Hirdetés

2024. március 28., csütörtök

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Madden NFL 19

Hozzászólások

(#1) SamS20


SamS20
senior tag

Sziasztok

Nemsokára megjelenik a játék Pc-re, úgyhogy gondoltam nyitok egy topikot.
Lehetne azok kevesek számára indítani online bajnokságot akik pc-n fogják játszani :D

(#2) jkrisztian


jkrisztian
aktív tag

Egy jó franchise ligàba simàn beszàllnék.

(#3) SamS20 válasza jkrisztian (#2) üzenetére


SamS20
senior tag

akkor már ketten vagyunk :D Antonio Brown lesz a coveren. Elő is van rendelve :)

[ Szerkesztve ]

(#4) asb88


asb88
tag

Na hát örülök neki, hogy van ilyen topic, bár kicsit szomorú vagyok, hogy csak ennyien vagyunk. Végül én is pc-re vettem meg, az Origin Premier miatt így érte meg a legjobban. Benne vagyok a meccselésben + ultimate teamhez is keresek embereket co-op módba :)

(#5) GhostLead


GhostLead
tag

Sziasztok! Király hogy újra megjelenik PC-re a Madden Nfl. Lenne egy kérdésem, Ti honnan vettétek meg? Kerestem egy pár helyen de nem lelem PC-n. :(

(#6) asb88 válasza GhostLead (#5) üzenetére


asb88
tag

Hali! Én előfizettem origin premierre és úgy le lehet tölteni :)

(#7) GhostLead válasza asb88 (#6) üzenetére


GhostLead
tag

Szia! Lesz esetleg dobozos verzió?

(#8) SamS20


SamS20
senior tag

Én instant gameingen vettem meg, de most ki vannak fogyva, anno még amikor előrendeltem akkor ~43 euró körül mozgott.

Amúgy nagyon sokat változott a játék szerintem.
Pro nehézségen játszom, de az hogy a dobások ennyire változtak illetve a futásnál is simán belebotlasz a másik lábába és vége a playnek nagyon realisztikus lett (és egyben idegörlő is amikor nem jönnek a blokkok megfelelően) :D

Ultimate-t kicsit most még hanyagolom, első körben szoknom kell az irányítást meg magát a játék is.

technikai kérdés : másnál nincs mikorlag ? 100 körüli fps-t mutat a játék mégis olyan mintha döcögne a játék bizonyos jeleneteknél. (olvastam külsős fórumokon hogy a közönség grafikáját érdemes levenni mediumra és megoldja a problémát, de annyira nem vált be)

(#9) Adams15 válasza SamS20 (#8) üzenetére


Adams15
aktív tag

Sziasztok!

Origin-en ennél a játéknál működik a great game guarantee? Ha nem tetszik 24 órán belül vissza tudom igényelni az árát?

(#10) SamS20 válasza Adams15 (#9) üzenetére


SamS20
senior tag

mivel én "külsős" oldalról rendeltem elő ebben a válaszadásban sajnos nem leszek kompetens.

(#11) IntelKiller7


IntelKiller7
veterán

Bekerült az EA/Origin Accessbe.

Battlefield Hungary FB csoport: https://tinyurl.hu/OrvU/ | XO GT: Alwin4K

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Madden NFL 19
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.