Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#151) FoxiestFox válasza Źşë' (#150) üzenetére


FoxiestFox
félisten

Biza, ahogy illik is. :D

(#152) Źşë' válasza FoxiestFox (#151) üzenetére


Źşë'
addikt

01:30nál csak úgy odaterem 20 méterre az a pár kocsi, amint elnéz abból az irányból, de térképen látni :DDD

"Nem abban van az élet mértéke, hogy mekkorát tud kérdezni az ész, hanem abban, hogy milyen nagyot tud felelni a szív."

(#153) cyberkind válasza Źşë' (#150) üzenetére


cyberkind
félisten

Na a böriben kapkodtam nagyon, és nem hasaltam el, pedig sokszor közel voltam hozzá. :D The VR István meg szimplán csak béna, nemcsak itt, mindenben, pont most néztem a DS 1 szenvedést, ehhez is kell skill, mert ennyit szopódni nehéz, hacsak totál nem érti az ember a játékot. :DDD

Paranormal Cocktivity

(#154) Źşë'


Źşë'
addikt

Side Quests in Free ride?!

"Nem abban van az élet mértéke, hogy mekkorát tud kérdezni az ész, hanem abban, hogy milyen nagyot tud felelni a szív."

(#155) pehaa válasza Źşë' (#154) üzenetére


pehaa
tag

Igen, van ilyen. Ad jó pár autót és ruhát. Megfelelője az "eredeti" játék extrém mód feladatainak.

(#156) pehaa válasza Źşë' (#154) üzenetére


pehaa
tag

[link]
Itt egy elég jó útmutató annak aki hamar leakarja tudni!

(#157) #21346560 válasza pehaa (#156) üzenetére


#21346560
törölt tag

Van ilyen valaki? :U

[ Szerkesztve ]

(#158) gyimger


gyimger
őstag

Kétszer játszottam végig a játékot, de ebben a videóban sok olyan dolgot láttam, ami felett elsiklottam. Az utolsó elég para.

"The day is done, time has come. You battled hard, the war is won. You did your worst, you tried your best. Now it's time to rest. Now it's time to rest."

(#159) Źşë' válasza gyimger (#158) üzenetére


Źşë'
addikt

nagyjából ezeket megtaláltam én is, pl ott a versenyautó visszavitelénél ott láttam h valami mizéria van, de nem álltam meg megnézni mert siettem vissza :D a macis résznél a börtönben meg fegyverrel meglőttem a macit és ugyan ezt eredményezte, viszont a babát nem mentem vissza megnézni h mi lett vele, azért raktak bele jócskán részletességet, nem nagyon tudok olyan játékról amivel ennyire mélyen foglalkoztak volna a fejlesztők
egyébként az ilyeneket én baromira hiányolom sokszor, kihagyott ziccerek

"Nem abban van az élet mértéke, hogy mekkorát tud kérdezni az ész, hanem abban, hogy milyen nagyot tud felelni a szív."

(#160) Frawly válasza gyimger (#158) üzenetére


Frawly
veterán

Ezek nagy része felett én is elsiklottam, de volt néhány, amit megtaláltam. Sőt, kettő dolog, amit említ, az öngyilkos a hídon, meg hogy a védelmi pénzbegyűjtős küldetésnél a motel mellett előre tönkre lehet tenni a menekülő gengszter sárga autóját, azok a Mafia 1-ben is benne voltak, tehát nem újdonság kategória egyáltalán. Talán még a parkolóházas őr hullája is benne volt az eredetiben.

Illetve a végén a börtönben még volt egy plusz utalás erre a babára, valamelyik nagyobb teremben siránkozott egy hajléktalan nő, hogy mikor kapja vissza a babáját. Igaz én a babát nem találtam meg, amit a videón mutatnak, meg a villamosszéket se. De a börtönben egy csomó ilyen részlet fura van. Ez a küldetés egyébként nekem meglepő volt, mert az eredeti játékban hozzászoktam, hogy ezeket a börtönben élő csőcselék népeket le kell lőni, mert megtámadnak, hogy itt is elkezdtem a elején néhányat leöldösni, mire rájöttem, hogy átalakított küldetés, és nincs rá szükség, csak a lőszerem pazarlom. Azért erre valami hintet adhatott volna a játék, de pont az ellenkezője történt, Vinnie azt mondta, hogy vigyázni kell a népekkel ott. Közben meg a Definitive Editionben teljesen ártatlanok, csak siránkoznak.

Ami még említésre méltó lehet: mikor Frank autóját kell követni a szövetségiekkel, ott előfordulhat egy olyan bug, hogy egy teherautó bekanyarodik eléjük és úgy parkol le a leállósávban, hogy nem tud elmenni a forgalom, és Frankék ottragadnak mögé végtelen ideig. Ráadásul ezen az se segít, ha az ember újrapróbálja a küldetés adott részét, az egész küldetést teljesen elölről kell kezdeni. De nem meglepő, anno a Mafia 1 is tele volt ilyen bugokkal, ez inkább a nosztalgiafaktort fokozta.

Ami még nekem nehéz volt: a Just for relaxationben nem jöttem rá, hogy a tetőn és emeleti állványzaton át kell bemászni az irodaépületbe, hogy ne szúrjanak ki. Akárhogy próbáltam a földszinten, mindig kiszúrtak. Youtube-os végigjátszást kellett megnéznem, hogy végig tudjam vinni a küldetést. Ezt leszámítva fájdalmasan könnyű volt a játék, úgy, hogy nem rohantam, próbáltam az összes magazint begyűjteni, megnéztem az összes átvezető videót, meg minden helyiségbe próbáltam bemenni, nem rohanva játszottam, úgy is 9 óra alatt kitoltam a fő sztorit. Kicsit keveslem, rövidnek tűnt, főleg amiatt, mert sok küldetést leegyszerűsítettek, nem kellett sokat felüljárózni a bankrablás előtt, nem voltak benne Lucas Bertone küldetései a fő sztoriban, nem kellett ládákat cipelni a szivarokkal, stb..

(#161) Źşë' válasza Frawly (#160) üzenetére


Źşë'
addikt

a börtönben ahhoz hogy az összes gyűjthető holmit megszerezd ahhoz ki kellett nyitni 1-2 cella ajtót, és akik benn voltak azok neked estek, de bunyóval le lehetett őket tudni :D

"Nem abban van az élet mértéke, hogy mekkorát tud kérdezni az ész, hanem abban, hogy milyen nagyot tud felelni a szív."

(#162) Frawly válasza Źşë' (#161) üzenetére


Frawly
veterán

Akkor efölött elsiklottam, mert engem egyik se támadott meg.

(#163) AsakuraDave


AsakuraDave
őstag

Hali,

Grafikán lehet valamit csiszolni? Eléggé mosottas, alacsony LOD.
nVidia kártyával control panel-be valamit babrált esetleg valaki amivel kicsit jobb lett a graf?
Reviewek nagyon elvoltak ájulva a grafikán ami oké az eredetihez mérve ég és föld de mai szemmel azért elég átlagocska. :D Amúgy faxa a játék.

There's only one thing that hurts people more than lies. It's saying out loud the truth and facts.

(#164) gainwardgs válasza AsakuraDave (#163) üzenetére


gainwardgs
addikt

Nvidia vezérlőpult: élesítés opció, gpu skálázás opciót pipáld be.
Sajnos a Taa az ilyen :))

[ Szerkesztve ]

(#165) t.imi


t.imi
addikt

Sziasztok!

Van különbség a trilógia Mafia definitive edition és az " egy lemezes" változat között?
Közeljövőben érkező magyarítás, esetleges szinkron telepítése miatt érdekelne.
Ja, és 11-13k a trilógia, 14k az 1.

(#166) Źşë' válasza t.imi (#165) üzenetére


Źşë'
addikt

ugyanazt a mafiát kapod ha erre vagy kíváncsi, a trilógiában benne van a 2. és 3. rész felújított változata a DLC-ikkel együtt ("Kizárólag letöltési kódot tartalmaz, lemezt nem. A játék telepítéséhez az internetről, a Steam rendszeréből szükséges jelentősnek mondható adatmennyiség letöltése.") - a PC mafia defi kiadás itt írja hogy: "PC digitális letöltőkód emailben, nem dobozos kiadás!" amit steamen tudsz aktiválni - azaz jobban megéri a csomag mint a sima ahogy te is írtad

[ Szerkesztve ]

"Nem abban van az élet mértéke, hogy mekkorát tud kérdezni az ész, hanem abban, hogy milyen nagyot tud felelni a szív."

(#167) t.imi válasza Źşë' (#166) üzenetére


t.imi
addikt

Nagyon köszönöm a gyorsat! :R
Galaxysban néztem én is, a számomre bizonytalan tartalom miatt ne mertem eddig megvenni. Jó pár éve volt egy játék, ami a plusz dlc-k (?) -fene emlékszik már- miatt nem volt magyarítható, pedig végig toltam volna úgy is. Ez akkor csak a plusz II-III részben tér el :)

(#168) Źşë' válasza t.imi (#167) üzenetére


Źşë'
addikt

lényegében ez a mafia definitive edition a legelső rész újrafeldolgozása, szinte mindent újraalkottak benne, a trilódiában pedig a másik két részt is valamilyen formában (új textúrák, szűrők stb.) újradolgozták, amúgy akinek megvolt a "classic" mafia 2 ill 3 azok megkapták ingyen steamre az újradolgozott verziókat (dlc-stől mindenestől), nekem amúgy a tavalyi év játéka lett ez a definitive edition, soha nem gondoltam volna, hogy újra megcsinálják, csak ahogy írták jó lett volna ha bővül, vagy kap dlc-ket, 2x vittem végig, de még tuti nekifekszem majd

"Nem abban van az élet mértéke, hogy mekkorát tud kérdezni az ész, hanem abban, hogy milyen nagyot tud felelni a szív."

(#169) shotika válasza Pityu89 (#68) üzenetére


shotika
őstag

Én csak most jutottam el a játékhoz, és azonnal feltűnt, hogy valami nem oké a képfrissítéssel. Ha full kijelzőn hagyom, a játék belockolja magát 60 hertz-re, ezért hiába ír ki 100-110 fps-t a játék, 60-on dolgozik. Ha ablakos üzemmódra váltok, akkor megszűnik a darabosság.

Durva, hogy itt szinte senkinek se tűnt fel ez :D

[ Szerkesztve ]

Shotiii#2629 Gainward GTX 3060TI 8GB, Corsair 2x16GB DDR4 3200mhz, i5-13600KF, Asus TUF B660M-D4, EVGA 750GQ

(#170) gainwardgs válasza shotika (#169) üzenetére


gainwardgs
addikt

(#171) RAiN91


RAiN91
őstag

Én is leírom, az eredeti hangulatát egyáltalán nem hozza, ahhoz nem hasonlítanám. Már az eleje fura volt, hogy "pár perc alatt" eljutottam a versenyig, addig talán 1x kellett lövöldözni. Az eredetiben már a Molotovos küldetés is nehéz volt.

Vagy például ilyen apróságok, amikor el kellett lopni a versenyautót, és éjjel elvinni Luca-hoz. Az eredetiben kihalt volt a város, voltak ilyen megjátszott balesetek a hídon talán. Itt kb. olyan volt, mintha nappal mennék. Vagy hogy nincsenek lezárva az elején bizonyos városrészek, vagy mekkora élmény volt az is, amikor megcsináltam valamelyik küldetést, aztán mindig egyre több lett a modernebb autó a városban, változott a környezet. 2002-ben.

(#172) Źşë' válasza RAiN91 (#171) üzenetére


Źşë'
addikt

igazából ezt a verziót nem azért kell játszani hogy a 2002es verzióhoz hasonlítsd, (mert az minden tekintetben egyedi) ez a mostani a mai technológiával egy újragondolt verzió, több, jobb megvalósítási lehetőségekkel - az hogy hogyan tudták kihasználni a lehetőségeket, döntse el mindenki saját maga, nekem tetszett, sztem jó munkát végeztek, adtam is rá steamen egy pozitív értékelést, mert megérdemli a game

RECENT REVIEWS:
Very Positive (438)
ALL REVIEWS:
Very Positive (30,502)

ahhoz képest, hogy Hangar 13 a fejlesztő, voltak aggályok, főleg a Mafia 3 után
amitől szerintem lehetne még jobb, hogy jöhettek volna ki hozzá akár dlc küldetések, kiegészítők
jó lenne ha a régi játékok legjavát így, ebben a minőségben átdolgoznák, én vevő lennék rájuk :K

"Nem abban van az élet mértéke, hogy mekkorát tud kérdezni az ész, hanem abban, hogy milyen nagyot tud felelni a szív."

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.