Hirdetés

2024. április 20., szombat

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PROHARDVER! interaktív  »  Macska-jaj 2 ! van ilyen ? (téma lezárva)

Hozzászólások

(#1) cyberdoom


cyberdoom
tag

sziasztok . van folytatása a macska-jajnak? ha igen mi a címe ?

EP45DS5-Quad-4GB-22"-2TB-650W

(#2) pojakcs válasza cyberdoom (#1) üzenetére


pojakcs
senior tag

Másnaposság. :DD

Üdv: Csaba

(#3) cyberdoom


cyberdoom
tag

hehe :(

EP45DS5-Quad-4GB-22"-2TB-650W

(#4) pojakcs válasza cyberdoom (#3) üzenetére


pojakcs
senior tag

Bocs, ez volt az első asszociáció. :)))
Ismereteim szerint nincs folytatása, bár tévednék.

Üdv: Csaba

(#5) tozso


tozso
tag

Egy hete én is hallottam valami hasonló hirről de nem találtam semmit róla eddig.
Engem is érdekelne ha van ilyen.

Ha minden kötél szakad akkor ne félj az akasztófától.

(#6) jeges válasza cyberdoom (#1) üzenetére


jeges
senior tag

jó lenne...
pontosabban nem is tudom, a második részek valahogy nagyon kockázatosak, lehet, jobb, lehet, rosszabb
én a rendező helyében nem csinálnék folytatást (hacsak nem bazi nagy pénzért...:)

(#7) @Töki15


@Töki15
tag

Az első is egész jó lett (szöveg)Légyszi küldjetek e-mail-t ha van ilyen toki123@freemail.hu

(#8) Agyzuzo válasza cyberdoom (#1) üzenetére


Agyzuzo
addikt

Nincs második része, bár emlékszem anno a magyar mozik nagy okosan bemutattak valami filmet Macska-Jaj 2 címen, pedig nem is Kustorica rendezte és köze nem volt hozzá... A címére sajnos nem emlékszem.

Listen up, maggots. You are not special. You are not a beautiful or unique snowflake. You're the same decaying organic matter as everything else. ::: http://meatytears.hu :::

(#9) PeliScan válasza Agyzuzo (#8) üzenetére


PeliScan
addikt

[OFF]
Agyzuzo, te fordítottad a Mad Max feliratait, ugye? Épp most nézem, grat hozzá! :C
[/OFF]

(#10) Draco


Draco
csendes tag

Engem is érdekelne, hogy van-e 2. rész. Mindig kutatok utána, de nem találok ilyesmit :(

Semmi gáz, öcsisrác, minden frankó lessz!

Útvonal

Fórumok  »  PROHARDVER! interaktív  »  Macska-jaj 2 ! van ilyen ? (téma lezárva)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.