Hirdetés

2024. április 23., kedd

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) coconutbeast


coconutbeast
csendes tag

Üdv!
kb egy fél éve kezdődött, hogy a számítógép magától újraindult. Naprol napra egyre sűrűbben majd a végén már a windowst se volt képes bebootolni. Elvittem szervizbe hogy takarítsák ki hátha az a baja ez meg is oldotta a problémát kb 2-3 hétig, aztán előröl kezdődött az egész, ezután újratelepítettem a windowst hogy kiszürhessem a virusokat.. ez sem segített. Ezt követően ötletem sem volt mi lehetea baja így újra elvittem szervízbe ahol resetelték a bios-t . Ez újabb 3 hétig megoldotta a problémát.. mondanom sem kell ezután előröl kezdődött az ujraidulás semmi előjel nélkül. Most legutóbb bevittem a szervizbe ismét ahol tesztelték 3 napig hogy ők is lássák mi okozhatja, de meglepő módon a szervízben egyszer sem indult újra, mondták hogy el lehet hozni mert nem találtak semmi problémát, majd hazahoztam, beüzemeltem.. 20 percre rá ismét újraindult és azóta kisebb nagyobb szünetekkel ismétlődik... próbáltam monitort tápkábelt egeret cserélni mindent ami külsőleg okozhatja de semmi.. fogalmam sincs mi okozhatja ezáltal. Kérlek segítsetek!!

Konfigom: Alaplap Asrock N68C-S UCC
VGA Nvidia Gforce 8600 GT
Tápegység HKC USP 5550
CPU AMD athlon II x2 260, 3200MHz
winchester maxtor 6y080L0

(#2) Bjørgersson válasza coconutbeast (#1) üzenetére


Bjørgersson
félisten

Próbálkozz itt, legközelebb pedig használd a keresőt mielőtt új topikot nyitsz!

As if all this was something more than another footnote on a postcard from nowhere, another chapter in the handbook for exercises in futility...

(#3) djculture válasza coconutbeast (#1) üzenetére


djculture
félisten

Látezik olyan hogy rendszer napló ott meglehet nézni a piros bejegyzéseket hogy mi okozza a problémát. Első nézetre két gyenge pont van a hdd ami ezer éves ráadásul kifejezetten gány széria meg a hkc tápnak nevezett förmedvény (még egy 400-as kodegen is jobb ennél). hdd-t letudod ellenőrizni ha felrakod a hdd sentinel progit..

[ Szerkesztve ]

(#4) coconutbeast válasza djculture (#3) üzenetére


coconutbeast
csendes tag

A hard disk sentinel fel van telepítve semmi próblémát nem észlel..tudom hogy elég régi meg gyenge de ha nem muszáj nem veszek másikat egyelőre..a prblémát szeretném kiküszöbölni.. a HKC ről olvasgattam többnyire negatív dolgokat..de ha az okozná a problémát akkor a szervízben ahová vittem miert nem indult ujra egyszer sem?:S

(#5) djculture válasza coconutbeast (#4) üzenetére


djculture
félisten

Hkc-val meg egyéb gyenge tápokkal egy a baj hogy egy feszültség ingadozással nem képesek semmit se kezdeni, valószinűleg nálatok gyenge minőségű a kisfeszültségű hálózat

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.