Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Beviteli eszközök  »  Logitech s510 billentyű probléma (téma lezárva)

Hozzászólások

(#1) Engeller


Engeller
csendes tag

Sziasztok.
A mult héten vettem ezt a bizonyos Logitech s510 vezetéknélküli billentyűzetet egérrel.Nagyon örültem neki mert egyszerűen,energiatajkarékosan működött két nappal ezelőttig.Minden beállítása ésszerű volt és a mai napig le lennék nyűgözve ha ez a bizonyos probléma nem jött volna elő.Egy hét használat után egyszercsak megnyomtam egy gombot(nem a funkcióbillentyűt) és átkapcsolt keszenléti üzemmódba,aztán egy óra múlva egy másik billentyű miatt tette ugyanezt.Addig fajult a dolog hogy elég volt hozzáérni a eszközhöz máris készenléti üzemmódra kapcsolta a számítógépemet.Azt mondták hogy amikor kipróbáltam a Készenléti üzemmmód billentyűt akkor beragadt és ezért teszi ezt,tegnap megpiszkáltam és minden gyönyörűnek,hibátlannak tűnt de ma megint azzal kezdte hogy meghülyült.Most éppen szünetet tart.
A boltba már visszakellett vinni olcsóbbik noname társát(Silver Line) mert az meg időnként tíz centiről sem vette a jeleket.Nincs valakinek hasoinló tapasztalata és annak megoldási lehetősége.Mert olyan szép és annyira szimpi lenne ha nem hisztizne.

(#2) Engeller


Engeller
csendes tag

Azt elfelejtettem hogy már leszedtem meg újratelepítettem a szoftvert is.
És mindenkinek előre is köszi a segítséget.

(#3) Virág et. válasza Engeller (#2) üzenetére


Virág et.
senior tag

Ez valami szériahiba lehet, egy ügyfelemnél is elvitte készenléti állapotba a notebookot. Majdnem szívtunk vele, először azt hittük az ój notebook vacakol... :)

(#4) DLDKox válasza Virág et. (#3) üzenetére


DLDKox
aktív tag

Nálam is jelentkezik ez a hiba én úgy oldottam meg hogy energiagazdálkodás speciális fülnél a gombra azt állítottam hogy ne csináljon semmit.

Valamint nálam 3 hét alatt lemerült a billentyűzet eleme.
Másnál is jelentkezett ez?

(#5) Engeller válasza DLDKox (#4) üzenetére


Engeller
csendes tag

Sziasztok.Bocsi de nem találtam a belépőizéimat.Na,én visszavittem a boltba és két hét múlva kaptam egy vadiújat ami azóta franyón működik.Az elemről annyit hogy ha hosszabb ideig nem használom akkor kiveszem az elemet a billentyűzetből.Bár nem jövök rá hogy az egeret miért lehet kikapcsolni a billentyúűt meg nem.De az egérrel az a szerencsém hogy vettem előtte egy másik egeret és ahhoz adtak négy 1400MAH-s aksit és vettem még 6 db Energizer 2500MAh.st is és azzal megy jó sokáig.Az elem azóta sem merült le.Csak néha a rajztáblámmal gerjednek ösze valamiért.2 szer történt ilyesmi.

(#6) Engeller válasza Virág et. (#3) üzenetére


Engeller
csendes tag

Az újnűál még nem mertem megnyomni a gombot,bár inkább kiszerelném és kidobnám,mert minek.
Köszi az összes hoizzászólást. és BUÉK.

(#7) Tsunami73


Tsunami73
tag

Sziasztok! Lenne egy kis problémám hátha tudnátok segíteni.Logi S510 billentyűzet! NFS Most Wanted játék alatt ,ha folyamatosan lenyomva tartom az {alt} nitro billentyűt nem engedi irányítani balra ,csak jobbra az autót.Elég idegesítő,másik logitech billentyűzettel működik rendesen .Valaki nem próbálta még?Billentyű hiba lenne?

(#8) hdanesz


hdanesz
senior tag
LOGOUT blog

Nekem sem engedi NFSMW közben irányítani ha a nitrot nyomom...ez mindenkinél így van.Így lett a játékba programozva...:(

Útvonal

Fórumok  »  Beviteli eszközök  »  Logitech s510 billentyű probléma (téma lezárva)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.