Hirdetés

2024. március 28., csütörtök

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  OS, alkalmazások  »  macOS PC-re (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:03:45

LOGOUT.hu

A rendelkezésünkre álló információk alapján, a szoftver PC-re való telepítése Magyarországon nem minősül illegális cselekménynek. Ettől függetlenül a szoftver módosítása továbbra sem megengedett, ezért a továbbiakban az ilyen verziókra történő bárminemű utalástól kérjük mindenki tartózkodjon!

Tartalomjegyzék:

1. Előkészületek
2. macOS telepítő USB létrehozása
3. Clover telepítése
4. macOS telepítése
5. Telepítés utáni tennivalók
6. Támogatott Grafikus processzorok
7. Előforduló hibák, támogatott WiFi+BT/Ethernet eszközök
8. Hogyan kérjünk segítséget, ha nem működik?
9. Hasznos linkek
10. Hasznos alkalmazások
11. Hasznos alkalmazások (társtopikból a hasznos programok és hasznos apróságok címek alatt)
12. Windows Dual-Boot (egy meghajtón/külön meghajtón)

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#851) Nyugdíjas


Nyugdíjas
nagyúr

Hülyegyerek(ez én volnék;]) nem hisz másoknak. De tényleg nem megy a tuning. Elszomoritó:U Majd talán valami következő frissítéssel...
Viszont nemcsak azt figyeli, hogy alap-órajelek legyenek. Neeem:D Minden auto.n kell, hogy legyen. Pedig marhra nem szeretem, ha az alaplap állitgat mindent:(
Nah, ez legyen a legnagyobb baj.
Majd még esetleg megnézem, hogy a feszt figyeli-e... Hátha akkor már legalább jó keveset tdna fogyasztani a gép:D Asszem 1V alatt ment 3GHz-et a proci, mikor néztem eccer. Az se lenen rossz:)

[ Módosította: Racecam ]

‎"Két dolog fontos az életbe' nagyon. Hogy az ágyad legyen jó, meg a cipőd. Mer' vagy az egyikbe vagy, vagy a másikba."

(#852) Beowulf_78


Beowulf_78
addikt

Kaptam tegnap egy ilyet...Leopard.V10.5.2
A kérdésem az lenne hogy tud valaki dobni linket ha lehet magyarul, hogy miben jobb egy MAC-es OP rendszer és mit lehet futtatni alatta? Persze win XP,Vista-hoz képest.
Azt se tudom a gépemmel kompatibilis lenne e...ha megtenné valaki hogy segít, nagyon megköszönném előre is :U :B :R :R

ui: a konfigom az adatlapon.

Szakmai kérdésekkel ne pü-ben keress....használd a megfelelő topikot! A 4890 CF tesztet amit elkezdtem, nem fogom befejezni. Majd megcsinálja más. A meglévő nVidia-s cikkeimet pedig törölni fogom.

(#853) Beowulf_78


Beowulf_78
addikt

Fura hogy 6,5gb a telepítő... :Y

Szakmai kérdésekkel ne pü-ben keress....használd a megfelelő topikot! A 4890 CF tesztet amit elkezdtem, nem fogom befejezni. Majd megcsinálja más. A meglévő nVidia-s cikkeimet pedig törölni fogom.

(#854) Nyugdíjas válasza Beowulf_78 (#852) üzenetére


Nyugdíjas
nagyúr

Mindent lehet futtani, kivéve a PC-s játékok nagy részét. De mondjuk pl. WoW van alája nativban. Nem egy játék-platform, de ezzel szemben legalább a tuningot se támogatja:D

Munkára, főleg grafikai, video-hang egyéb ilyen dolgokra viszont ideális, gyakorlatilag az egész felépitése ennek kedvez. Nameg ugye elfelejtheted a troyanokat, virusokat, instabilitásokat;)

Viszont erőforrás-igényes cucc, ha úgy igazán kihasználod a benne rejlő lehetőségeket(legalábbis igyekszel:) ). Mostanra már elég sok hardware-el kompatibilis, régebben több trükközés volt vele. Hangkártyára viszont ne nagyon szmits, abból összesen vagy 3-at tmogat, én is éppen most cserélem lefele az Audigy-t egy USB-sre,amit támogat is remélhetőleg.

Viszont,ha sokat játszol, akkor nem igen ajánlott,mert bár futtatható alatta mondjuk Parallel Desktops-al XP (Vistt nemtom'), ugy játszani nem nagon lehet vele. Bár mellette nagyon jól elvan egy XP, vagy Vista, ha esetleg mindkettőt használnád.

Én azt mondom, próbáld ki, aztán meg fogod látni, hogy bejön-e...;)

p.s.: Milyen release-t kaptál a telepitőből? nem mindegy ám....

[ Szerkesztve ]

‎"Két dolog fontos az életbe' nagyon. Hogy az ágyad legyen jó, meg a cipőd. Mer' vagy az egyikbe vagy, vagy a másikba."

(#855) Beowulf_78 válasza Nyugdíjas (#854) üzenetére


Beowulf_78
addikt

Virusokat idáig se kaptam win alatt, és remélhetőleg ezután se fogok... ;) A hardveren nem akarok változtatni, X-FI tuti marad. Igazából nem látom értelmét így az OP rendszer cseréjének. :U A no tuning pedig...számomra kilő mindent. :DDD Nem azért költöttem rá 100e-ket hogy most meg alapon használjam. ;)
Köszi az info-t inkább kihagyom a MAC-et. :R

A release-t nem tudom sajnos csak a vezió számot. OSX.Leopard.V10.5.2
release date.: 05/03/2008

Szakmai kérdésekkel ne pü-ben keress....használd a megfelelő topikot! A 4890 CF tesztet amit elkezdtem, nem fogom befejezni. Majd megcsinálja más. A meglévő nVidia-s cikkeimet pedig törölni fogom.

(#856) Nyugdíjas válasza Beowulf_78 (#855) üzenetére


Nyugdíjas
nagyúr

Azé' mondom, hogy ezek a tényeg, tessék mérlegelni... :K

[ Szerkesztve ]

‎"Két dolog fontos az életbe' nagyon. Hogy az ágyad legyen jó, meg a cipőd. Mer' vagy az egyikbe vagy, vagy a másikba."

(#857) Beowulf_78 válasza Nyugdíjas (#856) üzenetére


Beowulf_78
addikt

Erre voltam kíváncsi, köszi szépen még1x. :R

Szakmai kérdésekkel ne pü-ben keress....használd a megfelelő topikot! A 4890 CF tesztet amit elkezdtem, nem fogom befejezni. Majd megcsinálja más. A meglévő nVidia-s cikkeimet pedig törölni fogom.

(#858) _Blank_ válasza Nyugdíjas (#856) üzenetére


_Blank_
aktív tag

na Uram, minden ok a rendszerrel?
hangot sikerült már beizzítani vagy még mindig gányé?..
nekem most Tiger van fent (10.4.10) egy 60GB-is pata vinyón.. éshát eléggé érdekes hangot ad ki, meghát nem egy atomvillanás a sebesség sem.

amúgy a hang (zene) gyönyörűen szól.

most megpróbálom átklónozni valahogy egy sata vinyóra, he nem jön össze akkor ezt a Leo4All rilizt megnézem..

(#859) Nyugdíjas válasza _Blank_ (#858) üzenetére


Nyugdíjas
nagyúr

Nekem tökkéletes, gyors is(mondjuk én raktam alá vasat a biztonság kedvéért:D)...
Hang az lehet az integráltal lenne,de azt nem erőltetem, inkább veszek valami normális USB-set amit támogat is...

‎"Két dolog fontos az életbe' nagyon. Hogy az ágyad legyen jó, meg a cipőd. Mer' vagy az egyikbe vagy, vagy a másikba."

(#860) m0h0senator válasza _Blank_ (#858) üzenetére


m0h0senator
őstag

Most én is azt keresem (Leo4all) mert ez: Kalyway_10.5.2_DVD_Intel_Amd valamiért hisztizik és állandóan "hibásnak" látja a vinyómat, amit teljesen leformáztam ntfs-re xp cdvel majd xp fel 50 giga-t levágtam belőle a partition magic 8-al és nem akart felmenni..uh kíváncsi vok a leo4all-ra.

An odyssey through the realm of consciousness.

(#861) Nyugdíjas


Nyugdíjas
nagyúr

Van már hang is, mondtam már?:DD

Természetesen nem az Audigy-vel,de beruháztam egy Creative X-mod USB-s kütyüre... Legalább valami...

‎"Két dolog fontos az életbe' nagyon. Hogy az ágyad legyen jó, meg a cipőd. Mer' vagy az egyikbe vagy, vagy a másikba."

(#862) Trava válasza m0h0senator (#860) üzenetére


Trava
tag

Nem ismeri az ntfs fájlrendszert! Telepítés elött a neki szánt részt fat32 re kell formázni, majd journaled-re a disk utilityvel!
Egyébként a Kalyway szerintem a legjobb telepítő.

[ Szerkesztve ]

(#863) m0h0senator válasza Trava (#862) üzenetére


m0h0senator
őstag

Rosszul írtam, mert leformáztam fat32-re és utánna látja "hibásnak" de már azt hiszem megvan a "miért" is, uh dolgozom az ügyön, és tényleg jó a Kalyway..

An odyssey through the realm of consciousness.

(#864) Nyugdíjas


Nyugdíjas
nagyúr

Esetleg valakinek van olyan gondja, hogy nem megyen a Flash-player? Youtube, és társain video elindul, kb 2mp után megáll, és ennyi...

‎"Két dolog fontos az életbe' nagyon. Hogy az ágyad legyen jó, meg a cipőd. Mer' vagy az egyikbe vagy, vagy a másikba."

(#865) _Blank_ válasza Nyugdíjas (#864) üzenetére


_Blank_
aktív tag

safari vagy ffox?
nekem is volt hasonló, de ha jól emlékszem magától megjavult..

(#866) Nyugdíjas válasza _Blank_ (#865) üzenetére


Nyugdíjas
nagyúr

Mindkettő.. Akkor várok én is a csodára:D

‎"Két dolog fontos az életbe' nagyon. Hogy az ágyad legyen jó, meg a cipőd. Mer' vagy az egyikbe vagy, vagy a másikba."

(#867) Don Vittorio válasza Nyugdíjas (#864) üzenetére


Don Vittorio
őstag

Nekem Vistán csinálja rendszeresen, és mindig az oldja meg, hogy nem a plugint, hanem a telepítős FlashPlayert szedem le az Adobe.com oldaltól, és azt futtatom.

40 éve csillagász akartam lenni, de kiderült, hogy színtévesztő vagyok, így nem lehettem. Az élet furcsa fintora és öröme is egyszerre, hogy mióta emberi lelkekkel és tudatokkal foglalkozom, megtaláltam a sötétségnek azt a fokát, amit csillagászként sose tudtam volna testközelből tanulmányozni.

(#868) Nyugdíjas válasza Don Vittorio (#867) üzenetére


Nyugdíjas
nagyúr

Mintha már csináltam volna kínomban... De aztn lehet rosszul rémlik. Meglesem. Plugint eltávolitod előtte?

‎"Két dolog fontos az életbe' nagyon. Hogy az ágyad legyen jó, meg a cipőd. Mer' vagy az egyikbe vagy, vagy a másikba."

(#869) Don Vittorio válasza Nyugdíjas (#868) üzenetére


Don Vittorio
őstag

Csak simán ráengedem, oszt jónapot.

40 éve csillagász akartam lenni, de kiderült, hogy színtévesztő vagyok, így nem lehettem. Az élet furcsa fintora és öröme is egyszerre, hogy mióta emberi lelkekkel és tudatokkal foglalkozom, megtaláltam a sötétségnek azt a fokát, amit csillagászként sose tudtam volna testközelből tanulmányozni.

(#870) delacct


delacct
tag

CPU típusa Intel Pentium 4, 2800 MHz (21 x 133)
Utasításkészlet x86, MMX, SSE, SSE2
Alaplap azonosítója 03/24/2004-SiS645DX/SIS962-P4S533-E

Ezzel a konfiggal érdemes,vagy felejtesem el?
Ha igen melyik riliz megy fel erre a vasra?

postázni nem postázok semmit

(#871) Trava


Trava
tag

A SIS chipset nem a legjobb ehez a rendszerhez.
Meglehet próbálni, de sokkal kisebb az esélye mint bármely más gyártó termékének.

(#872) Nyugdíjas válasza Don Vittorio (#869) üzenetére


Nyugdíjas
nagyúr

Nem hazudtál:D
Működik, köszi:R

‎"Két dolog fontos az életbe' nagyon. Hogy az ágyad legyen jó, meg a cipőd. Mer' vagy az egyikbe vagy, vagy a másikba."

(#873) m0h0senator


m0h0senator
őstag

Működik!!!! :C :C OSX és XP végre megtuttam csinálni...nem volt könnyű de működik!!! :C :Y

An odyssey through the realm of consciousness.

(#874) infectedmann


infectedmann
őstag

Hali all!
Végre egy ezzel a témával foglakozó topic/fórum :) Nem is tudtam a PH! -n van ilyen topic :D
Az osx86 fórumán nem sűrűn kaptam választ, nem igazán pörögnek ott a témák.

Sikerült hibaüzenetek nélkül feltelepítenem a Zephyroth Rev2. féle OS X Leopard -ot.
Viszont van pár furcsa jelenség.
Először is az, hogy csak akkor bootol be az OS ha bent van az install lemez. Bármit állítok a BIOS -ban csak az install lemezzel hajlandó elindulni. Ha GUID -al akartam telepíteni akkor a végén meghalt a telepítő, ha MBR -rel akkor végigment, viszont így sem tudok HDD -ről bootolni csak, akkor bootol be a rendszer ha bent van a telepítő lemez.
Érdekes jelenség nem? Ez mitől lehet? Valami tipp?
A második igen kínos jelenség az, hogy nincs net Ami azt jelenti, hogy hiába tettem fel a megfelelő LAN és chipset driver -t, nem is érzékeli az OS, hogy be van dugva a hálókábel.
Nem tudom, hogy másnál is jelentkeztek -e hasonló dolgok, de jó lenne valami megoldást találni legalább a netre/hálózatra.

Alaplap: ABIT KN9 (nForce 4 Ultra)
Processzor: AMD Athlon(tm) 64 X2 Dual Core Processor 4200+ (@2904Mhz)
Memória: 2xKINGMAX TinyBGA 512Mb DDR2 667Mhz
Videókártya: GALAXY GF7600GS 256Mb HTD Zalman PCIE
Merevlemez: SAMSUNG HD200HJ (200 GB, 7200 RPM, SATA-II)

Most azon vagyok, hogy megpróbálom a Leo4all -t (abban van egy másik nForce LAN driver) vagy egy AMD -s Kalyway -t.

Még egy kérdés. 32% -os tuning miatt lehet instabilitás? Mert olvastam itt, hogy nem csípi az OS X a tuningot. Érdemes a legközelebbi telepítés előtt visszaállítani mindent alapórajelre?

Köszi helpeket :)

u.i.: Bocsi ha hosszú és esetleg néhol értelmetlen voltam :D

[ Szerkesztve ]

(#875) m0h0senator válasza infectedmann (#874) üzenetére


m0h0senator
őstag

Nekem van tuning rajta és én a kalyway féle osx-et tettem fel és minden működik...csak a vid karihoz kellett drivert szerezni..

An odyssey through the realm of consciousness.

(#876) infectedmann válasza m0h0senator (#875) üzenetére


infectedmann
őstag

Köszi. Akkor beszerzek egy AMD -s Kalyway -t, de azért folyamatosan várom a reagálásokat az egyes jelenségekre :)

(#877) m0h0senator


m0h0senator
őstag

Hogy tudom azt megcsinálni h csak jelszó után lehessen belépni a gépbe? :R

[ Szerkesztve ]

An odyssey through the realm of consciousness.

(#878) Trava válasza infectedmann (#874) üzenetére


Trava
tag

Hali.
Azért nem megy a boot hdd-ről, mert nem aktív a partició amire fel van telepítve! (megoldás-->Hirens boot cd partició kezelő progik valamelyike)
A hálókártya miatt nem kell újra rakni a rendszert, ki kell próbálni több drivert is.
(http://www.insanelymac.com fórum olvasása)
Kext helper segít telepíteni a drivert, ha nem csomagba van,.
Nincs szükség tuningra így is sokkal gyorsabban áll fel a rendszer.

(#879) Nyugdíjas válasza m0h0senator (#873) üzenetére


Nyugdíjas
nagyúr

Én ma este akarok nekiállni. Sok a szivás vele?:U
Áááá, és neked megy tuningal is? Te szemét!;] Akkor nyilván nekem is valahogy fel kellene küzdeni a Kalyway-t...:U

[ Szerkesztve ]

‎"Két dolog fontos az életbe' nagyon. Hogy az ágyad legyen jó, meg a cipőd. Mer' vagy az egyikbe vagy, vagy a másikba."

(#880) Don Vittorio válasza m0h0senator (#877) üzenetére


Don Vittorio
őstag

Bemész a fogaskerekes ikonnal a "control panel"-be, és ott a felhasználók ikonnal lehet beállítani, hogy legyen-e auto login, ha igen, melyik userrel, ha nem, milyen login ablak jöjjön be, etc.

[ Szerkesztve ]

40 éve csillagász akartam lenni, de kiderült, hogy színtévesztő vagyok, így nem lehettem. Az élet furcsa fintora és öröme is egyszerre, hogy mióta emberi lelkekkel és tudatokkal foglalkozom, megtaláltam a sötétségnek azt a fokát, amit csillagászként sose tudtam volna testközelből tanulmányozni.

(#881) m0h0senator válasza Nyugdíjas (#879) üzenetére


m0h0senator
őstag

Igen megy sőt már a logitech webkamerát is beiztottam és működik a photo booht és itt a kezem is példaként. :C

Köszönöm Don Vittorino :R

[ Szerkesztve ]

An odyssey through the realm of consciousness.

(#882) m0h0senator


m0h0senator
őstag

Még az lenne a kérdésem hogyan tudok a msáik partíciónak szines label-t adni h megtudjam különböztetni a többitől..?

Nyugdíjas: Egyáltalán nem vészes a teleptése szinte nem ekll semmit beállítani, uh én is csak ajánlani tudom.

[ Szerkesztve ]

An odyssey through the realm of consciousness.

(#883) infectedmann válasza Trava (#878) üzenetére


infectedmann
őstag

Köszi :))
De már kiürítettem az a partíciót :( Későn olvastam a postodat, meg amúgyis jó hazavágta valamiért az egész vinyómat (szerencsére az adatoknak külön vinyóm van :D) így a win is ugrott, úgyhogy muszáj volt egy full format meg win install a HDD -nek.
De már tudom mit kúrtam el :? Pont ezt az aktívvá tételt :?

[ Szerkesztve ]

(#884) Nyugdíjas válasza m0h0senator (#881) üzenetére


Nyugdíjas
nagyúr

Logitech webkamerám van nekem is. Quick Cam Ultra Vision...
Neked hogy sikerlt? Én nem leltem hozz hirtelenjében drivert...:U

MÁS: Ki mit használ mp3-ra OSX alatt? Remélem nem iTunes-t,mert az falramászat:D
foobar sajnos nincsen, pedig én linux és win alatt is azt nyomom...

‎"Két dolog fontos az életbe' nagyon. Hogy az ágyad legyen jó, meg a cipőd. Mer' vagy az egyikbe vagy, vagy a másikba."

(#885) _Blank_ válasza Nyugdíjas (#884) üzenetére


_Blank_
aktív tag

Cog, ismer mindenféle formátumot, egyszerű..mint az 1x1..de jó :D

(#886) Nyugdíjas válasza _Blank_ (#885) üzenetére


Nyugdíjas
nagyúr

Nah! Ilyen kell nekem:D
Dánke!:R

‎"Két dolog fontos az életbe' nagyon. Hogy az ágyad legyen jó, meg a cipőd. Mer' vagy az egyikbe vagy, vagy a másikba."

(#887) infectedmann válasza Nyugdíjas (#884) üzenetére


infectedmann
őstag

Az OS X -esek 90% -a iTunes -t használ. :)
OS X alatt szerintem nagyon jól műxik. Legalábbis mikor anno haver MacBook -ját nyúztam én kellemesen csalódtam benne.

[ Szerkesztve ]

(#888) Nyugdíjas válasza infectedmann (#887) üzenetére


Nyugdíjas
nagyúr

Lehet, hogy ez mr megint olyan dolog, hogy el kellene vonatkoztatni a berögződésektől:D Mondjuk ez elég gyakran pozitiv eredményeket szül, linuxnál már tapasztaltam. Adok neki egy hetet, nosza:D

‎"Két dolog fontos az életbe' nagyon. Hogy az ágyad legyen jó, meg a cipőd. Mer' vagy az egyikbe vagy, vagy a másikba."

(#889) infectedmann


infectedmann
őstag

Helyzetjelentés. Sikerült feltennem a Leo4all -t, hála a 6MBit -es kábelnetnek, időben lejött :D
Viszont hálózat még mindig nincs :( Pedig az ajánlott driver -t tettem fel. Holnap próbálok valami driver -t vadászni. Ha nem sikerült lehet be kéne szerezni egy WiFi kártyát, Macin legtöbben úgyis wifi -vel neteznek.
Már csak egy olyan WiFi kártya kéne ami tuti műxik OS X alatt. Várom a tippeket, meg insanelymac.com -on körbenézek, esetleg osx86.hu -ra is felnézek.

Amúgy be tudok bootolni rendesen. XP és OS X van fent együtt. Csak a fránya hálózat :(
Amúgy routerről csatlakozok a netre/hálózatra. De gondolom nem kéne adalyának lennie?

(#890) Don Vittorio válasza infectedmann (#889) üzenetére


Don Vittorio
őstag

Asus 54mbites kártyája tökéletesen megy két Macben is. Broadcom chipes.

40 éve csillagász akartam lenni, de kiderült, hogy színtévesztő vagyok, így nem lehettem. Az élet furcsa fintora és öröme is egyszerre, hogy mióta emberi lelkekkel és tudatokkal foglalkozom, megtaláltam a sötétségnek azt a fokát, amit csillagászként sose tudtam volna testközelből tanulmányozni.

(#891) m0h0senator


m0h0senator
őstag

Ohh nagyon megszerettem... :U :B Már van 4 "asztalom" hozzá rendelve 4 program, meg ez a sarokba viszem az egeret és bejön az asztal...és h shift+alt+3 és kész a print screen jpg-be lementve..egyszerűen megkönnyíti az életem. :Y Bocsi ha elfogult voltam cask nagyon megtetszett az egyszerűsége. Amúgy lenne egy problémám. Minden indulás előtt ez jelenik meg. Miért van?

[ Szerkesztve ]

An odyssey through the realm of consciousness.

(#892) Don Vittorio válasza m0h0senator (#891) üzenetére


Don Vittorio
őstag

Van egy partícionálatlan vagy egy Vista alatt NTFS-re formázott vinyó a gépben, amit lát, de nem tud olvasni/írni.
Elsőre az Application/Util/Diskutil a megoldás, másodikra pedig ez és ez együtt.

[ Szerkesztve ]

40 éve csillagász akartam lenni, de kiderült, hogy színtévesztő vagyok, így nem lehettem. Az élet furcsa fintora és öröme is egyszerre, hogy mióta emberi lelkekkel és tudatokkal foglalkozom, megtaláltam a sötétségnek azt a fokát, amit csillagászként sose tudtam volna testközelből tanulmányozni.

(#893) Nyugdíjas válasza m0h0senator (#891) üzenetére


Nyugdíjas
nagyúr

Ezt akár én is irhattam volna. Nekem is Spaces, Exposé nélkül már nem élet az élet:D

‎"Két dolog fontos az életbe' nagyon. Hogy az ágyad legyen jó, meg a cipőd. Mer' vagy az egyikbe vagy, vagy a másikba."

(#894) infectedmann


infectedmann
őstag

Hát nem jutottam sehova az nForce LAN -nal. Utólag is megpróbáltam beleerőszakolni a driver -t, de semmi.
Asszem maradok annál, hogy veszek egy WiFi karit.

(#895) infectedmann


infectedmann
őstag

Asus 54Mbps WL-138G V2 PCI megrendelve. Több helyen ovlastam, hogy tökéletesen műxik.
Nem fog velem kibaxni az OS X :DDD ;] Varázsolok én netet :C

(#896) delacct válasza Trava (#871) üzenetére


delacct
tag

Hát nemtudom.
Vmware-ben végigmegy a telepités (Leo4allv2),de simán ha bootolok DVD-ről,
akkor kb 5 sec mulva rebootol a gépem.
Ezen a vason valszeg nem lesz osx.

postázni nem postázok semmit

(#897) Trava válasza delacct (#896) üzenetére


Trava
tag

Azt kell. hogy mondjam ez várható volt.

(#898) Trava válasza infectedmann (#895) üzenetére


Trava
tag

Beletehettél volna egy egyszerű 1000.-ft-os realtek hálókártyát is.

(#899) infectedmann válasza Trava (#898) üzenetére


infectedmann
őstag

Ha már lúd legyen kövér :D
De teljesen igazad van :)
Viszont nincs jó tapasztalatom az olcsó hálózatik cucokkal kapcsolatban :)

(#900) delacct válasza Trava (#897) üzenetére


delacct
tag

Sebaj,veszek egy G4-et.20k-ért eladja a cimborám,pc mellé másodiknak kiválló lesz.

postázni nem postázok semmit

Útvonal

Fórumok  »  OS, alkalmazások  »  macOS PC-re (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.