Hirdetés

2024. április 19., péntek

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PROHARDVER! interaktív  »  Maffiózók - the sopranos (téma lezárva)

Hozzászólások

(#1) snt


snt
senior tag

Üdv!

1x már indítottam ezt a témát, aztán véletlenül törölték, most elindítom újra..
Kérdés megint az, hogy vannak e rajongók akit felveszik a részeket avi-ba esetleg, szinkronosan TV-ből, mert nagyon szeretném ha meglenne az összes rész ebből az Istencsászár sorozatból :)

DC sajnos kizárva, alig alig van embereknél (pedig a legnagyobb magyar hubokon vagyok..) és ha van is, akkor is csak 1-2 feliratos rész...

Esetleg veszi vki a részeket, fel tudja tenni vmi tárhelyre h letölthető legyen, vagy akinek és kitudja írni DVD-re az avikat, annak is nagyon örülnék..

Másik ötletem az lenne, h TV-ripekből ugye kinyerhető a szinkron és mivel szinkronosan nem adták ki a DVD-t, ezért pár ember, aki ért a DVD készítéshez és szereti ezt a sorozatot, az ráidőzíthetné a szinkront az angol epizódokra és így kaphatnának a rajongók egy szinkronos DVD-t.. Persze ez csak egy ötlet... ;)

Várom a véleményeket, hozzászólásokat, rajongók írjatok be minden hasznos infót ide erről a filmről! :DD

(#2) I_Am válasza snt (#1) üzenetére


I_Am
veterán

A maffiózók sorozat megjelent dvd-n. Innentől kezdve ez a dolog érvényét veszti, valamint van egy totyik már ' Letölthető sorozatok ' címmel.

Zártam.

Ha teszed ami a célod, akkor arra vagy hivatott az életben.

Útvonal

Fórumok  »  PROHARDVER! interaktív  »  Maffiózók - the sopranos (téma lezárva)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.