Hirdetés

2024. április 18., csütörtök

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  OS, alkalmazások  »  macOS PC-re (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:03:45

LOGOUT.hu

A rendelkezésünkre álló információk alapján, a szoftver PC-re való telepítése Magyarországon nem minősül illegális cselekménynek. Ettől függetlenül a szoftver módosítása továbbra sem megengedett, ezért a továbbiakban az ilyen verziókra történő bárminemű utalástól kérjük mindenki tartózkodjon!

Tartalomjegyzék:

1. Előkészületek
2. macOS telepítő USB létrehozása
3. Clover telepítése
4. macOS telepítése
5. Telepítés utáni tennivalók
6. Támogatott Grafikus processzorok
7. Előforduló hibák, támogatott WiFi+BT/Ethernet eszközök
8. Hogyan kérjünk segítséget, ha nem működik?
9. Hasznos linkek
10. Hasznos alkalmazások
11. Hasznos alkalmazások (társtopikból a hasznos programok és hasznos apróságok címek alatt)
12. Windows Dual-Boot (egy meghajtón/külön meghajtón)

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#251) biker válasza DroneZ^ (#245) üzenetére


biker
nagyúr

egy másik gépen meg nem áll le, kikapcskor elszáll inkább.
csak reboot nincs, vagy hidegindítás se?

irq legyen auto, de acpi off, akkor se?

Elektromos autó töltő berendezések | Mesterséges növényvilágítás | Mai ajánlatunk: www.gerisoft.hu | www.e-autotoltokabel.hu | www.agrar-vilagitas.hu |

(#252) DroneZ^ válasza biker (#251) üzenetére


DroneZ^
őstag

irq allitas nincs ( vagyis reserved vagy auto ) csak acpi support állitgatás (acpi apic mode - enable/disable) efelett van az a POS vagy mi: S1 vagy S3 vagy S1 and S3, na ez mi?, majd megnezem 24 oran belül, amig meglesz az alábbi op:

Mac OS X 10.4.8 [JaS AMD-Intel-SSE2-SSE3 with PPF1 & PPF2]
kösz a helpet! :R

[ Szerkesztve ]

(#253) biker válasza DroneZ^ (#252) üzenetére


biker
nagyúr

üzenem neki, hogy tessék működni.
esetleg ezt az avatarommal együtt kitenni a monitorral szemben, és akkor tudja a dolgát :)

Elektromos autó töltő berendezések | Mesterséges növényvilágítás | Mai ajánlatunk: www.gerisoft.hu | www.e-autotoltokabel.hu | www.agrar-vilagitas.hu |

(#254) DroneZ^ válasza biker (#253) üzenetére


DroneZ^
őstag

nemlehet a tájgert fébővíteni utolag leopárdá?? mer ha tigerben megvannak a szükséges progik, akkor valami update-szerüséggel leo-t lehet csinalni és elérhető lenne hogy menjen, na mind1, holnap mar ugyis uj gépem lesz...(intel)

(#255) biker válasza DroneZ^ (#254) üzenetére


biker
nagyúr

de lehet, úgy hívják telepítés :)
és akkor ott vagy ahol most.

Elektromos autó töltő berendezések | Mesterséges növényvilágítás | Mai ajánlatunk: www.gerisoft.hu | www.e-autotoltokabel.hu | www.agrar-vilagitas.hu |

(#256) micro válasza biker (#249) üzenetére


micro
addikt

Hello,

Ezek a verziók visszafelé kompatibilisek?
Ha 10.4.8 ismeri a hardverem akkor a 10.4.10 is fogja?

Drivereket, hol lehet még találni?

Üdv, m

Klaviatúra, képernyő, EGÉR!, meg az a doboz, tudod a gép LELKE..

(#257) DroneZ^ válasza biker (#255) üzenetére


DroneZ^
őstag

ugyértem frissiteni, nem ujrarakni, hanem mint pl win service pack, rátelepitessel a leo szolgáltatásait a tigerre... bevakitott az a +300 ujdonság és a csilli villi asztal...

(#258) biker válasza micro (#256) üzenetére


biker
nagyúr

nem, mint ahogy a wiki listáján is látható, attól, hogy a 10.4.8 hackelve ismeri, a 10.4.9 már elbukhat.
persze ez nem igaz a gyári osx és gyári támogatás esetén, de itt ugye hackelt kernel kiegészítők vannak, amik megváltozhatnak egy másik verzió után.

driverek ott az osx86 wikin a 3rd party driverek közt

Elektromos autó töltő berendezések | Mesterséges növényvilágítás | Mai ajánlatunk: www.gerisoft.hu | www.e-autotoltokabel.hu | www.agrar-vilagitas.hu |

(#259) biker válasza DroneZ^ (#257) üzenetére


biker
nagyúr

nem, a különbség mint xp és vista

a 10.4.0 frissíthető 10.4.akármeddig
a 10 az os x kódja, mint X=10
a .4 az alverzió (.4 tiger, .3 panther, .2 jaguar, .5 leopard)
a harmadik pont a subverzió
10.4>10.4 vagy 10.5 csak vásárlás és telepítés útján terjed

Elektromos autó töltő berendezések | Mesterséges növényvilágítás | Mai ajánlatunk: www.gerisoft.hu | www.e-autotoltokabel.hu | www.agrar-vilagitas.hu |

(#260) DroneZ^ válasza biker (#259) üzenetére


DroneZ^
őstag

az nemjo hir, de ugyis mindjart itt az intel cfg, ugyfeküddöm rá h nemigaz! :R

(#261) messy


messy
tag

valameiket ki akarom probálni mindenképp!akkor a leoperd verzio nemegy amd-n?

"Ha visszatekint az utóbbi öt évre, és megnézi a lényegesebb fejlesztéseket a számítástechnikában, minden egyes az AMD-től származik. Egyetlen egy fejlesztés sem az intel-től" -- AMD CEO Hector Ruiz in 2007

(#262) rii


rii
nagyúr

hülye kérést szándékozok feltenni ...

de ugye MAC OS/X alatt MAE-ül is fog vislekeni a bill....?
jóvan mondm én ogy hülye kérdés ... de most fákin win alatt a alma gomb a START menü gomb, ne pedig a control ... :-/

piros-kapszula: https://www.youtube.com/watch?v=oW-VZVYohRg

(#263) DroneZ^


DroneZ^
őstag

felraktam azt a 10.4.8-as amd-s full-t teljesen felment nulla hibaüzenet, 44x gyorsabb volt mint a leo télleg null hiba. ott tartok hogy indul az OP, nagy fehér ablak közepén pici szürke apple logo, gondolom ismerős... és végtelenül tölt ... 10 perc után kijön az alma elé 1 pici, kb 32x32-es kis tiltótábla ikon (karika 1 átloval), picit szürke, pixeles, mintha hibás lenne, tovább nem megy. Tényleg épphogy csak azért sem indul, Biker segits!

valamit kihagytam volna az installbol? Diskutilityben formaztam mac journal ra, amd és ati drivert ezenkivül csak a kötelezöket telepitettem... a setup végződik az optimizationnal, kiirja h successfull please reset, és ekkor áll meg ... épp mielött bejönne az asztal :O

[ Szerkesztve ]

(#264) micro


micro
addikt

10.4.8 telpítő bootolásakor kapok egy ilyen hibaüzenetet:
Error parsing plist fileLoading Darwin/x86

Mi lehet ez?

Klaviatúra, képernyő, EGÉR!, meg az a doboz, tudod a gép LELKE..

(#265) biker válasza rii (#262) üzenetére


biker
nagyúr

igen, az alma gomb a win gomb. a ctrl a cntrl, az alt az alt

mi a gond?

Elektromos autó töltő berendezések | Mesterséges növényvilágítás | Mai ajánlatunk: www.gerisoft.hu | www.e-autotoltokabel.hu | www.agrar-vilagitas.hu |

(#266) biker válasza DroneZ^ (#263) üzenetére


biker
nagyúr

hááát, erősen bootolási hibának nem tűnik, inkább valami rendszer hiba.
biztos kikapcsoltad az intel patcheket? nem elég bekapcsolni az amd patchet, ki kell kapcsolni az intelt.
nem vettél ki olyat, ami nem kell?
restartkor v gomb nyomása, akkor verbose módban indul, és ha az jön ki ekkor, still waiting for root device, akkor valami a hdd-.vel nem jó, esetleg sata2, amihez nem tettél patchet, stb

Elektromos autó töltő berendezések | Mesterséges növényvilágítás | Mai ajánlatunk: www.gerisoft.hu | www.e-autotoltokabel.hu | www.agrar-vilagitas.hu |

(#267) biker válasza micro (#264) üzenetére


biker
nagyúr

ha beírod google-be, 128db témát találsz, minden ötödiknél a rossz winrarral való kibontás a hiba, mert xy verzió rosszul bontja ki a 6gigás filet.
ugye nem fat32-re bontottad ki az iso-t? hanem ntfs-re?

Elektromos autó töltő berendezések | Mesterséges növényvilágítás | Mai ajánlatunk: www.gerisoft.hu | www.e-autotoltokabel.hu | www.agrar-vilagitas.hu |

(#268) rii válasza biker (#265) üzenetére


rii
nagyúr

az hogy ha felteszem a pc-mre az os/x-et, akkor ott ugyanúgy kell majd használnom a bill.t, mint egy igazi mac-en?

piros-kapszula: https://www.youtube.com/watch?v=oW-VZVYohRg

(#269) DroneZ^ válasza biker (#266) üzenetére


DroneZ^
őstag

allitolag sata2-t szereti az apple ezen a lapon. csak kötelezöt raktam, X11-et, amdpatchet és atibol is csak az X1*00 drivert, bár x1950-em van...
bezavarhat az hogy egy terratec hangkártya bevan dugva pci-ba?

[ Szerkesztve ]

(#270) biker válasza rii (#268) üzenetére


biker
nagyúr

igen

Elektromos autó töltő berendezések | Mesterséges növényvilágítás | Mai ajánlatunk: www.gerisoft.hu | www.e-autotoltokabel.hu | www.agrar-vilagitas.hu |

(#271) biker válasza DroneZ^ (#269) üzenetére


biker
nagyúr

nem zavarhat be.
telepítsd újra csak amd patch-el, x11-et és ati-t hgyd ki, max vesa módban megy a vga.
ha működik, telepítsd újra atival, ha beszarik, akkor az a rossz

Elektromos autó töltő berendezések | Mesterséges növényvilágítás | Mai ajánlatunk: www.gerisoft.hu | www.e-autotoltokabel.hu | www.agrar-vilagitas.hu |

(#272) DroneZ^ válasza biker (#271) üzenetére


DroneZ^
őstag

-v ENTER: no ATA kernel despendency valami ilyesmi és
OCHI unloaded... na ez meg mie?

wiki-s honlap szerint kell SATA patch az alaplapomhoz. letöltöttem. hogy csináljam meg hogy ezt valahogy megadom neki telepitésnél hogy ezt a drivert használja?

[ Szerkesztve ]

(#273) DroneZ^


DroneZ^
őstag

AppleNForceATA.kext van meg, ezzel mit csináljak?

(#274) biker válasza DroneZ^ (#273) üzenetére


biker
nagyúr

Hogyan kell drivert telepíteni?

Be kell masolni a file-t(.kext) az alábbi könyvtárba: /System/Library/Extensions/
Ezután meg kell adni a drivernek(kextnek) a szükséges jogokat majd törölni kell a /System/Library/ mappából a Extensions.mkext és Extensions.kextcache fileokat Terminal(Applications/Utilities) parancsban ez így néz ki:
sudo chown -R root:wheel /System/Library/Extensions/DRIVERFILE.kext
sudo chmod -R 755 /System/Library/Extensions/DRIVERFILE.kext
sudo rm /System/Library/Extensions.mkext
sudo rm /System/Library/Extensions.kextcache

Egyéb tudnivalók
Ahhoz hogy tesztelj/kipróbálj egy drivert/kextet, nem szükséges mindenképp az Extensions mappába másolni. Maradhat pl. a Desktopon. Ezután Terminállal megadni a fent emlitett (root:wheel,755) jogokat, majd:
kextload -t /ELÉRÉSIÚT/DRIVERFILE.kext
paranccsal be lehet tölteni a rendszerbe. Restart után, ez már nem fog betöltődni.

Jogokat meg lehet adni DiskUtility-vel(Applications/Utilities) is, "Repair Disk Permissions"-ra kattintva.
Ez elméletileg megadja az összes szükséges jogokat, viszont néhány esetben nem müködik, így a 4soros Terminálparancs a leghatékonyabb.

bebootolsz dvd-ről, és ott meg tudod tenni ezeket
persze jó, ha van némi linux terminal ismeret

Elektromos autó töltő berendezések | Mesterséges növényvilágítás | Mai ajánlatunk: www.gerisoft.hu | www.e-autotoltokabel.hu | www.agrar-vilagitas.hu |

(#275) DroneZ^ válasza biker (#274) üzenetére


DroneZ^
őstag

hanem indul el az op a sata driver hianya miatt, a már telepitett oprendszerre hogy installalom fel a drivert egyszerübben?

(#276) biker válasza DroneZ^ (#275) üzenetére


biker
nagyúr

úgy ahogy leírtam, de leírom ismét.

dvd-ről bootolsz, majd ott terminalban megcsinálod, pl a cucc legyen egy pendrive-on, és azt csatolod fel. ezért mondtam, hogy kell némi terminal ismeret, mert mount-olni kell a pendrive-ot
de ha van 2 optikaid, akkor tedd cd-re, azt berakja a volumes mappába, és könnyebb.

de ezt már itt nehéz, mert óránként ha mondok egy lépést, az sovány.
msn pl. abrahampeter kukac gerisoft pont hu

Elektromos autó töltő berendezések | Mesterséges növényvilágítás | Mai ajánlatunk: www.gerisoft.hu | www.e-autotoltokabel.hu | www.agrar-vilagitas.hu |

(#277) DroneZ^ válasza biker (#276) üzenetére


DroneZ^
őstag

most inteles config van. de most meg az a Still waiting for root device problema. SATA 0 és 1-be van kötve két ivinyo. elözö lappal ment, tehat nem vinyo a ludas. primary-re van allitva az a particio amelyikre szeretnem rakni a mac-et. disk utilityben 1 NTFS particiot lat az adott vinyon és egy oriasi untitled-et. nem mertem telepiteni semmit, mert kb még 3 ntfs veszett ott el... biosban van félmilliard beallitas a sata-val kapcsolatban, nemtudom mit kellene csinálni...

[ Szerkesztve ]

(#278) biker válasza DroneZ^ (#277) üzenetére


biker
nagyúr

azt mondtad, egy üres hdd-re teszed, most meg mégis egy hdd egy particiójára?
formázni pedig DU-val érdemes igazán.

szóval most akkor mire telepíted, és mi történik a telepítéskor, és induláskor?
verbose mode?

Elektromos autó töltő berendezések | Mesterséges növényvilágítás | Mai ajánlatunk: www.gerisoft.hu | www.e-autotoltokabel.hu | www.agrar-vilagitas.hu |

(#279) DroneZ^ válasza biker (#278) üzenetére


DroneZ^
őstag

2 samsung vinyo van.
1iken: XP + 2 ntfs particio win számára, köze nincs machez.
masik: 1 elsödleges 70 gigas particio mac részére és a végén 40giga ntfs particio win részére.
szoval: masodik vinyo primary particiojat kivanom mac részére felhasznalni.

összes particio:
- C: neve:XP [NTFS]
- D: neve:Mac [MACOSX] (nem latszik winben).
- E: neve:Adat [NTFS]
- F: neve:Zene [NTFS]
- G: neve:Games [NTFS]

Bootol, mac telepitöben vagyunk. disk utility:

SATA 0 Samsung 330GB
-Untitled /X giga, ismeretlen particio, ismeretlen fajlrendszer/
-XP /felismeri h NTFS, tudja a méretét szabad helyet/

SATA 1 Samsung 330GB
-Untitled /X giga, ismeretlen particio, ismeretlen fajlrendszer/
-Adat /felismeri h NTFS, tudja a méretét szabad helyet/

AMDnél nForce4-es volt, felismerte szépen az összes NTFS-t, mindnek kiirta szépen a nevét lehetett választani, mintha csak WIN telepitöben járnék, most viszont az uj alaplapommal ez az untitled marhaság van, szerintem pont ezért van a still waiting, talán sata driver kellene neki, pedig ez INTEL :O

Alaplap: Gigabyte P35-DS4 rev2.1 érdekes ha jol szamoltam valami 8 sata van rajta...

[ Szerkesztve ]

(#280) biker válasza DroneZ^ (#279) üzenetére


biker
nagyúr

azt a 40gigát backupold le, majd DU-ban az egész lemezt particionáld ketté, osx-nek meg fat-nak, és telepítsd így
de lehet, hogy kell sata patch, nézd meg a wikiben, mit ír ide a lapodhoz

Elektromos autó töltő berendezések | Mesterséges növényvilágítás | Mai ajánlatunk: www.gerisoft.hu | www.e-autotoltokabel.hu | www.agrar-vilagitas.hu |

(#281) DroneZ^


DroneZ^
őstag

gigabyte P35-DS3R a legközelebbi rokon az enyémhez. enyém nincs, viszont a ds3r-ről ezt irtak:

ICH9 driver not disponible, but able to use disks on it, JMicron patch works, sound ACL889B is not disponible at the moment. Ethernet RTL 8168/8111 works with modified kext and RTL1xxx driver but you need to enable Wake On Lan on bios or windows drivers.

(#282) m0h0senator válasza biker (#280) üzenetére


m0h0senator
őstag

Az lenne a kérdésem h az adatlapomon szereplő pc-re feltudnám telepíteni az osx-et? Válaszod eéőre is köszönöm :R

An odyssey through the realm of consciousness.

(#283) biker válasza DroneZ^ (#281) üzenetére


biker
nagyúr

hát ez szar ügy, ahogy mondani szokás...
a 10.5.0 elvileg "everything works" erre a lapra. mármint a ds3-ra

GA P35-DS4 rev 2.0 Intel P35 + ICH9R Chipset * Working with Retail DVD + BrazilMac + ALC889a kexts ; Sleep/Shutdown/Restart works

* Also works with Retail DVD + pc_efi_v3 + dsmos.kext but only Sleep works, Shutdown and Restart doesn't
* With PC EFI shows internal drives as external drives but no problems with that

Require minor patching PC EFI 3 + dsmos.kext working

[ Szerkesztve ]

Elektromos autó töltő berendezések | Mesterséges növényvilágítás | Mai ajánlatunk: www.gerisoft.hu | www.e-autotoltokabel.hu | www.agrar-vilagitas.hu |

(#284) biker válasza biker (#283) üzenetére


biker
nagyúr

és itt van leírva a 10.5 patchelése és a szükséges bios setup a működéshez

http://forum.insanelymac.com/index.php?showtopic=75863

Elektromos autó töltő berendezések | Mesterséges növényvilágítás | Mai ajánlatunk: www.gerisoft.hu | www.e-autotoltokabel.hu | www.agrar-vilagitas.hu |

(#285) biker válasza m0h0senator (#282) üzenetére


biker
nagyúr

http://wiki.osx86project.org/wiki/index.php/HCL_10.5.0

ez lap szerint menni fog. a 10.5.0

Elektromos autó töltő berendezések | Mesterséges növényvilágítás | Mai ajánlatunk: www.gerisoft.hu | www.e-autotoltokabel.hu | www.agrar-vilagitas.hu |

(#286) DroneZ^ válasza biker (#284) üzenetére


DroneZ^
őstag

ez a brazilmac cucc nemtiszta de lehet hogy elég lesz a SATA átállítása biosban :R sokadik köszönet a segítségért :R

(#287) DroneZ^


DroneZ^
őstag

SATA átállitásával a következö eredmények születtek:
-Kalyway: szép, névvel, minden informacioval ellatott particiokat latott, hiba nélkül indult, install lement (otthagytam vagy 1 orára és mire visszaértem WIN XP képernyökimélöre leltem). Ujraboot-Diskutility nem latott OPrendszert. :((( bootoltam manualisan 2.vinyoron "b0" nevü hiba még a kernel sem jött be. :O

-AMD/INTEL leopard: eStill waiting for root device. :((

-10.4.8 Tiger AMD+INTEl SSE2+3 PFF1+2 Full: setup indul, 1 SATA-t sem lát particionaloban, csak a dvd-t. :O

ezennel feladtam a mac os x-et :W

(#288) Printszkrín válasza DroneZ^ (#287) üzenetére


Printszkrín
senior tag

P35-DS3R lapra fel kellene hogy menjen.
Én a P35C-DS3R lapra tettem 10.4.10-et, csak az AHCI-t be kellett kapcsoni a
biosban.
Csak üres vinyóra próbálkozz, és az egyészet hagyd az OSX-nek.
Ezen a lapon probláma mentesen kellene működnie.

Amikor az állatkertben az elefánt mogyorót dobál neked, ideje diétáznod!

(#289) DroneZ^ válasza Printszkrín (#288) üzenetére


DroneZ^
őstag

P35-DS4-em van. Csak a SATA 0-3 Native Mode-ot raktam Enabledre, még az XP-t is meghülyitette.. több dolgot is lehet AHCI-ra, melyiket? Melyik verziot ajanlod az elözö HSZemben kiprobaltak közül :R

(#290) Printszkrín válasza DroneZ^ (#289) üzenetére


Printszkrín
senior tag

10.4.10-et, de nekem a leo is felment az említett lapra.

Viszont behapcsot AHCI-nél a win összefosta magát.

Amikor az állatkertben az elefánt mogyorót dobál neked, ideje diétáznod!

(#291) DroneZ^ válasza Printszkrín (#290) üzenetére


DroneZ^
őstag

nekem is. bejött az XP töltös képe, behalványult, kékhalál, reset, igy ebben a sorrendben...
hogylehetne megoldani h mind2 menjen? bekapcsolt AHCI-vel kellett volna installalni az XP-t?
kalwayos leo sokkal többet tölt az elején, mint a többi, és már rögtön a telepitő elején van a nagy fehér apple kép...

[ Szerkesztve ]

(#292) Printszkrín válasza DroneZ^ (#291) üzenetére


Printszkrín
senior tag

Kalwayos leo-t nem próbáltam, viszont bekapcsolt AHCI-vel nem tudtam
wint telepíteni, tehát ezen a lapon nem megoldott a két oprendszer egyidejü
futtatása, hacsak nem lépsz be mindíg a biosba átállítani, ha a másikat akarod
használni.

Amikor az állatkertben az elefánt mogyorót dobál neked, ideje diétáznod!

(#293) DroneZ^ válasza Printszkrín (#292) üzenetére


DroneZ^
őstag

francba. nekem AMD+Intel leom is van. Az jo? neked milyen van?

(#294) Printszkrín válasza DroneZ^ (#293) üzenetére


Printszkrín
senior tag

Van egy pár, de én legyegyszerübben azokat telepítettem, amiket már írtam.

Amikor az állatkertben az elefánt mogyorót dobál neked, ideje diétáznod!

(#295) DroneZ^ válasza Printszkrín (#294) üzenetére


DroneZ^
őstag

na tiger eredmények:
minél kevesebb csak szükséges drivereket raktam fel + audionak az azalia-t.
+ati 1900 pci driver: boot fehér apple kép utan fekete. semmi.

ha ati-t sem rakom fel:
boot utan feher apple kép, utanna vizszintes lila és fehér csikok, nem csinal semmit ugy áll meg. szerintem ez sosem fog menni. akinek megy, az is kamuzik:D

(#296) micro


micro
addikt

Nekem elindult a gepemen a 10.4.8, de sehol nem talalok az AGP-s Radeon 9550-emhez drivert.

Igy meg csak 1024x768-ban megy a kep. :(

Valaki telepitett ilyen kartyat sikeresen?

Klaviatúra, képernyő, EGÉR!, meg az a doboz, tudod a gép LELKE..

(#297) #56573440


#56573440
törölt tag

sziasztok

nekem a kövi vasam lenne: őaz
g33 chipset, intel 3100 vga. a vinya samu sata. odd nuku, csak usb-s lg dvd.
telepítésnél achi satamódban sem akar továbbmenni, System config file '/.com.apple.Boot.plist' not found
van még valami tipp a sata kapcsolón kívül amivel lehet matatni, vagy ez nem támogatott ergo mondhatok le róla? kalyway_leo_10.5.1 val próbálkoznék első körben :R

(#298) DroneZ^ válasza #56573440 (#297) üzenetére


DroneZ^
őstag

add fel, nemlehet megcsinálni :D

[ Szerkesztve ]

(#299) PH 5.5


PH 5.5
aktív tag

Üdv!

Volna egy apró, de idegesítő problémám, nem biztos, hogy ide való, de talán valaki tudja a megoldást.
A leopard mellett vista van a gépemen, és leo-ról vistára váltás után mindig elállítódik a rendszeridő (-1órával). Mindkét rendszeren rendesen be van állítva az időzóna, egyszerűen nincs semmi ötletem, hogy mi okozhatja.

- Where are you from? - Budapest. - Bucharest? - No, Budapest, Chain Bridge, Gulash... - Ah, Viktor Orban! - No-no, Bucharest

(#300) Alex91 válasza #56573440 (#297) üzenetére


Alex91
félisten

Ugye majd megkerdezed akitol ezt a verziot kaptatok a fejleszteshez...

Dicsõséges nagyurak, hát Hogy vagytok? Viszket-e ugy egy kicsit a Nyakatok? Uj divatu nyakravaló Készül most Számotokra... nem cifra, de Jó szoros.

Útvonal

Fórumok  »  OS, alkalmazások  »  macOS PC-re (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.