Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Egyéb hardverek  »  Logitech mx700 (téma lezárva)

Hozzászólások

(#1) iguana


iguana
őstag

Tud vki pesten egy olyan boltot, ahol kapható Logitech MX700-as egér?

14 pár márkás bokazokni. (fícsör:antistatic, 100% pamut, jól szellőző, húzva térdig ér)

(#2) iguana válasza iguana (#1) üzenetére


iguana
őstag

ping. bocs :D

14 pár márkás bokazokni. (fícsör:antistatic, 100% pamut, jól szellőző, húzva térdig ér)

(#3) iguana


iguana
őstag

nobody? :(

14 pár márkás bokazokni. (fícsör:antistatic, 100% pamut, jól szellőző, húzva térdig ér)

(#4) iguana


iguana
őstag

...már megvettem :t

14 pár márkás bokazokni. (fícsör:antistatic, 100% pamut, jól szellőző, húzva térdig ér)

(#5) Den válasza iguana (#4) üzenetére


Den
veterán

és milyen? a görgő előtti mögötti gombok mennyire hasznosak?

www.simson4t.hu

(#6) béla12 válasza iguana (#4) üzenetére


béla12
tag

Milyen ? És hogyé adják ?

Feltelepítettem a Win '98-at. Most cserélem a Reset gombot... elkopott...

(#7) Bagoly


Bagoly
senior tag

Asszem a hertában van.....

''A nagy nyíl útján, meg nem állva, hitesen és szerelmesen, förtelmeit egy rövid mának nézze túl szemem.''

(#8) Agyzuzo


Agyzuzo
addikt

Mennyi volt? Milyen? Én is gondolkozom egyen. :)

Listen up, maggots. You are not special. You are not a beautiful or unique snowflake. You're the same decaying organic matter as everything else. ::: http://meatytears.hu :::

(#9) iguana válasza Agyzuzo (#8) üzenetére


iguana
őstag

Nem akarom túllihegni a dolgot, de eszméletlen jó :)
Az otthoni gépemhez egy Logitech Cordless desktopot használok, így nem is volt kérdés, hogy cordlesst veszek a notebook-omhoz, mert annyirra megszoktam.
Az optika nagyon frankó. 800dpi. Minden gombot használok, bekonfigoltam. 3nap alatt teljesen megszoktam.
Úgy tudom, hogy egyelőre a Herta-ban lehet venni br. 22500 pénz.

14 pár márkás bokazokni. (fícsör:antistatic, 100% pamut, jól szellőző, húzva térdig ér)

(#10) tothjozsef válasza iguana (#9) üzenetére


tothjozsef
aktív tag

22500 Ft ? Nem piskóta! Ennyiért kapsz egy 60Gb-os vinyót... Csak irigyelni tudlak, amiért ennyid vagy egy egérre...

(#11) Ploszi válasza tothjozsef (#10) üzenetére


Ploszi
senior tag

ehy jó egér megér ennyit simán, nekem is Logitech van, csak ez hanyatt fekszik, és ált. a fotel karfáján :) keleti kényelem :DDD

ha hirtelen egy sötét alagútban találod magad, ne menj a fény felé!!!

(#12) Den válasza iguana (#9) üzenetére


Den
veterán

22500??? uh, ez dúrva...

www.simson4t.hu

(#13) Den válasza Ploszi (#11) üzenetére


Den
veterán

nekem is logitech van, optikai, és drótos, most kb 5 rongy. Valahogy nem érzem hogy ennyit érne hogy nincs madzag. Ráadásul csak nimh aksik vannak beépítve. Ennyiért simán lehetne bele líthium aksit tenni. legalábbis illene...

www.simson4t.hu

(#14) Ploszi válasza Den (#13) üzenetére


Ploszi
senior tag

messze ülök a géptől, eélye sincs madzagos összeköttetésnek, a rádiós meg jól működik, és ritkán kell benne elemet cserélni (tényleg!) szóval kényelmes azért naggyon! :)

ha hirtelen egy sötét alagútban találod magad, ne menj a fény felé!!!

(#15) Ploszi


Ploszi
senior tag

ja, meg az enyém 16E volt ''csak''

ha hirtelen egy sötét alagútban találod magad, ne menj a fény felé!!!

(#16) Bagoly


Bagoly
senior tag

Ha egy kis szerencsénk van, az új egér-szériával párhuzamosan jönnek majd a black label (oem) logitech billik, meg patkányok....

''A nagy nyíl útján, meg nem állva, hitesen és szerelmesen, förtelmeit egy rövid mának nézze túl szemem.''

(#17) Den válasza Ploszi (#15) üzenetére


Den
veterán

Az már más, olyan nekem is van, egy logitech trackman live! vagy mi, ilyen fekete hosszúkás hanyattegér, hüvejkujjal bizgerálható golyóval, 4 éve vettem 12 rongyért. De egy sima egeret álltalában ugyanazon a felületen használ mint ahol a gép van, szal...

www.simson4t.hu

(#18) Bagoly válasza Bagoly (#16) üzenetére


Bagoly
senior tag

Kicsit fáradt vagyok :( (apropo: Parci, mikor lesz a Rios része a ''javítható hozzászólások'' funkció?)
Szóval a lényeg: jönnek majd a zsinór nélküli black label cuccok.

''A nagy nyíl útján, meg nem állva, hitesen és szerelmesen, förtelmeit egy rövid mának nézze túl szemem.''

(#19) Kosh Naranek válasza iguana (#9) üzenetére


Kosh Naranek
tag

Fps-ek alatt próbáltad? Örökölte a régi wireless típusok hibáját (nagy késleltetés, pontatlan célzás) vagy ez a típus már túllépett rajtuk?

(#20) béla12


béla12
tag

Van ám belőle kanócos is. MX500 néven. Minden ugyan az, csak nem farkatlan. A toldó kábel meg 450 pénz 1,8 méterért. Én ilyet fogok venni. :DD

Feltelepítettem a Win '98-at. Most cserélem a Reset gombot... elkopott...

(#21) Den válasza béla12 (#20) üzenetére


Den
veterán

Az mx500 nem abban különbözik, hogy nem beépített aksis, hanem sima ceruza elemes/aksis?

www.simson4t.hu

(#22) iguana válasza Den (#21) üzenetére


iguana
őstag

az mx500 madzagos. én csak ennyi különbséget láttam. így aksija sincs.
Az hogy egy egér megér több mint 22 ropit, a válaszom: nem :DDD
nem vagyok hárdkór fps gamer, de én nem éreztem semmilyen gondot az ilyen játékoknál.

14 pár márkás bokazokni. (fícsör:antistatic, 100% pamut, jól szellőző, húzva térdig ér)

(#23) Den válasza iguana (#22) üzenetére


Den
veterán

oké, megnéztem az újságot, félreolvastam :)

www.simson4t.hu

(#24) Jym válasza iguana (#22) üzenetére


Jym
tag

És ez mi pénz mostanság? Nekem is kéne egy hasonló rágcsáló...
MX500 tuti bejön, ha 15 pénz alatt megkapható a darab.

Jym

(#25) Tanila


Tanila
csendes tag

Sziasztok!
Az MX700-ast lehet használni Unreal -hoz, vagy olyan mint az arcképem (Igen, ez egy csiga)?

(#26) Dr.Burn


Dr.Burn
őstag

Én is kiadtam pontosan 1 éve 20hufot egy Logitech Daul Opticalért!
És ez az egér szerintem nekem örökös lesz! Vagyis 5évig bíztos hogy ezt fogom használni mindenre. Kényelmes szép és jó. Meg okos is :D

"Later Nerd!"

(#27) Tanila


Tanila
csendes tag

Igen, de engem az adatátviteli seb. zavar:
Speed: 1 metre/sec

Lehet ezzel játszani gyorsabb játékokat, vagy mire megfordulok, addig sniper-rel leszedik a fejem?

(#28) tomcs válasza Tanila (#27) üzenetére


tomcs
őstag

miota merik az adatatvitel sebesseget m/sec-ben? :)

az szerintem az optikai erzekelore vonatkozik hogy ha ekkora sebesseggel rangatod akkor meg nem szaladgal a kurzor mindenfele iranyba csak arra amerre huzod..

a radios atvitele meg asszem ugy van hogy 1sec alatt 125x frissit

(#29) Tanila


Tanila
csendes tag

Elnézést lehet, hogy félreértettem a leírást, nem nagyon tudok angolul.
Szóval, valaki már kipróbálta valamilyen játék alatt az MX700 -ast?

(#30) tomcs válasza Tanila (#29) üzenetére


tomcs
őstag

maelnezest hogy itt keresztbe reklamozok de hwsw-n val rola 1 eszmeletlen kimerito forum jo sok oldalas, szerintem azt olvasd el. allitolag nem zavaro jatekokban sem

(#31) Peet


Peet
senior tag

Szerintem beteges 22.000-et költeni egy egérre!!!!! Én még az 5000-et is sajnáltam a microsoft optikai egeremre (bár szerintem jobb mint az összes logitech)! Hol van az már mikor mindenkinek elég volt egy 200ft-os görgős noname 2gombos (na jó 3gombos) egér? :)

(#32) Ploszi válasza Peet (#31) üzenetére


Ploszi
senior tag

szerintem meg a legújabb procit, videokártyát beteges azonnal megvenni dupla áron! egy ilyen egér évekig baromi jó szolgálatot tesz, nem kell cserélni, kényelmes, és nem kell idegeskedni, hogy mán megint nem megy!! pár éve már inkább perifériákra költök nagyobb összegeket, mert egyrészt megéri, másrész sokkal lassabban avul el. érdekes, hogy ismerőseim (igaz idősebbek vagyunk, mint az internetező átlag, mind 10 E fölötti összeget áldoz 1 jó egérért) :DDD

ha hirtelen egy sötét alagútban találod magad, ne menj a fény felé!!!

(#33) CyberDave


CyberDave
tag

hi! Valakinek van velemenye az mx500/mx700-asrol hogy szuperal jatek kozben.... pontosabban fps-re gondoltam.. elore is koszi

(#34) yahagyma


yahagyma
tag

Nekem mx300 van és tuti yo counterbe meg ut2003ba is
nagyon pontos meg minden
ua. az elektronika van mx500ba es 700ba is
nekem bejött!!!
azért vettem ilyet mert balkezes vagyok
nagyon kényelmes és 5 év gari van rá
nagykerbe 9000+áfa

Előzö egerem ami szintén optikai volt csak noname 2 éves volt és azt is ugyanennyiert vettem de a mostani ''örökéletű''

Sokan akarnak örökké élni, miközben azt sem tudják, mit kezdjenek magukkal a következő hétvégén...

(#35) tomcs válasza yahagyma (#34) üzenetére


tomcs
őstag

na
1 ilyen mx 700 beszerzese mar szamomra is ''folyamatban van'' talan 7fon mar ezt fogom rangatni.. szvsz szerintem is meger tobb penzt 1 minosegi periferia, elvegre ezek tenyleg evekig fognak ott lenni a gep mellett es 1 jatek elmenyet nagyon el tudja cseszni 1 szar eger, detto billzet is, szal en most arra jutottam inkabb elhalasztok 1 gepfrissitest hogy legyen 1 jo tftm-m meg par ilyen ''jarulekos cucc''

(#36) Ogressio


Ogressio
csendes tag

Hejj...nekem csak egy kérdésem lenne! Árulnak kis hazánkban mx700-as Balkezes változatát?? :P

üdv...Ogre

(#37) Aram válasza CyberDave (#33) üzenetére


Aram
tag

Hali Cyber!

Masszív Counter-Strike LAN parti után vagyok, karácsonyi MX500-as egérrel. Eddigi tapasztalataim alapján űberfrankó! És a haverok is akik kipróbálták, azt mondták, hogy korrekt, pedig nekik van MS intelli 1.1 és 3.0 is. Szóval ezek közül szerintem most a legjobb, böngészésre és játékra egyaránt.


Aram

Ez a felirat 20byte!

(#38) CyberDave


CyberDave
tag

Nem tudja valaki, hogy az egerek (MX500/MX700) extra gombjait lehet e hasznalni jatek kozben, vaccsak a 2 gomb muxik? :)

(#39) Edgeri


Edgeri
senior tag

Lurdy ház -> Herta
Itt nyílt egy teljes Logitech kínálatot felmutató bemutatóterem.

Üdv, Edgeri

(#40) cucu


cucu
tag

mostanában idönként az MX700 as egerem, ha sokáig nem nyúlok hozzá, leválik a gépröl, s csak bootolás után jön vissza. van valakinek efféle tapasztalata?

(#41) Krix válasza cucu (#40) üzenetére


Krix
őstag

Connect-el sem megy?

Ps.: Használd sűrűbben. :)

If it is not broken then don't fix it!

Útvonal

Fórumok  »  Egyéb hardverek  »  Logitech mx700 (téma lezárva)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.