Hirdetés

2024. április 23., kedd

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Egyéb hardverek  »  Logitech szerviz

Hozzászólások

(#1701) stampeee válasza Amszeth (#1699) üzenetére


stampeee
csendes tag

Nem véletlenül arra gondolsz, hogy alapjáraton aktív a mikrofon a lejátszóeszközöknél, így a mikrofonon keresztül hallod a környezeti hangokat a fejhallgatóban? Nekem egyedül akkor zúg, ha ez aktív, de az a legelső windows telepítés után, hogy ezt kilövöm :)

[ Szerkesztve ]

:D Just dream it and I will print it. :D

(#1702) Richie141


Richie141
tag

Helló!

Kb. 2 hete küldtem el a Z906-omat a Fixithez, és ma visszakaptam javítatlanul. A javításhoz ezt a leírást adták meg:

'Nem megfelelő használatból eredő mechanikai sérülés, ez a típusú sérülés nem tartozik a garanciális szervizelés keretei közé. A garancián túli szervizelést jelenleg alkatrész hiány miatt nem tudjuk elvégezni. Amennyiben sikerül alkatrészt beszerezni értesíteni fogjuk.'

Előszőr a Logitechnek írtam, hogy a gyári hibás hangkártyám első használatkor tönkretette a rendszert (torz, gyenge basszus, enyhén torz közép és magas hangok), de azt a választ kaptam, hogy mivel nem a rendszerből ered a hiba, ezért nem tudják cserélni.
Ezután küldtem szervízbe.

Erről mi a véleményetek?
A Fixit vajon csak valami sablon szöveget másolt be? Csak mert a hangfalakon nyoma sincs mechanikus sérülésnek, ráadásul sosem állítottam a hangerőt 50% fölé, még a basszust sem.
Miért küldik vissza, ha nincs alkatrész, miért nem várják meg amíg lesz?
Egyáltalán mennyibe kerülne egy javítás, mert arról sem tájékoztattak?
Amúgy a garanciából 1 hét (!!) van hátra...
:(((

(#1703) poli27 válasza Richie141 (#1702) üzenetére


poli27
veterán

mi a francnak kell ilyet megírni a loginak... :W :W saját magad xopattad be emiatt!

(#1704) T.Peterka


T.Peterka
csendes tag

Nálam G403 görgő romlott el kb 1 hónappal azután hogy megvettem.
Írtam supportnak, akik szépen továbbítottak a FixIT felé.
Na most ahogy olvasom a kommenteket, ez a FixIT több embernek zsákutca, nagyon sokáig tart míg megjavítják, és gyakran rosszabb állapotban tér vissza, mint ahogy el lett küldve.

Kérdésem, hogy ez az egyetlen útja a garanciális megoldásnak? Lehangoló egy vadonatúj egeret hónapokig szervízben hagyni, remélve hogy csinálnak is vele valamit...

(#1705) Bélaaaa válasza T.Peterka (#1704) üzenetére


Bélaaaa
őstag

Jó esetben nem csinálnak vele semmit, rosszabb esetben hibásan kapod vissza. Sajnos e nélkül nem küld csereterméket a Logi.

Vasvellával nem lehet szí'vát asza'ni!

(#1706) Tukolp


Tukolp
aktív tag

Sziasztok,

Fontos kérdéssel fordulnék hozzátok, történt hogy vásároltam egy g 303-ast 2016-01-11-én.
Aztán 2017 novemberében elküldtem a jobb egérgomb miatt szervíre, visszakaptam, működött oké.

De most meg a bal egér gomb engedi el a kijelölést, mit tegyek?
Hol érhető el a szervíz? Érdemes egyáltalán bajlódni vele?, mivel már az idegeim kivannak hogy örökké szarakodik. 1500Ft-os egerem bírta 3 évig baj nélkül ennek meg minden évben van valami baja.

Köszi szépen a helpet.

"When past and present collide, the fate of all worlds hangs in the balance."

(#1707) ANDROID??? válasza Tukolp (#1706) üzenetére


ANDROID???
addikt

Fixit-nél volt 1. körben?
Írj a Logitech supportnak..

(#1708) Tukolp válasza ANDROID??? (#1707) üzenetére


Tukolp
aktív tag

Ott volt, Logitech supportot hol érem el ?
Tudnál segíteni ?
Köszönöm :)

"When past and present collide, the fate of all worlds hangs in the balance."

(#1709) ANDROID??? válasza Tukolp (#1708) üzenetére


ANDROID???
addikt

(#1710) Tukolp válasza ANDROID??? (#1709) üzenetére


Tukolp
aktív tag

Írtam nekik (https://support.logitech.com) kíváncsi leszek mi lesz a válasz,

Media Marktos azt írta hogy vigyem be a boltba. Még jó hogy odaírtam hogy postán szeretném intézni mivel a városban ahol lakok nincs Media M....

"When past and present collide, the fate of all worlds hangs in the balance."

(#1711) ANDROID??? válasza Tukolp (#1710) üzenetére


ANDROID???
addikt

Nem kell bevinni semmit sehová, jön érte a GLS, ha a Fixithez küldenek vele, ha meg nem küldenek a Fixithez, akkor intézik ők a Futárt. :K

(#1712) Tukolp válasza ANDROID??? (#1711) üzenetére


Tukolp
aktív tag

Fixi ezt írta :

Tisztelt Ügyfelünk,

A jobb illetve a bal gomb cseréje bruttó 3600 Ft. Az oda-vissza szállítás 3400 Ft.

ennyi, lol,
semmi hogy hova küldjem vagy mi legyen XD

Igazából, azt se tudom megéri-e, msot minek csináltassam meg ha fél év múlva megint beszarik.

[ Szerkesztve ]

"When past and present collide, the fate of all worlds hangs in the balance."

(#1713) Tukolp válasza Tukolp (#1712) üzenetére


Tukolp
aktív tag

Igazából fél éve volt szervízbe, akkor nem igaz hogy nem tudták úgy megcsinálni hogy jó legyen.
Nincs valami support ahol lehet reklamálni ?

"When past and present collide, the fate of all worlds hangs in the balance."

(#1714) ANDROID??? válasza Tukolp (#1713) üzenetére


ANDROID???
addikt

Nem garos?

(#1715) stampeee válasza Tukolp (#1713) üzenetére


stampeee
csendes tag

Reklamálni felesleges, hidd el kb 10-ből 10 embert megszopat a csodás fixit, és a panaszok ellenére továbbra is maradni fog, mint egyetlen hivatalos szerviz.

Igazából szerintem nem éri meg ezzel vacakolni, főleg ha már nem garis. Nekem is g303 van és kb 5 perc orvosolni ezt a hibát. Ha szépen le tudod szedni a talpakat akkor meg ingyen van az egész. Miután leszedted a felső és alsó talpakat kicsavarod azt a 3-4 csavart ami tartja az egészet. Leveszed a felső borítást és egyből hozzá is férsz a gombokhoz. Első próbálkozásnál javaslom, hogy a komplett pcb-t is vedd ki az egérből, úgy biztosan nem sérted meg azt.
Ezután teszel egy kis ragasztószalagot a gomb tetejére, hogy ne essen ki a kis műanyag "pöcök", majd felpattintod a mikroswitch műanyag burkolatát egy kis egyes szerszámmal. Hajlítasz kicsit a kis "rugón" majd vissza az egész.

Én javaslom, hogy szerezz be előtte új talpakat az egérre, biztos ami biztos. 2db teljes teflon talp kb 1000ft. :)

:D Just dream it and I will print it. :D

(#1716) apollo12 válasza stampeee (#1715) üzenetére


apollo12
veterán

teflon talpat hol lehet vásárolni ?

(#1717) stampeee válasza apollo12 (#1716) üzenetére


stampeee
csendes tag

Én innen vettem anno konkrétan ugyan ezt: [link]

Magyarországon nagyon kevés helyen árulnak, kb esélytelen találni.

:D Just dream it and I will print it. :D

(#1718) mypeople


mypeople
csendes tag

Sziasztok!

Egy olyan kérdésem volna, hogy egy G810-em van és random hibákat produkál, de nem totál használhatatlan. Felvettem a Logitech supporttal a kapcsolatot, ahol jóváhagyták a cserét. Nem kértem semmi ilyet külön amúgy, bár nem szomorkodom emiatt :D A kérdés az volna, hogy a bill nálam van és ők csak cseretermék küldéséről írtak, hogy előkészítve, meg majd küldenek tracking számot. Ezek alapján a régi nálam marad és kapok egy újat/felújítottat (attól függ, milyen jut)? Vaaagy netán a régit a futárnak át kell adnom(semmilyen csomagolással kapcsolatos üzenet nem érkezett még)?
Válaszokat előre is köszi!

(#1719) poli27 válasza mypeople (#1718) üzenetére


poli27
veterán

marad nálad...

(#1720) mypeople válasza poli27 (#1719) üzenetére


mypeople
csendes tag

köszi a választ! :)

(#1721) R1200GS


R1200GS
aktív tag

Egy G403-as egérrel lenne egy kis problémám.
Ez a második ilyen egerem. Sajnos a Logitech Gamming Software nem látja az új egeret.
Már vagy 5-ször újratelepítettem mindenféle variációban, de semmi. Ha a régit csatlakoztatom azt hiba nélkül kezeli.
Működik az új egér, de azért szeretném picit variálni a beállításokat.
Hogy kellene telepítenem a drivert?
Gondolom egy win reinstal megoldaná a dolgot, de egy egér csere miatt ne kelljen már ilyesmihez folyamodnom.

(#1722) mypeople válasza R1200GS (#1721) üzenetére


mypeople
csendes tag

Nekem is volt olyan egerem és semmi problémám nem volt vele, viszont egy G810-es billentyűzettel eljátszotta ezt nekem is. Nekem akkor egy szimpla géprestart megoldotta a problémát. Amúgy meg szerintem nincs semmi konkrét különálló telepítési módja a telepítésnek. Mondjuk én mindig úgy telepítettem, hogy már be volt dugva és közben települt, de ez jelen esetben szerintem lényegtelen, mert már nincsenek ilyen kritériumok mostanság ilyen kategóriában.

(#1723) R1200GS válasza mypeople (#1722) üzenetére


R1200GS
aktív tag

Megoldódott a dolog.
Hasonlót követtem el, csak én win 7-et használok.

(#1724) default.


default.
őstag

Sziasztok!

Logitech Desktop MK120 egér + bill. kombóm van itthon, és az lenne a kérdésem, hogy Win 7 alatt be lehet-e állítani saját gyorsgombokat (hotkey) bizonyos feladatokra? Pl. én most szeretnék egy olyan billentyűkombinációt létrehozni, ami átmenetileg (újabb gyorsgomb kombóig) letiltja a billetnyűzetet és/vagy az egeret.
Letöltöttetm a Logitech honlapjáról az ehhez a típushoz szánt SetPoint Settings nevű alkalmazást, de sajnos a beállítások között sehol sem szerepel benne semmiféle billentyűzet beállítás, csak egér beállítások.

Köszönöm szépen előre is,
Üdv!

:R

(#1725) stampeee válasza default. (#1724) üzenetére


stampeee
csendes tag

Próbáld meg a Logitech Gaming Softwerrel, esetleg MSI Gaming APP-pal.

:D Just dream it and I will print it. :D

(#1726) default. válasza stampeee (#1725) üzenetére


default.
őstag

A Logitech Gaming Software sajnos nem támogatja ezt a típust.
De majd megoldom máshogy. Azért köszi!
Üdv

(#1727) zsigo13


zsigo13
csendes tag

Sziasztok
Olyan problémám lenne hogy adott egy g27 kormány.Pedál,váltó működik.Kormányon lévő gombok működnek,csak a kormány a jobbra,balra tekerésre nem reagál.Ha bedugom a gépbe akkor kariblálást se csinálja.Valami ötlet hogy mitől lehet?
Köszi

Akkor írj ha meg is szeretnéd vásárolni..

(#1728) Cartman002


Cartman002
aktív tag

Sziasztok
2014ben vásárolt M705 egeremet tavaly januárban cserélték garanciában, mert a bal gombja duplaklikkelt állandóan. Sajnos másfél év után a cserébe kapott egeret is elérte a végzet, már felvettem a kapcsolatot a Logitechel, de nem adtak egyértelmű választ.
Ha kapok egy csereterméket, arra ismét van 3 év garancia, vagy pedig a 2014-ben vásárolt egerem garanciára érvényes rá, ami ugye már lejárt?

(#1729) Segal


Segal
veterán

Sziasztok
Van egy G27 kormanyom amit jelenleg nem ismer fel a gep telepiteskor.
Garancia mar nincs ra.
Tudtok egy megbizhato embert Budapesten aki ezek javitasaval foglalkozik? Elore is koszi a valaszt!

"Ez nem változtat azon, hogy tisztességtelen dolog botokkal felvásárolni 160-180e indulóáron a 3060 Ti-t, aztán 250e-ért árulni a HA-n." Ez miért lenne tisztességtelen? Te is meg bárki lesheti botokkal a boltokat, ugyanúgy meg tudod venni a cuccot azon az áron, mint a scalper.(1 házigazda válasz...)

(#1730) Geryson


Geryson
addikt

Sziasztok!

Akkor jól olvasom, hogy a Fixit az egyetlen járható út Magyarországon Logitech ügyben? Egy Z906 hangfalszettem van és ismertem "elcsattant", azaz bekapcsoláskor csatt és azóta kuss. Logitech lepattintott (már nem garanciális), FixIT ingyen elszállította és visszaküldte, hogy nincs alkatrésze hozzá.

Azóta ide-oda írok egy-egy levelet havonta, de egyszerűen lepattintatnak. Tényleg nincs semmilyen más szerviz itthon, aki ilyennel tudnak foglalkozni? :( :R

Rinderkennzeichnungsfleischetikettierungsüberwachungsaufgabenübertragungsgesetz

(#1731) monchichi20


monchichi20
aktív tag

Sziasztok.

Van egy Logitech G910 és nyáron lejárt hála égnek a garanciája... és most jönnek elő a bajok.
Nem érzékel gombokat vagy duplán érzékeli legfőbb ként (shift alt gr és 7,-as meg random más)most pl a BF 5-ben magától ment jobbra. :W
Ezt ki takarítással meg lehet oldani vagy nem?
Vagy hagyjam a picsbe és nézek valami más márkát?

(#1732) rayman2006


rayman2006
tag

Sziasztok
Angliából vásárolt kormány esetében lehet itthon intézni garanciát?

(#1733) retesz147 válasza rayman2006 (#1732) üzenetére


retesz147
addikt

Pont ez érdekelne engem is. Amazonról vennék egy kormányt. :R

Xiaomi 13 eu dev...

(#1734) monchichi20 válasza rayman2006 (#1732) üzenetére


monchichi20
aktív tag

Szerintem jobban jársz ha megkérdezed magát a Logit kíváncsiságból hogy ők mit mondanak. :F

(#1735) spanyoll


spanyoll
addikt

Sziasztok!

Frissen, logitól vásárolt g604-hez felraktam a G hubot ami folyamatosan kifagy, mondván backend connection problem-je van. Újraraktam a programot, win restart, semmi sem segít. Írtam a supportnak, de nem igen törik magukat egyelőre, hogy válaszoljanak.
Ti mit javasoltok?

Köszi a segítséget előre is!

"Super perfundo on the early eve of your day."

(#1736) Chosen


Chosen
addikt

Sziasztok!

Hogy megy mostanság a Logitech kormányok szervize itthon? Fixitbe kell még mindig küldözgetni, hogy szétgányolják még jobban?

(#1737) Bélaaaa válasza Chosen (#1736) üzenetére


Bélaaaa
őstag

:K

Vasvellával nem lehet szí'vát asza'ni!

(#1738) Chosen válasza Bélaaaa (#1737) üzenetére


Chosen
addikt

:(

(#1739) m3gtr


m3gtr
senior tag

sziasztok Sajnos letörött a az egyik rögzítő a kormányról. keresgéltem a neten de nem találtam semmit ilyesmiről. Tud valaki valamit merre keresgéljek?

[ Szerkesztve ]

Asus Prime z590- i7 11700kf 3.6 -Asus Radeon RX 6800 16G 2 x16 gb ram 3200mhz Kingston FURY Beast

(#1740) kátú


kátú
őstag

Sziasztok!
Nemtudom, hogy valakinek van e hasonló tapasztalata, vagy csak nálam, nem tudom hogy ez hiba vagy miez, érdemes e vissza vinnem garba...
Olyat produkál a K375s em, hogy hangerő állítás vagy szám léptetés közben néha veragadást érzékel, és csak akkor hagyja abba a folyamatos hangerő növeést vagy csökkentést, ha eszközt váltok és vissza... Majd újra hangerőt állítok és jól működik, de van, hogy újra "beragad" nem nevezhetem tényleg annak, mert a gomb kijön vissza...
Mi lehet ez? És ami még érdekesebb, hogy álltalában 40-44 es hangerő felett jelentkezik a hiba... Valakinek ötlet?

It still works!

(#1741) hhenry válasza Chosen (#1736) üzenetére


hhenry
őstag

Helló! Már nem oda irányít a logitech

(#1742) Bélaaaa válasza hhenry (#1741) üzenetére


Bélaaaa
őstag

:F

Vasvellával nem lehet szí'vát asza'ni!

(#1743) hhenry válasza Bélaaaa (#1742) üzenetére


hhenry
őstag

Tudják,hogy egy szar és a kormány hibáiról is tudnak MM-ben van átvevő pont

(#1744) hhenry válasza Bélaaaa (#1742) üzenetére


hhenry
őstag

Most írtam róla logouton ha érdekel: [link]

(#1745) Bélaaaa válasza hhenry (#1744) üzenetére


Bélaaaa
őstag

:R

Vasvellával nem lehet szí'vát asza'ni!

(#1746) Levmen


Levmen
tag

Sziasztok!

Van egy Logitech Z623-as rendszerem és az a gondom vele, hogyha a jack része ki van húzva, vagy a tv-t kikapcsolom(rá van dugva) akkor zúg. Tv időzítőre van állítva és ha kikapcsol, akkor éjjel arra kelek, hogy zúg a hangfal. Esetleg tudnátok segíteni, hogy mi lehet a baja?

Köszönöm előre is a segítőkész válaszokat! :R

Üdv.: Levente

Útvonal

Fórumok  »  Egyéb hardverek  »  Logitech szerviz
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.