Hirdetés

2024. április 24., szerda

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#17) Mulholland válasza chros (#13) üzenetére


Mulholland
tag

Hát a V2 verzióban sajnos még nincs srt hosszú ű, ő. Vagy én jártam így. Az egyszerű megoldás pedig részemről az a sleeptimerhez, hogy vettem egy wifi dőzítős konnektort és mivel azt vettem észre, hogy a sleeptimernél maga a szoftver leáll, csak fizikailag nem kapcsol ki a gép ezért ezzel a megoldással, igen kikapcsolom a készüléket. Immár lassan 1 éve használom így és bár elsőre féltem, hogy ez megrázkódtatás lesz neki, kellemesen tapasztaltam, hogy egyáltalán nem probléma így rábírni a teljes kikapcsolásra. (mivel rendszeresen zenére alszom el és ilyenkor is igénybe veszem a masinát.). Magyarul igénybe veszem sleeptimert az oppo fejlesztett telefonos androidos szoftverével. Aztán miután a szoftver időzítve leáll a klónba, a wifi konnektort áramtalanítom. Persze, ez nem professzionális megoldás és biztos kapok "kritikát is érte" de vajmi kevéssé érdekel, mert nekem ez így bevállt és a célnak abszolút megfelelő a hatás.

ARCAM AVR20, LG C8 oled TV, Monitor Audio GS 10+polk LSIM703 szett, Monolith 12THX sub

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.