Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  OS, alkalmazások  »  Macrium Reflect (téma lezárva)

Hozzászólások

(#1) szabonagyur


szabonagyur
félisten

Sziasztok

Szerintem elég sok embernek hasznos ez a program, illetve én is ismerkedek vele és jó lenne egy kis segítség benne. Akik nem ismerik a programot ezzel lehetne HDD-ről kész rendszer SSD-re klónozni, illetve teljes rendszer mentést csinálni amely vissza is állítható.
A programnak az ingyenes verziója is teljes értékű erre a célra.

Nekem ez a problémám van most vele. Lemezkép elkészült a kész rendszerről, azonban most jönne a rescue media, azonban nem tudom egyik pendrive-ra sem rátenni valamiért.

Ezzel a hibával jön.

Eladó: iPhone 13Mini 2 év gari, iPhone 6S 32GB

(#2) Fire/SOUL/CD válasza szabonagyur (#1) üzenetére


Fire/SOUL/CD
félisten

Windows alatt csak 1 partíció lehet egy Pendrive-on. Törölj le róla minden partíciót és hozz létre 1 elsődlegeset. (Lehet olyan partíció is, amelyet az OS lemezkezelője nem lát, ilyenkor külső partíciónáló progival lehet operálni avagy a DISKPART segítségével a CLEAN paranccsal(ez utóbbi akkor is letakarít mindent, ha amúgy nem is látszódnak partíciók)

Bővebben

UI: Szvsz erre a topikra külön nincs szükség, ezért ha egyetértesz, akkor zárasd be.

Mindenki tudja, hogy bizonyos dolgokat nem lehet megvalósítani, mígnem jön valaki, aki erről nem tud, és megvalósítja. (Albert Einstein)

(#3) szabonagyur válasza Fire/SOUL/CD (#2) üzenetére


szabonagyur
félisten

Már miért ne lehetne topikja? Van annyi haszna mint minden linuxnak a külön topikja..

A javaslatod pedig megnézem.

Eladó: iPhone 13Mini 2 év gari, iPhone 6S 32GB

(#4) szabonagyur


szabonagyur
félisten

A probléma legegyszerűbb megoldása a LonGleY által javasolt módszer. A Rescue Media készítése során létrehozzuk az ISO fájlt, majd azt ráírjuk a pendrivera. Így nem kell foglalkozni a pendriver külön előkészítésével.

Eladó: iPhone 13Mini 2 év gari, iPhone 6S 32GB

Útvonal

Fórumok  »  OS, alkalmazások  »  Macrium Reflect (téma lezárva)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.