Hirdetés

2020. október 30., péntek

Gyorskeresés

(#1) gainwardgs

gainwardgs
addikt

Mivel közeleg a premier megnyitom a játék topikját :K

(#2) Pityu89

Pityu89
aktív tag

Éljen éljen, már 10 éve várok rá. :) Sajnálom, hogy dobozos PC kiadás nem várható, egyelőre. Jól mutatna az első 3 mellett a polcon.

(#3) gyimger

gyimger
senior tag

Három lemezen érkezik a Mafia: Definitive Edition, kód nélkül.

Ma délután ér véget az embargó és záporoznak az értékelések. És holnap megjelenés :Y
És jött egy VÉGSŐ ELŐZETES is.

"...így hát keresd a békét, de készülj a háborúra! Mivel a háború... a háború soha nem változik. A háború, mint a tél. És a tél közeleg."

(#4) gainwardgs

gainwardgs
addikt

(#5) gunszt

gunszt
tag

Hello, ez alapján akkor aki digitalba előrendelte, péntek hajnali 1-től lehet tölteni pl PS4-re ? van erről infó esetleg ? köszi

[ Szerkesztve ]

(#6) gainwardgs válasza gunszt (#5) üzenetére

gainwardgs
addikt

Elvileg igen

(#7) gyimger

gyimger
senior tag

Itt 9/10-et adtak rá

"...így hát keresd a békét, de készülj a háborúra! Mivel a háború... a háború soha nem változik. A háború, mint a tél. És a tél közeleg."

(#8) gyimger

gyimger
senior tag

9.0 - Destructoid
7.9 - PCGamer
7.0 - Pushsquare

(#9) gainwardgs

gainwardgs
addikt

Előtölteni meg nem lehet...csoda :W

(#10) gainwardgs

gainwardgs
addikt

most kezdtem el, eddig biztató, optimalizálás elég jóra sikerült.
Fullhd, minden max, 1080ti 120 fps :DD

Jó játékot mindenkinek :))

(#11) sheep

sheep
addikt

Jó lett a játék szerintem, kellemes csalódás. A grafika néhol áll leejtően szép, néhol elnagyolt, sok a könnyítés az eredetihez képest, de jó ez így.
Amivel nem vagyok kibékülve az a feleslegesen túlbonyolított irányítás, főleg hogy a 4-5 egérgombot nem lehet konfigurálni pedig nagyon kellene (ez már a Mafia 3-nál is gond volt).
De maga a játék tetszik, jobb lett mint amire számítottam.
1440p-ben fullon meg se röccen, 1080ti.

Azért nem jó medvével beszélgetni mert gyakran félbeszakít

(#12) ron8

ron8
senior tag

Milyen procikkal toljátok? Mert nekem egy i7 4790 van, és emelett egy 2060 super, ami ha jól tudom nem számít gyengének, mégis 1-2 dolgot mediumra kellett állítanom és még így is meg-megakad..

(#13) gainwardgs válasza ron8 (#12) üzenetére

gainwardgs
addikt

Pedig mennie kéne simán
Felbontás?

(#14) gainwardgs

gainwardgs
addikt

Komoly ez az eső :DD

(#15) sheep válasza ron8 (#12) üzenetére

sheep
addikt

9700k 5ghz

@gainwardgs:
Valami gyönyörűek a tükröződések, főleg esőben és éjszaka. Baromi hangulatos.

[ Szerkesztve ]

(#16) Lord Myn válasza gainwardgs (#10) üzenetére

Lord Myn
senior tag

Hogy csináltál 120 fps-t? Nálam 60 fps lock van, pihen is a VGA 60-65%-on, pedig minden max-on van.

"War does not determine who is right - only who is left."

(#17) gainwardgs válasza Lord Myn (#16) üzenetére

gainwardgs
addikt

Vsync off :U

(#18) Lord Myn válasza gainwardgs (#17) üzenetére

Lord Myn
senior tag

:) Az megvan és 144 Hz-re van állítva a monitor (igaz G-Sync be van lőve, lehet azzal van baja).

Más: Freeride-ot próbálta már komolyabban valaki? Én még nem találtam benne küldetést vagy ilyesmit (sőt egyelőre a megszerzett fegyvereket meg az autókat találtam csak meg).

(#19) gainwardgs válasza Lord Myn (#18) üzenetére

gainwardgs
addikt

Gsync lődd ki
144hz nincs támogatva össze-vissza töredezik a kép
Remélem hamarosan jön rá peccs, mert nagyon zavaró :K

(#20) Lord Myn válasza gainwardgs (#19) üzenetére

Lord Myn
senior tag

Ok, kipróbálom, köszi! :R

(#21) Pityu89

Pityu89
aktív tag

Laptopon játszom. I7-4720HQ és GTX950M társaságában. Minimum tudok jól játszani, de szerencsére még úgy is szép.

Nagyon tetszik a játék, klasszik fokozaton azért tud szivatni.

(#22) gyimger válasza Lord Myn (#18) üzenetére

gyimger
senior tag

Free Ride-ban egyetlen "küldetést" találtam, amikor azt a Hot Rodot kellett időre leszállítani, amit aztán hozzáadott a garázshoz.

(#23) ron8 válasza gainwardgs (#13) üzenetére

ron8
senior tag

1440P

(#24) gainwardgs válasza ron8 (#23) üzenetére

gainwardgs
addikt

Pedig mennie kéne, abban felbontásban pedig annyira nem számít a processzor se

(#25) ron8 válasza gainwardgs (#24) üzenetére

ron8
senior tag

Én sem értem. 40-60 fps között ingadozik.. ami nem mondom hogy rossz, de miután itt írtatok kinek hogy megy... Nem ártana ha nekem is jobban futna..

(#26) gainwardgs válasza ron8 (#25) üzenetére

gainwardgs
addikt

Én is 4.5 ghz húzott 7700k-val tolom, az sem egy combos proci már, de átlag 100fps-t simán tartja maxon, igaz én csak 1080p-ben tolom.
De meg is lepődtem picit hogy milyen jól van optimalizálva a cucc :K

(#27) ron8

ron8
senior tag

Lucas Bertonés küldetések miért nincsenek? Bár még csak az Omertánál járok, de egy küldetés mindig le van zárva, és jön a következő...

(#28) sheep

sheep
addikt

Valszeg ez is le lett egyszerűsítve a játékban, mint a legtöbb küldetés. Én már jóval előrébb járok de bármikor megyek arra mindig zárva van Bertone.

(#29) ron8 válasza sheep (#28) üzenetére

ron8
senior tag

Nagy kár, pedig nagyon hangulatos volt még küldetés után vállalni egy jo kis mellekest és barangolni a városban..

(#30) sheep válasza ron8 (#29) üzenetére

sheep
addikt

Igen, nagyon hiányzik nekem is, meg a többi apróság ami az eredeti játékban volt. Itt sajnos mindent kiváltottak egy videóval, kb. fele annyit kell mászkálni/vezetni mint régen.

(#31) cyberkind

cyberkind
nagyúr

Nálam le is pörgött... Sok alt+tabozással meg társaival együtt, "classic" nehézségen ~10 óra volt nálam, ami szerintem nagyon de nagyon kevés. Jó pár dolog kimaradt, köztük a mellékküldetések Bertone-tól, ami által szintén nem ismerünk meg karaktereket és jó pár helyszínt, illetve a főküldetések is meglettek vágva, de még a megmaradt dolgok is úgy lettek változtatva, hogy nehogy unalomba fulladjon a játék, így ne kelljen az egyik szigetről a másikra átkocsikázni, ahogy azt tettük anno és hasonlók. A sokak által utált verseny egy easy win lett minden fokozaton, max 3 kör, és még így is esnek ki a versenyzők előlünk, azért ez elég gyér szint. :U És hát a vége, ami anno katartikus volt azzal a bizonyos zenével együtt, itt egy nagy semmi, pedig vártam, hogy ugyanazt a zenét ide is beteszik, de nem. Viszont van bővített ez meg az, ami tényleg giccsparádé, de engem nem zavart. Szóval, így a teljes játék után, és mint hatalmas eredeti Mafia fan, egy 6-ost tudok adni ennek az egésznek, egy korrekt iparosmunka, de semmi több, az irány jó, ez a remake tökéletesen reprezentálja, hogy ez a játék milyen lenne most, amikor boldog-boldogtalan a gaminget választja hobbinak, és nonstop sikerélményt akar, ettől függetlenül az abszolút újoncoknak viszont remek élmény lesz!

"Fly the Friendly Skies" "Take Me Home, Country Roads" "I shouted out Who killed the Kennedys?"

(#32) Lord Myn válasza gyimger (#22) üzenetére

Lord Myn
senior tag

Azt még nem találtam meg...

(#27) ron8: Úgy látom átkerültek a Freeride-ba, legalábbis én bementem FR-ben Bertone-hoz és fel lehetett venni 2 fotót, amin kocsik vannak, amikért el lehet menni (gondolom később még kapunk több fotót, ha ezek megvannak).

(#33) gyimger válasza Lord Myn (#32) üzenetére

gyimger
senior tag

Én DLC szagot érzek a levegőben. De tulajdonképpen nem ártana egy kis bővítés, úgyhogy nem vagyok ellene. Köszi a Bertone tippet.

(#34) cyberkind válasza gyimger (#33) üzenetére

cyberkind
nagyúr

Ha elmész a mapon a vastagabb, főútnak jelölt útra, az is le van zárva, és simán belehetne valamit oda dobni, csak ha nem bővítették a dolgokat érdemben, akkor mégis mit? esetleg az még lehet, hogy fél/1 évig heti/havi rendszerességgel bővítik ezt a Bertone dolgot, meg a speckó kocsikat is.

"Fly the Friendly Skies" "Take Me Home, Country Roads" "I shouted out Who killed the Kennedys?"

(#35) gyimger válasza cyberkind (#34) üzenetére

gyimger
senior tag

Igen, jártam arra, amikor a fotókon hagyott nyomokat követtem. Tény, hogy elférne még ez-az, ha sikeresnek ítélik a játékot, talán bővítik.

(#36) cyberkind válasza gyimger (#35) üzenetére

cyberkind
nagyúr

Kibővíthetnék valami extrém nehéz fokozattal is, mert abszolút nincs kihívás a küldetésekben.

(#37) maputo

maputo
csendes tag

Nekem csak az hiányzik, hogy rádió helyett kerületenként a régi zenék szóljanak.
Amúgy számomra majdnem tökéletes remake.
Remélem lesz annyira sikeres, hogy ezután megcsinálják a Mafia 4-et...

(#38) G@bi90MR

G@bi90MR
aktív tag

Sziasztok!
Sok videót néztem már a játékról, de azok alapján nem egyértelmű. Dinamikus az autók törése? Mindenki csak kapkodja, gyorsan vágja a videót, de igazi crash compilation videót még nem láttam belőle. A realizmusa és a hangulata volt a mindenem a 2002-es változatnak. Az eredetit több mint 20-szor akasztottam ki és szórakoztam órákon keresztül a törésmodellel, fizikával, ezt sikerült átültetni, vagy maradt a gagyi Mafia 2-3 autótörés modell?
Köszönöm szépen!

mazda626 vagyok G@bi90MR kiadásban.

(#39) sheep válasza G@bi90MR (#38) üzenetére

sheep
addikt

Hello,
Én úgy vettem észre hogy nincs realisztikus törésmodell, de lehet hogy ez nehézségi szinttől is függ.
Én is nagy Mafia fan vagyok, álmomból felkeltve csukott szemmel megcsinálom az összes küldetést, de ez a játék sokmindenben egyszerűbb mint az elődje. Nekem végig olyan érzésem volt mintha a Mafia 2 kiegészítője lenne.

(#40) Blaise válasza gainwardgs (#24) üzenetére

Blaise
veterán

Ez milyen app, amiből lőtted a screenshotot?

Eladó Amazon Fire TV Stick 4K: https://bit.ly/37HrEfN

(#41) gainwardgs válasza Blaise (#40) üzenetére

gainwardgs
addikt

Gamegpu

(#42) Kergeboci válasza cyberkind (#31) üzenetére

Kergeboci
tag

hát én classic fokozaton szimulátoros vezetési stílusban a 70. próbálkozásra untam meg a versenyt (ebből 40 az első kanyar utáni újrakezdésről szólt). Ha hagyod elmenni az első 3mat, sosem éred be (és csak a 2. esik ki motor hiba miatt), ha nem hagyod, akkor be kell menni a tömegbe, ahol megfordítanak, vagy a kanyarokat kell gyorsan venned, ami sebességnél nálam a kocsi nem kanyarodik, hanem oldalazik.
Kétségtelen, hogy a béna én vagyok (alapból utálom az autóversenyzést), de ebből nehézségi szint lebutítás lesz, mert úgy látom a klasszikus shortcut itt nem működik.

[ Szerkesztve ]

Os Iusti meditabitur sapientiam et lingua eius loquetur iudicium - Az Igazság ajka bölcsességet kell hordozzon, és a nyelve ítéletet kell szóljon http://egyatucatbol.blog.hu/

(#43) Kergeboci válasza Kergeboci (#42) üzenetére

Kergeboci
tag

Ja jó.. easy-n első próbálkozásra megvan. Regular-on sem kanyarodik a legjobban, de még egy fejre borulással is simán megnyertem. Az ellenfelek konkrétan megálltak bevárni. :(

[ Szerkesztve ]

Os Iusti meditabitur sapientiam et lingua eius loquetur iudicium - Az Igazság ajka bölcsességet kell hordozzon, és a nyelve ítéletet kell szóljon http://egyatucatbol.blog.hu/

(#44) ron8 válasza Kergeboci (#42) üzenetére

ron8
senior tag

Ha kontrollerrel játszol, kanyarban engedd el a gázt és nyomd az A betűt, ez egy fajta driftelés a játékban, vagy billentyűzettel az F betűt kell hozzá nyomni. Én is kinlodtam vele kb 1 2 órát, addig nagyon dühítő volt amíg el nem tudtam engedni pár futamot, és inkább szoktam az irányítást ( azaz nem akartam rögtön nyerni)

(#45) cyberkind válasza Kergeboci (#42) üzenetére

cyberkind
nagyúr

Pedig a versenyt egyetlen egyszer próbáltam és csináltam meg, és úgy, hogy nem az első 3, hanem mindenki elment az első kanyar után, mert benéztem a falat. A többi körben is hibáztam rengeteget, konkrétan az utolsó kör, utolsó kanyarjában előztem meg az elsőt, aki utána neki is ment a falnak és kiesett. Mindez classicon, billentyűvel és balkézzel. Persze nekem az eredeti se volt nehéz semmikor, de ez ahhoz képest...

[ Szerkesztve ]

(#46) gainwardgs válasza cyberkind (#45) üzenetére

gainwardgs
addikt

Több küldetés is le van rövidítve és nehézsége 0
Pl. Bon apetit, you lucky bastard :(

(#47) cyberkind válasza gainwardgs (#46) üzenetére

cyberkind
nagyúr

Nem több, hanem mind, és ami megmaradt, át van "logikusra" rendezve, nincs Sárga Pete se, és még sorolhatnám.

(#48) gainwardgs válasza cyberkind (#47) üzenetére

gainwardgs
addikt

Remélem lesz pár dlc, mert kb utolsó küldinél járok hamarosan és még csak 7.2 órám van játékban :U

(#49) ron8

ron8
senior tag

Free rideban ha megszereztem egy autót, azt hova kell vinni? Se Bertonéhoz se Ralph garazsàba nem lehet beállni vele...

(#50) gyimger válasza ron8 (#49) üzenetére

gyimger
senior tag

Elvileg csak vezetned kell, hogy a garázsodba kerüljön.

Copyright © 2000-2020 PROHARDVER Informatikai Kft.