Hirdetés

2024. április 23., kedd

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) Dzsordzs


Dzsordzs
csendes tag

Sziasztok!

Nem régiben raktam fel a gépemre a Windows 7 64bites verzióját és kormányommal szerettem volna játszani, de sajnos nem igazán sikerült driver hiba miatt. A kormány ami van nekem azt hiszem 2004es évjáratú, vagy 8 féle Logitech Gaming Sowftvare drivert-t kipróbáltam, de nem tudtam megfelelően használni. Megpróbáltam azzal, amit alapból adtak hozzá, de azzal se jártam sikerrel. Mindegyik driver teljesen szépen feltelepült még be is tudtam kalibrálni a pedálokat és a kormányt is, de amikor beléptem a játékba, és ahol fel illetve le lehet mozogni a nyilakkal, azon a ponton teljesen begagyult. A kurzor folyamatosan lefelé tart, csak úgy lehet fellépni a menüben ha nyomom az egyik pedált, de ha elengedem egyből lemegy a menü aljára. Az 5.02 és stb verzióknál a ReadMe-be volt beleírva, hogy az én kormányomat nem támogatja az adott driver, ezt kb a 4. driver próba után olvastam el. (Természetesen 64bites drivereket szedtem le!)
Ha valaki tudna valami drivert vagy segítséget adni, az nagyon jó lenne, mert nem szeretném ezt a jó kis kormányt "kukába" dobni. :(
Köszönöm a segítséget!

(#2) Pompi válasza Dzsordzs (#1) üzenetére


Pompi
MODERÁTOR

Dzsordzs légyszíves tedd fel a kérdésed A nagy kormányos topikunkban. Köszi.

Feel Good Inc.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.