Hirdetés

2024. április 24., szerda

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Beviteli eszközök  »  Logitech lx700 (téma lezárva)

Hozzászólások

(#1) Gaskin


Gaskin
aktív tag

Kerestem, de nem találtam topicot erről a billentyűzetről. Gondoltam indítok egyet, ahol kicsit ki lehet beszélni a dolgait.
Eddigi tapasztalataim elég vegyesek. Design-ra nagyon tetszik, de szerintem a billentyűzet kiosztása nem a legjobb. Sőt néha használhattatlannak tűnik. (Pl. ha az insert-et akarom használni.) Na mindegy. Ami furcsa, hogy néha nem indulnak el a billentyűzet expert funkciói. Kiváncsi volnék, hogy tapasztalt-e valaki ilyet? A másik ami nem tetszik, hogy van néhány kiegészítő billentyű, amit nem lehet átprogramozni. Legalábbis nekem úgy tűnik. Jó lenne, ha valami megoldás erre a problemre (is).

(#2) Razor1


Razor1
aktív tag

Akinek van tapasztalata ezzel a szettel légyszi írja meg. Közeljövőben szeretnék venni, de az mx3100 topikban beparáztatott egy kolléga h vannak hiányosságai.

(#3) Gaskin válasza Razor1 (#2) üzenetére


Gaskin
aktív tag

Még azóta is ezzel gyűröm, igy már van pár hónap tapasztalat:
- Az egér ami jár hozzá, gyakorlatilag használhatatlan. Nem is használom. Nagyon nagy, de főleg nehéz, az akku miatt. Fura. A súlya miatt nehezen indul, de ha megindul, akkor nem lehet olyan pontosan megállítani. Nincs olyan alátét, ami igazán jó lenne hozzá. De a nagysúlyú egerekkel mindig megvan ez a gond.
- A billentyűzet kiosztását megszoktam. De továbbra is néha nem indulnak be a kiegészítő funkciók, illetve a minap is ''elmúltak'' a billentyűkre kötött programindítások. Valsz a driver-el vannak gondok. Már megint van egy új driver. Fel is raktam. Még csak 2 napja tesztelem.
- A billentyűzetben számomra van ami fura. A design-ból kifolyólag alacsonyak a billentyűk, és kicsit talán közelebb is vannak egymáshoz. Igazából nem tudok vele olyan gyorsan gépelni, mint egy szokványossal. Igaz az is lehet, hogy még mindig csak a szememet zavarja a fekete billentyűzet.
Szal egér nem jó, billentyűzet totál megszokható, jó kiegészítő billentyűk, driver még csiszolódik, a problémákér pedig (legalábbis engem) kárpótol az egyedülállóan igényes,frankó megjelenés...

(#4) Razor1 válasza Gaskin (#3) üzenetére


Razor1
aktív tag

köszi, még várok véleményeket

(#5) Littletiger


Littletiger
tag

Február óta használom az LX700 desktopot. Nekem csak jó tapasztalataim vannak vele. Szerintem az egér kitűnő. Pont az a jó benne, hogy az akku miatt nem túl könnyű. Én speciel nem használok hozzá egéralátétet. Ráadásul egy feltöltéssel kb. 1 hónapig működik. Persze használattól függ. Tele van programozható gombokkal, csakúgy mint a billentyűzet. Nálam pontosan és gyorsan működik. A hatótávolsága is megfelelő. Nagyon jó szoftver van hozzá.
Csak ajánlani tudom!

Üdv!

(#6) Sperafico


Sperafico
tag

Én december óta nyúzom, és csak ajánlani tudom!
Finom lütés, csendes, pontos egér, programozható gombok, és a legfontosabb: ÁLLATI JÓ DIZÁJN!!!!

[Szerkesztve]

(#7) Zsotie


Zsotie
tag

Újraraktam a wint, és azóta nem müködik az inav görgő fel-le. Jobbra-balra megy.
Próbáltam több setpoint-tal, de mindig u.a.
Nincs valakinek ötlete?

486DX2 - 66, S3 Trio 1MB, 20MB WD, Win 3.11

(#8) nyunyu válasza Zsotie (#7) üzenetére


nyunyu
félisten

SetPoint 4.40-et is?

4-es szeriabol egyelore ez tunik egyedul bugmentesnek.

Hello IT! Have you tried turning it off and on again?

(#9) Zsotie válasza nyunyu (#8) üzenetére


Zsotie
tag

Igen, és próbáltam a 3.xx verziót is, u.a.
Még a 2.47 akarom kipróbálni, de nem sok reményt fűzök hozzá.

486DX2 - 66, S3 Trio 1MB, 20MB WD, Win 3.11

(#10) Lacus_84


Lacus_84
senior tag

Sziasztok!

Van egy Logitech LX700-as típusú billentyűzet-egér párosom, és úgy néz ki, hogy az egér akkumulátora most megadta magát. Az akksi típusa H-AA 1800 mAh. A kérdésem az lenne, hogy muszáj ugyanilyen fajtát (Logitech) venni, vagy jó lenne bele egy szintén 1800 mAh-s, viszont mondjuk Duracell márkájú újratölthető akksi is?

Előre is köszi a válaszokat!

Üdv:
Laci

(#11) Gaskin


Gaskin
aktív tag

Win7 64bit alatt használnám. Feltettem a drivert, de gyakorlatilag semmi extended funkció nem működik, illetve a működést jelző ikonok sem jelennek meg. Valaki másnak valami tapasztalat?

Útvonal

Fórumok  »  Beviteli eszközök  »  Logitech lx700 (téma lezárva)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.