Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Beviteli eszközök  »  Logitech MX1100 (téma lezárva)

Hozzászólások

(#29) 8nemesis8 válasza canniball (#23) üzenetére


8nemesis8
veterán

Én elsősorban jelenleg tanuláshoz/programozáshoz, internethez és néha egy kis játékra vettem ezt az egeret. Tehát fontos szempont volt nekem a kényelem. Kezem és megszokás révén nekem csak nagyobb egerek jönnek be, illetve hosszabb távon (4-6óra) sokkal kényelmesebb.
A másik fontos kérdés volt még számomra a megbízhatóság, garancia kérdése.A logitech 3év garanciát vállal és a garanciális ügyintézésük Európai színvonalat tükröz.
Eleint nem gondolkoztam ekkora összegekben, hogy 10ezer fölött egeret vegyek. Hosszasabb utánajárás után ,illetve a MM-ban való tapogatás után, megvettem az MX1100at.

Azt kell mondjam eddig, hogy azt kaptam amit vártam. A görgője nagyon jó:) Nekem tetszik a beépített gomb is. Jelenleg csak egy noname egérpadom van még most, de ezen is vígan elmegy. Nem ugrál, nem szakadozik. A 10programozható gombra gyakorlatilag bármit be tudsz állítani.

Nemsokára kipróbálom CS-ben mit produkál.

Nehezebb ,mint az eddigi egerem,viszont ez sztem megszokható, illetve ha nem játékra kell, akkor talán nem is fontos annyira a súly kérdése. Azonban még az pozitív benne, hogy lehet 1elemmel is használni.

Kipróbáltam mit bír a vevője és még két falon keresztül is vette a jelet.

Nekem picit izzadt a kezem ,de csak a tetején.Oldalán gumi borítás van, ami kényelmes és praktikus is egyben. Pontos fogást biztosít.

Kíváncsi leszek az elemek élettartamára nekem most 283 napot ír ki a szoftver. Kíváncsi leszek:)

Remélem tudtam segíteni.
Ha bármi kérdésed felmerülne, ne habozz:)

Útvonal

Fórumok  »  Beviteli eszközök  »  Logitech MX1100 (téma lezárva)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.