Hirdetés

2024. április 23., kedd

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) Ironskin


Ironskin
csendes tag

Most találtam, vélemény?
[L]http://www.frontx.hu/[/L]

SA Nata A NA.....

(#2) Bogyó bá' válasza Ironskin (#1) üzenetére


Bogyó bá'
nagyúr

Mai házakon az usb már ki van vezetve elöl, a többi meg szerintem tök fölösleges....de maga az ötlet nem rossz!

Galilei halott! Már Einstein sem él! ...és én is nagyon szarul érzem magam...

(#3) Zsiba válasza Ironskin (#1) üzenetére


Zsiba
senior tag

Nem hülyeség... de engem speciel zavarna, ha a CD-rom, DVD-Rom, CD-Rw felett, vagy alatt zsinórok lennének és óvatoskodnom kellene, hogy ne akadjak bele a fülhallgató, vagy USB-kábelbe...

Ezért jobbnak tartom azt a megoldást, ha a ház alján eleve van kivezetés. Ott aztán nincs útban. Persze ez csak az én véleményem...

''One Ring to rule them all...''

(#4) mzperx válasza Ironskin (#1) üzenetére


mzperx
aktív tag

Nekem a monitor oldalában van usb hub...

Én csak az ajtót mutatom meg, belépni Neked kell rajta...

(#5) tildy válasza Zsiba (#3) üzenetére


tildy
nagyúr

En spectavalyvettem hazat,es ahol vettem,egyaltalan nemvotl olyan haz (max 5-6 ezerrel dragabban) aminek elejenilyen kivezetes lett volna. Azt a + 5 ezer forintot meg nemeri meg....

"Tartsd magad távol azoktól, akik le akarják törni az ambíciódat! A "kis" emberek mindig ezt teszik, de a nagyok éreztetik veled, hogy te is naggyá válhatsz" - Mark Twain

(#6) Zsiba válasza tildy (#5) üzenetére


Zsiba
senior tag

Hát nem akarok vitázni... Ahogy gondolod. De ha utána számolsz, ami az én gépemben van (2 USB, fülhallgató és mikrofon), ha ezt külön megveszed a FRONTX-el akkor bruttó 4750 Ft-ot fizetsz :)

Egyébként az én házam tavaly nyáron bruttó 7500 Ft volt és úgy érzem ennyiért megérte

''One Ring to rule them all...''

(#7) cyberde


cyberde
csendes tag

[L]http://www.frontx.com/[/L]

:(

(#8) tildy válasza Zsiba (#6) üzenetére


tildy
nagyúr

Nem baj, chaintech alaplaphoz ingyen jart:)
Egyebkent a kornyezetemben egy ilyen eleve elol kivezeteses hazat lattam, egy feel v-t.Gondolom a te hazad tap nelkul volt annyi, nekem 4E volt , + 300W-os tap , igy osszesen 11, a mist..lban.

"Tartsd magad távol azoktól, akik le akarják törni az ambíciódat! A "kis" emberek mindig ezt teszik, de a nagyok éreztetik veled, hogy te is naggyá válhatsz" - Mark Twain

(#9) Zsiba válasza tildy (#8) üzenetére


Zsiba
senior tag

Táppal együtt :) 300W Codegen ház :)

''One Ring to rule them all...''

(#10) tildy válasza Zsiba (#9) üzenetére


tildy
nagyúr

Akkor jol jartal:)

"Tartsd magad távol azoktól, akik le akarják törni az ambíciódat! A "kis" emberek mindig ezt teszik, de a nagyok éreztetik veled, hogy te is naggyá válhatsz" - Mark Twain

(#11) Zsiba válasza Zsiba (#9) üzenetére


Zsiba
senior tag

Jól van, bevallom a táp ajándék volt :) :P

''One Ring to rule them all...''

(#12) SAJT válasza Ironskin (#1) üzenetére


SAJT
tag

Itt a link a PH főlapon(DTK).

Nézzétek meg ezt is: MB-02 Multimedia Box

[L]http://www.dtkcomputer.hu/index2.php?a=t&id=16[/L]

Elfér 3,5-ös helyen is, de ha kell 5,25-re is beépíthető, nem törik le a porvédő fedele, mert nincs neki :P

A midi port kivezetésén kívül a többi ezen is rajta van. Nekem jobban tetszik, bár valószínűleg nem fogom használni egyiket sem.

''...De a legnehezebb megmutatni, hogy mennyire vagy férfi! Ezt onnan látni, hogy meddig pisál az ember. ...'' Szőke A.-Tündérdomb

(#13) Cathfaern válasza SAJT (#12) üzenetére


Cathfaern
nagyúr

Nincs rajta gemport, soros port, nem változtatható, és nincs takaró előlap :D Szvsz nekem a Frontx féle jobban tetszik.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.