Hirdetés

2024. április 16., kedd

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Lost planet

Hozzászólások

(#1) dante3


dante3
addikt

Sziasztok!
Xbox360-on már megjelent játék pc átirata hamarosan megtisztel minket is, ma jelent meg a demója Dx9.0 és Dx10-es formában is, Rendkívül erős gép kell a futtatásához. Az én konfigommal 1024x768 minden max.-on 15fps-t produkál! Játék közben szól is a program ,hogy vegyem le a grafikát! :Y
Dx10-s kártyatulajok most kideríthetik,mit is tud a vga-juk!
Egy elhagyott jeges világban játszódik a game tps stílusban, mehetünk gyalogosan ,vagy beülhetünk egy robotszerü járműbe is! Különböző hatalmas rovarszerü ellenfeleket kell széttlőni 1000-el!
Pár kép amiket én készítettem játék közben:

[link]
[link]
[link]

Szerintem megéri kipróbálni, nagyon szép grafikai effektek és rettentő jó hangok jellemzik! :C

Túl messzire kell mennünk ahhoz, hogy megtudjuk, milyen messzire mehetünk!

(#2) dante3


dante3
addikt

Demó itt: [link]

Túl messzire kell mennünk ahhoz, hogy megtudjuk, milyen messzire mehetünk!

(#3) Gyusz válasza dante3 (#1) üzenetére


Gyusz
őstag

Néztem reggel, hogy nincs a játéknak topikja, de nyitni egyet nem volt kedvem. Köszi, hogy megtetted helyettem :R

Én is kipróbáltam a demót, de 6600GT-vel leginkább a játszhatatlanság jellemzi. A framrate gondok ellenére azért kipróbáltam a két pályát, de mivel az egér irányítása invertálva van (és nem tudtam átállítani) ezért elég hamar elhaláloztam (többször is, mert azért tetszett). Szerintem meglepően jól néz ki a játék még minimumon lévő grafikai beállítások mellett is. Kicsit agyatlan jövök-megyek játéknak tűnik, de a The Thing-et eszembe jutattó környezet és az ötletesen kinéző ellenfelek kárpótolnak mindenért. Ha optimalizálnak még a végső kiadásig, akkor biztosan végigjátszom majd, ha meg nem, akkor meg majd egy új videokártyával nekiállok valamikor, de vétek lenne ezt nem végigjátszani.

(#4) dante3 válasza Gyusz (#3) üzenetére


dante3
addikt

Érdekes, nekem is a The Thing játék jutott eszembe legelőször róla. Ha kijön a teljes én is nekiállok, mert nagyon bejövös game! :)

Túl messzire kell mennünk ahhoz, hogy megtudjuk, milyen messzire mehetünk!

(#5) PuMbA


PuMbA
titán

Ez a játék hihetetlenül jó,elindítom és 1mp mulva:hibát észlelt és leáll.WinXP SP2, DirectX April 2007 Redist, Geforce 6600(93.71 legújabb driver).Vmi megoldás vagy ennek már SSE2 kell? :C

(#6) vazimódó


vazimódó
senior tag

Sziasztok!
1280x1024-et hogy lehet beállítani?
1280x720-on futtatja és nem is enged beállítani semmilyen más felbontást.
Egyébként Vistán tolom,iszonyat szép a graf és a játékmenet is tetszik.Nagy up a készítőknek. :R
Előre is köszi a segítséget. :R

[Szerkesztve]

"Mar elegem van a sok belpolitikabol,szoval itt van ez hiszen en se vagyok fabol"

(#7) vazimódó válasza PuMbA (#5) üzenetére


vazimódó
senior tag

Hali!
[link]
Akkor ezek szerint ez a directx van fenn? :F
[link]
Esetleg innen nézz meg valami nem hivatalos vga drivert. :R

"Mar elegem van a sok belpolitikabol,szoval itt van ez hiszen en se vagyok fabol"

(#8) Soak válasza vazimódó (#6) üzenetére


Soak
veterán

Csinálj már pár képet te is lécci. Az első postban nekem annyira nem jönnek be :F

(#9) spyki válasza vazimódó (#6) üzenetére


spyki
tag

Játék közben nem engedi módosítani a felbontást, csak mielőtt elindítanád a küldetést. Mondjuk én ott sem tudtam 1280x1024-et beállítani, csak 1280x960-at enged max, meg mindenféle (számomra) szokatlan felbontást, pl. 1024x576 meg ilyenek.

Én is csak egy órája játszom vele, de nagyon bejön, annak ellenére, hogy nem igazán szeretem ezt a stílust. 7600Gt-vel 1024x768-ban kb. közepes grafikán nagyon jól, akadásmentesen fut.

[Szerkesztve]

(#10) spyki válasza Soak (#8) üzenetére


spyki
tag

Itt van róla pár kép: [link]

(#11) Dr. Romano


Dr. Romano
veterán

Hali Mindenki!

Gondoltam teszek egy próbát ezzel a nagy gépigényű cuccal, de a demó nem akar elindulni. Ezt adja ki hibaüzenetnek:
[link]

Szerintetek mi lehet?
(ezek vannak még fennt: SP2; FW 93.71; DX9.0c)

Ez....e...ee...ez egy.... ez egy FOTEL???

(#12) spyki válasza Dr. Romano (#11) üzenetére


spyki
tag

Hali, nekem is ez volt, és a megoldás: [link] itt kell leszedni a hiányzó fájlt, kicsomagolni, (d3dx9_33.dll) és a C:\WINDOWS\SYSTEM32 mappába bemásolni, és egyből elindul.

[Szerkesztve]

(#13) SzlobiG


SzlobiG
félisten

Leszedtem a demót én is, fullon 1280X960-ba 20FPS.:D Lekellett vennem mediumra, hogy tudjak vele játszani, szal gépigénye van, de boxon szebb is meg ott van FPS-is rendesen ebből is látszik, hogy a PC sehol sincs a konzolokhoz.:U

(#14) spyki válasza SzlobiG (#13) üzenetére


spyki
tag

Én máshol azt olvastam, hogy DirectX10-es kártyán szebb, mint az xbox-os verzió. Remélhetőleg a megjelenésig még optimalizálnak rajta, és akkor a sebességgel sem lesz gond. :)

(#15) decibel válasza SzlobiG (#13) üzenetére


decibel
aktív tag

Érdekes más fórumokon pc-n látják szebbnek.

"you are a monkey poo-poo"

(#16) SzlobiG válasza decibel (#15) üzenetére


SzlobiG
félisten

Én az LCD-TV-n 1080i-be szebbnek vélem mint egy monitoron.:D

(#17) ToxLee válasza SzlobiG (#16) üzenetére


ToxLee
őstag

Akkor ezt csúnyán benézted :C

(#18) ToxLee válasza dante3 (#1) üzenetére


ToxLee
őstag

A Te készülékedbe van a hiba szerintem ,mert az én gépemen minden maxon és meg se röccen. A felbontást én se tudtam átállítani 1280*1024-be, ezért 1152*768-ba tolom (asszem ez a felbontás)

(#19) joshua7 válasza ToxLee (#18) üzenetére


joshua7
veterán

Mi neked a minden max?

Semper Fi

(#20) SzlobiG válasza ToxLee (#17) üzenetére


SzlobiG
félisten

Játszottál már vele X-boxon HD TV-n, vagy csak a szád jár?

[Szerkesztve]

(#21) spyki


spyki
tag

Nvidia, Radeon és Amd reagált a demóra: [link]

(#22) dark_hmz


dark_hmz
tag

Valaki meg tudja mondani, hogy kell-e a demonak SSE2? Tehát megy pl. egy barton magos procin? Mert nekem nem indul, és én az SSE2-re gyanakszom. Előre is köszi a válaszokat

(#23) Dr. Romano válasza dark_hmz (#22) üzenetére


Dr. Romano
veterán

Kiír valami hibaüzenetet?

Ez....e...ee...ez egy.... ez egy FOTEL???

(#24) decibel válasza SzlobiG (#16) üzenetére


decibel
aktív tag

Ja. És valami fizikai akadálya van, hogy rákösd a hdtv-re a géped?

"you are a monkey poo-poo"

(#25) SzlobiG válasza decibel (#24) üzenetére


SzlobiG
félisten

Most itt nem azon van a hangsúly, hogy rátudod-e kötni a gépet vagy, nem, hanem azon, hogs az X-box milyen TV-n van.:U Mert ugye egy sima TV-n közel se olyan szép...

[Szerkesztve]

(#26) ToxLee válasza SzlobiG (#20) üzenetére


ToxLee
őstag

Neked jár a szád mert még nem is láttál összehasonlító képeket. Minden újságíró azt mondja ,hogy szebb pc-n, szóval ne is erőlködj :C

(#27) Soak válasza SzlobiG (#13) üzenetére


Soak
veterán

miért, egy x1800-nak mennyi FPS-t kéne hozni egy ''über brutál'' játékban?:)

(#28) dark_hmz válasza Dr. Romano (#23) üzenetére


dark_hmz
tag

Aha,ezt:

A(z) LostPlanetDX9.exe hibát észlelt, ezért leáll. A kellemetlenségekért elnézését kérjük.
Legalább elnézést kér :DDD

Driverek legújabbak vannak felrakva, directx is 2007 áprilisi, XP SP2, 7600GS 256 megás, 1 giga rendszermemória + egy AthlonXP
Szóval én a procira gyanakszom. Szerintem SSE2 kell neki. Más ötlet?

(#29) SzlobiG válasza ToxLee (#26) üzenetére


SzlobiG
félisten

1. Láttam képeket szal tudom miről beszélek.
2. DX9-es VGA-m van, egy szóval nem mondtam azt, hogy a DX10-es demónál szebb.
3. Olyanról beszélsz amit még soha nem láttál élőbe(XBOX).

Szerintem te számodra most ez az űberfasza legszebb játék aminél szebb semmi nem lehet mert 8800-as VGA-d van és full grafikán megy vele.:U


Erről ennyit befelyzetem nem vitázok olyannal akinek fogalma sincs arról, hogy egy konzolon milyen a játék.

(#30) ToxLee válasza SzlobiG (#29) üzenetére


ToxLee
őstag

Ki vagy Te?
Láttam xboxot és játszottam is vele, képzeld el :P . Ha láttál képeket akkor miről beszélünk? szerencsétlen.....

(#31) ToxLee válasza SzlobiG (#29) üzenetére


ToxLee
őstag

jah, majd elfelejtettem. Nem dx10ben játszok vele. :C

(#32) ToxLee


ToxLee
őstag

Valaki csinálhatna dx10-es képeket a demóból. :U

(#33) chungee


chungee
addikt

Hali!
Ennek a demo-nak mi a minimális gépigénye, mert ez írja ki nálam :(
Pedig a legújabb direkX(árilisi) van fenn.

Konfigom:
Sempi 2600+
1024mb RAM
6800LE 128mb

hibaüzi
[link]

[Szerkesztve]

(#34) sakto


sakto
őstag

majd minyáá megnézem hogy hasit egy 6600LE karesz alatt :DDD

(#35) dark_hmz válasza chungee (#33) üzenetére


dark_hmz
tag

Hali! Szerintem az lesz a gond, mint nálam.(Nekem Barton, 1GB Ram, 7600GS 256MB van) Így már egyre valószinűbb, hogy az utasításkészlet hiánya a probléma

(#36) Cloud_s


Cloud_s
aktív tag

Invert mouse-t hogyan lehet beállítani? (Ha magam felé húzom az egeret akkor felfele nézzen az ürge.)

(#37) joshua7


joshua7
veterán

Na, kipróbáltam.
1280, minden maxon (egyik menüpont, csak medium, nem engedte följebb), 16AF, high HDR, AA off, Vsync off: Snow 28fps, cave 26. Ahogy néztem 14 és 37 között volt végig. Maga a játék olyan 20-25fps. Graf tetszik, hang nekem nincs. :DDD Egyszer sem fagyott. :)
Proci 3700+ 3ghz-en, giga ram, x1900xt 512mb 675/1600.

[Szerkesztve]

Semper Fi

(#38) rolko


rolko
őstag

Hali!
Most szedtem le a DX10-es demót, hogy a fenébe kell felrakni, mert én a Costum Setup pontánál elakodok :O , vagy Vista kellene alá??

(#39) rolko válasza rolko (#38) üzenetére


rolko
őstag

Nagynehezen feltettem, de most olvasom hogy hogy XP alatt nem fut :O :O :O

(#40) Dr. Romano válasza SzlobiG (#13) üzenetére


Dr. Romano
veterán

a PC sehol sincs a konzolokhoz

Ezen csak röhögni tudok :Y :D
Ha ez így lenne, akkor miért próbálnák a konzolokat PC-síteni? Gondolok itt ezekre: merevlemez, csatlakoztatható bill+egér, internet, telepíthető OS, stb...
Hiába! A konzol PC szeretne lenni, de ehhez még fejlődni kell! :DDD :D

Ez....e...ee...ez egy.... ez egy FOTEL???

(#41) Dr. Romano válasza rolko (#39) üzenetére


Dr. Romano
veterán

Nem fut, mert XP-ben nincsen DX10.

Ez....e...ee...ez egy.... ez egy FOTEL???

(#42) vazimódó


vazimódó
senior tag

Aki nem tudja a felbontást állítani:
A frissítési frekit 60-ról 61-re állítva megjenetek nálam más elérhető felbontások is. Ígíy már betudtam állítani az 1280x960-at. Bár ez még mindíg nem 1280x1024,mert hát az lenne az igazi a tft-m natív felbontásához,de sebaj.
Soak:Próbálnák screenshotot csinálni de Fraps-al nem megy,sőt PrintScreennel sem. Van valami ötleted mivel tudnám megoldani?

Egyébként a shadow detail levétele mediumra elég sokat dobott az fps-en.Hátha másnak is segít. :R

rolko: Megy xp alatt is,haver azon tolja. Bár most mondja hogy kifagy neki bizonyos idő elteltével. :(

Még egy rossz hír:[link] :(


[Szerkesztve]

"Mar elegem van a sok belpolitikabol,szoval itt van ez hiszen en se vagyok fabol"

(#43) Dr. Romano válasza dark_hmz (#35) üzenetére


Dr. Romano
veterán

De a Sempron támogatja az SSE2-őt: [link] :F

Ez....e...ee...ez egy.... ez egy FOTEL???

(#44) SzlobiG válasza Dr. Romano (#40) üzenetére


SzlobiG
félisten

Játékok terén értettem.:U Nextgen játék min volt először? Boxon. PC az csak 2.-ként tudott nextgen gémet felmutatni...

(#45) ToxLee válasza vazimódó (#42) üzenetére


ToxLee
őstag

Xp alatt Dx10? Nem hiszem :U

(#46) rolko válasza ToxLee (#45) üzenetére


rolko
őstag

Rögtön egy hiba üzenetet ír ki ahogy elindítod, hogy valami illesztő program hiányzik, szal én sem iszem hogy XP alatt játszik vele
Valahonnan kell egy Vistát kerítenem :O

(#47) Dr. Romano válasza SzlobiG (#44) üzenetére


Dr. Romano
veterán

Ebben igazad van! Nextgen először tényleg X360-ban volt és az is igaz, hogy a PC csak pár darab nextgen gémet tud felmutatni. De ez a szám nemsokára nőni fog!

Ez....e...ee...ez egy.... ez egy FOTEL???

(#48) Dr. Romano válasza ToxLee (#45) üzenetére


Dr. Romano
veterán

Állítólag készül valami nemhivatalos DX10 XP-re, de még nem találkoztam vele. De szerintem úgy értette, hogy fut a haverjánál, de a 9-es demóval.

[Szerkesztve]

Ez....e...ee...ez egy.... ez egy FOTEL???

(#49) Dr. Romano válasza rolko (#46) üzenetére


Dr. Romano
veterán

Vistát a számtechboltokban árulnak például! ;]

Ez....e...ee...ez egy.... ez egy FOTEL???

(#50) gudman1


gudman1
tag

Jó kis game,én már 360-on tolom egy ideje de szerintem a Gears of Wars picit jobb! :B
De azért lehúzom a demot,megnézem mit bír a gépem! :)

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Lost planet
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.