. mák2

3.: viszem haverékat a pályaudvarra.lakott területen belül kb 120-al. én ezt észre se vettem, mert már megszoktam, csak a barátnője jajveszékelt egy kicsit. én barátnő ennél edzettebb, és mosolyogva ennyit mond: ez még semmi! végülis nem ütöttem el senkit, nem mentem bele semmibe, hazafele hozzánk nem kell bemenni a belvárosba, a szokásos uton lehet döngetni.
/kis/ mák3

4.:megyünk haza hozzánk. 1-esbe kikanyarodok. kerék csikorgás majd ford.szám 6500-on-->2-es padló továbbra is. közben trabi előzés. 120-->3-as. és..

látok az ut szélén egy embert menni. gondoltam egy éjszakai frönyás. hát hirtelen elkezd a derkea táján egy fénygömb körözni :)) jeje! rendőr volt. én meg mit csináljak? hát fékezek. szegényt majd nem elütöttem. át kellett lépnie a szembejövő sávba. a kua fékpedál meg csak ugrált a lábam alatt .persze egy pár másodpercig azt hittem, hogy nem fogok tudni mellette megállni, cska onnan kb pár km-re. végülis vissza kellett tolatnom.. ez egy kicsit gáz.
mák: épp nem mértek. mondta is a rendőr , hogy ez volt a megengedett 50km/h?
nem az enyém volt a verda, hanem céges, de mivel rendes volt, nem kaptam semmi birságot feljelentést stb., ez a legnagyobb mák!!

és még történt egy pár dolog ez után is de azt már nincs kedvem leirni.


és ma még csak csütörtök 12 van. holnap péntek 13, ami nekem még eddig szerencsés nap volt. holnap lehet, hogy megkisértem a halált, hátha túlélem.
:)) :)) :)) :)) :)) :)) :)) :)) :)) :))

:)

(#2) Polesz válasza vicces (#1) üzenetére


Polesz
addikt

Ha nem élnéd túl mégsem azért majd írd már le, hogy mire figyeljünk, hogy nehogy elkövessük a Te hibád ;]

Elméletileg nincs különbség elmélet és gyakorlat között. Gyakorlatilag van.

(#3) vicces válasza Polesz (#2) üzenetére


vicces
addikt

oksi! :DD

:)

(#4) Szeke válasza vicces (#1) üzenetére


Szeke
senior tag

Ennyi minden egy nap... Légyszi ne lottózz, én akarok nyerni :DD

A biztonsági öv lehet, hogy korlátoz a mozgásban, de még mindig nem annyira, mint a tolószék.

(#5) vicces válasza Szeke (#4) üzenetére


vicces
addikt

ez eszembe sem jutott!!!!!
a mai nap már lekéstem róla, de holnap veszek egy szelvényt. hátha megfogom az Isten lábát.

:)

(#6) Szeke válasza vicces (#5) üzenetére


Szeke
senior tag

Affranc, már ezt se nyerem meg :DD

A biztonsági öv lehet, hogy korlátoz a mozgásban, de még mindig nem annyira, mint a tolószék.

Útvonal

Fórumok  »  Egyéb  »  Mák (téma lezárva)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.