Hirdetés

2024. április 23., kedd

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Mafia

Hozzászólások

(#1) Fisha


Fisha
őstag

Az lenne a kerdesem, hogy a Mafia cimu jatek megy-e valakinek kielegito fps-sel, es ha igen, akkor milyen gepen?
En egy Celeron 633@950, gf3ti gepen nem tudtam vele jatszani, mivel a framerate ugy 15-20 fps korul lehetett.

(#2) McJames válasza Fisha (#1) üzenetére


McJames
senior tag

Mekkora felbontásban, milyen képfrissítéssel, milyen színmélység mellett, milyen filterrel, FSAA és társai be vagy ki állapotban? Milyen op.rendszeren, ment-e alatta vírusirtó, hálózat, defrag, CD-írás, másolás stb. Full install vagy részben CD-ről (nem ismerem a játékot). Rendben van-e vezérlő (EIDE/SCSI/FireWire/sATA - :) ), illetve a szoftverei. Na mire ezeket megnézed, val.szeg magadtól is rájössz, mi a gond...

Aki a villamos alatt fekszik, annak nem természetes a mosolya.

(#3) Fisha válasza McJames (#2) üzenetére


Fisha
őstag

felbontas, szinmelyseg: kb ugyanannyira akadt 1024x768x32ben, mint 800x600x16-ban, ebbol en a procira gondolnek, hogy keves de kiprobaltuk egy ezerparszazra huzott tbirdon is es ott is akadt.
FSAA: vegig kikapcs.
oprsz: XP, semmilyen rezidens progi nem fut.
install: daemon tools (nem rendszer vinyorol!) full install
vezerlok rendben, legalabbis mas gameval meg nem volt gond.

(#4) Freezura válasza Fisha (#1) üzenetére


Freezura
tag

Hi!
A konfigom: ASUS TUSL2-C, Cerka 900@1100, 512MB RAM, ABIT GF4 MX440 és nálam mediumra kellett a beállításokat vennem, hogy élvezhető legyen 800x600x32-be.
Viszont azt vettem észre, hogy mikor autózok, akkor esik le az FPS, ha kiszálok megy rendesen.
Kiváncsi lennék van-e olyan gép, amin full grafikán, 4XFSAA-val 1600x1200-ba akadás mentesen megy.
Egyébként a grafika iszonyatos, az arcok még a MOHAA-nál is jobbak!
Mafia RULEZ!

(#5) Fisha válasza Freezura (#4) üzenetére


Fisha
őstag

Igen sajnos nekem is az autos reszeknel van gondom. Az meg nem lenne baj, hogy full graffal nem megy jol, az viszont mar problemas, hogy min grafon is szaggat az auto. Gondolkoztam, hogy emiatt a game miatt lecserelem a procimat, de felek, hogy nem segitene.

(#6) h4ndsp1k3n


h4ndsp1k3n
tag

Nekem egy 300as Cel@462mhzen, és 640x480 minden legszarabbon teljesen jácható.
Amúgy olyan gép amin 1600x1200 4xfsaa val megy ez elég durva mert az olyan mintha 6400x4800 -ban menne!!

Ha a kacsa nem tud úszni nem a víz a hülye!

(#7) Flashcash


Flashcash
Közösségépítő

Nálam 1600+XP, 256MB SDram-al MatroxG400 32MB DH kártyával 800*600 alap de nem a leggagyibb részletesség mellett szépen fut az autós rész sem szaggat.

(#8) Flashcash válasza Fisha (#5) üzenetére


Flashcash
Közösségépítő

Nem lehet hogy valami driver gond van vagy az AGP Aprture size rosszul van belőve a biosban.
Pl a GTA3-nál már nem emléxem pontosan de a 4v16MB volt az ideális beállítás.

(#9) Agyzuzo


Agyzuzo
addikt

1600x1200, minden maxon - teljesen szaggatásmentes. :)
R8500, P4 2.4.

Listen up, maggots. You are not special. You are not a beautiful or unique snowflake. You're the same decaying organic matter as everything else. ::: http://meatytears.hu :::

(#10) Notes


Notes
senior tag

Ez sajna ilyen. Zabálja az erőforrásokat ez a játék. Nekem Northwood 1.8@2.7 + Radeon 8500LE@250/250 -es konfigon fut 1024*768-ban minden garfika maxon 2XFSAA-val. Sajnos az autós részek miatt nem lehet feljebb nyomni az FSAA-t.

Egyébként ez az egyik legjobb játék amivel az utóbbi 15 évben játszottam.

Romanes eunt domus!

(#11) _Volkovy_


_Volkovy_
nagyúr

1742Mhz XP,GF4,512RAM és 1024x768x32 elég rendesen(látható szaggatás nélkül) megy.FSAA-val nem néztem,a GF4 nem az FSAA bajnoka.:B

(#12) Alvin_ti4200


Alvin_ti4200
félisten

Aláírásban látható gépen 45-50 fps AA ás AF nélkül 1024x768x32xtrilinear filternig, compressed 32 bit textúrák. Ja, az 1.1-es patch-et rakjátok föl, mert az megdobja

(#13) űáélkM


űáélkM
tag

1600x1200, maximum minden 6x-os FSAA akadás nélkül.

Epox 8ka+ AMD XP 2200+, Radeon 9700, 512 mb DDR ram

Az lenne a kérd., hogy a 14.pályán Happy Birthday kit kell kinyírni(valami minisztert).:DD

(#14) adriankoooo


adriankoooo
senior tag

Kapaszkodjatok: Amd Athlon 1400 + GF2/MX400 + 128MB SDRAM. Nagyon néha szaggatott be

(#15) űáélkM


űáélkM
tag

Szóval végignyomtam a gamét, de nem adta be a Szabad úton(Free Ride) a többi kocsit lehet valamit tenni?
Ilyenekre gondolok, mint Carozella, brubaker, Prototípusok.

(#16) lac019


lac019
tag

Egy bartonmagos prockóval kiváncsi volnék hogy menne.én egy durcsival nyomtam 650@920, még akkor sd ramos lappal, 256 MB volt benne,néha azért szaggatott rendesen.

(#17) űáélkM


űáélkM
tag

Valaki?:P

(#18) Don Load


Don Load
csendes tag

Maryk@? Bizti, hogy végig nyomtad rendesen? Mert nekem beadta rendesen. De ha nagyon tanácstalan vagy, akkor menj el a http://www.dlh.net -re és onnan szedj le save-eket. Azokkal tuti ott lesznek!

Egységben az erő!

(#19) Killberk válasza űáélkM (#15) üzenetére


Killberk
aktív tag

Extra kocsikat ExtremeFreeride-ban kaphatsz meg. Keresd az integető embereket.

http://killberk.deviantart.com/gallery

(#20) Orc


Orc
senior tag

2,66-os P4 + g3ti200 1024*768-on majdnem minden fullon van és jól megy. Az fps kiirást hol tudom bekapcsolni?

Kinyomom a szemed, eltöröm a lábad... aztán mehetsz amerre látsz!

(#21) Orc válasza űáélkM (#17) üzenetére


Orc
senior tag

Asszem egy sziget szerüségen szónokol egy gyökér és őt kell kinyirni.A ház x. emeletéről.Ja és egy pult szerüség elött dumál a csávó.:)

Kinyomom a szemed, eltöröm a lábad... aztán mehetsz amerre látsz!

(#22) acer_


acer_
aktív tag

maryk@ : tavaly decemberben játszottam végig a gamet, ha jól emlékszem ez a rész pont karácsony este volt... (kicsit nézett a család, amikor a fa mellett a tv-n ment a vérengzés :))).
Na, szal, az nem miniszter, csak miniszter vagy mi jelölt. Ha feljutsz a hajóra, akkor aegy takaritot kell keressél, utána az ad egy kulcsot, ami egy budihoz jó. Abban a budiban van egy pisztoly. Ha megvan, szépen elrejtőzöl, és amint elkezdi a beszédet a jelölt, lelövöd, majd menekülsz a csónakkal, amivel érted jönnek.
Ennyire emlékszem kb. DE van végigjátszásom, ha kell, elküldöm mailben. Sőt, saját save-kollekcióm is megvan, ha kell, azt is odaadom. Küldj mailt, és adom a cuccokat. ( toth89@freemail.hu )

(#23) űáélkM


űáélkM
tag

Köszi, de nálam azokba nem lhet beszálni.

(#24) acer_


acer_
aktív tag

ja, a mentések között van jópár free ride extrem is!

(#25) acer_


acer_
aktív tag

Orc hozzászólása nyomán beugrott, igen, ez nem a kikötői pálya, hanem a börtönös. Asszem egy régi börtön, ahova kell menni, és annak a legfelső szintjéről kell kilőni az a szónokló embert. De vigyázz, mert csak 1 lövésed van! (hejj, de régen játszottam már ezzel :))

(#26) Orc válasza acer_ (#25) üzenetére


Orc
senior tag

Ugye, ugye. Énis újra játszom megint, mer nagyon állat. Szal hogy tudom az Fps-t kiíratni?

Kinyomom a szemed, eltöröm a lábad... aztán mehetsz amerre látsz!

(#27) acer_


acer_
aktív tag

na, azt nem tudom. de engem is érdekelne...

Most, h mondod, talán idén karácsonykor is meglepem vele a családot :)) :C

(#28) Orc válasza acer_ (#27) üzenetére


Orc
senior tag

;];];];] Jó ötlet én is!:DDD

Kinyomom a szemed, eltöröm a lábad... aztán mehetsz amerre látsz!

(#29) Orc


Orc
senior tag

Senki nem tudja, hogy lehet az Fps-t kiíratni?:O

Kinyomom a szemed, eltöröm a lábad... aztán mehetsz amerre látsz!

(#30) MUŁĐER


MUŁĐER
addikt

Nekem anno egy 950-es tbird-el, GeForce 2 mx 400 64 ram-al és 256 133 mhz sd-vel 1024x768-ban szépen ment. Néha akadt, de csak ritkán, és a grafika is szupi volt.

Robotika törvényei: 3. A robot megvédi magát halálos fegyverzettel, mert egy robot rohadt drága.

(#31) Mosqu!to válasza Orc (#29) üzenetére


Mosqu!to
addikt

sztem a játéban sehogy(bár ebben nem vagyok biztos) de vannak erre programok, amik játékban kiirják az fps-t.

Computer games don't affect kids; I mean if Pac-Man affected us as kids, we'd all be running around in darkened rooms, munching magic pills and listening to repetitive electronic music.

(#32) Orc válasza Mosqu!to (#31) üzenetére


Orc
senior tag

Jaaa, azért kösz.

Kinyomom a szemed, eltöröm a lábad... aztán mehetsz amerre látsz!

(#33) Bálintosz


Bálintosz
senior tag

Tudom kicsit késve, de azér én is leírom:

800×600×32 Medium

Tuacerka 1200 vagy 1300Mhz(nem emlékszem)
f*s lap
Gef 2 MX 400 64mb
256 SD

Anno kicsi szagatással így játszottam végig.

Xelo vagyok.... GanXta aXta maAAXta...

(#34) Bálintosz válasza MUŁĐER (#30) üzenetére


Bálintosz
senior tag

Hú b*zd, azt hogy csináltad?? Peccs-csel??

Xelo vagyok.... GanXta aXta maAAXta...

(#35) Mosqu!to válasza Bálintosz (#34) üzenetére


Mosqu!to
addikt

nekem 1000mhz tbird, 256mb 133mhz sd, aristo(:D)alaplap, rad 8500 = 1024, high grafika, néha szaggatott, de csak akkor amikor autó robbant fel, akkor is csak rövid ideig. így jáccottam végig a játékot...

Computer games don't affect kids; I mean if Pac-Man affected us as kids, we'd all be running around in darkened rooms, munching magic pills and listening to repetitive electronic music.

(#36) Mosqu!to válasza Mosqu!to (#35) üzenetére


Mosqu!to
addikt

ja és mindenfajta pecs nélkül..

Computer games don't affect kids; I mean if Pac-Man affected us as kids, we'd all be running around in darkened rooms, munching magic pills and listening to repetitive electronic music.

(#37) MUŁĐER válasza Bálintosz (#34) üzenetére


MUŁĐER
addikt

Nem tudom. Én is meglepődtem, de örültem mint majom a farkának.

Robotika törvényei: 3. A robot megvédi magát halálos fegyverzettel, mert egy robot rohadt drága.

(#38) MUŁĐER válasza Bálintosz (#34) üzenetére


MUŁĐER
addikt

Miért, van hozzá gyorsító peccs?

Robotika törvényei: 3. A robot megvédi magát halálos fegyverzettel, mert egy robot rohadt drága.

(#39) Alvin_ti4200 válasza MUŁĐER (#38) üzenetére


Alvin_ti4200
félisten

Van, az 1.1

(#40) MUŁĐER válasza Alvin_ti4200 (#39) üzenetére


MUŁĐER
addikt

Ja. Lehet hogy az fönnvolt. Azt pontosan nem tudom.

Robotika törvényei: 3. A robot megvédi magát halálos fegyverzettel, mert egy robot rohadt drága.

(#41) űáélkM


űáélkM
tag

Szóval megin' ittvagyok. Tudnátok nyomni egy térképet, amelyiken az integető emberek helyes koordinátáit ábrázolják?

(#42) űáélkM


űáélkM
tag

Lin is jó!

(#43) űáélkM


űáélkM
tag

Link is jó!

(#44) űáélkM


űáélkM
tag

Bocs az elsőért.

(#45) csudri válasza acer_ (#25) üzenetére


csudri
őstag

Nem igaz, hogy csak egy lövésed van! Amikor először játszottam végig (de rég is volt már), akkor nem találtam el elsőre! De mivel a csóka nem szalad el, csak egy picit összehúzza magát ezért el lehet találni másodikra is, de ahhoz már kurva nagy mázli kell!

(#46) Notes


Notes
senior tag

Menj el a tengerparton álló világítótoronyhoz. Akkor megmutatja az összes integető emberke helyét a városban.

Romanes eunt domus!

(#47) űáélkM


űáélkM
tag

Azt tudom, de abból nem tudom mindegyik helyét megállapítani.

(#48) Tal2


Tal2
tag

Megvan valakinek a valós autónév mod? Ha igen, akkor küldje el már mailben lécci! Próbáltam a g**gle-n rákeresni, de mindenütt halott ez a link. :(((



[Szerkesztve]

(#49) vicces


vicces
addikt

hali!
van valami cheat ami az 1.2-es patchel is megy?
a sikátorban rohadtul elakadtam. probáltam már ugy is, hogy azautoval végigmegyek az embereken, de akkor nem mindegyik csávó aktiválódik, és csak állnak. megyek tovább, egészen a lövöldözö részig, és ott már a fönk elmenekül, mert meghallja a lövéseket, pedig nem kéne.

:)

(#50) vicces válasza vicces (#49) üzenetére


vicces
addikt

végül uninstall/install és már használhatom is a cheatet.
ennél nagyobb élmény nem is kell:)

:)

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Mafia
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.