Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) antivirtuoz


antivirtuoz
tag

Sziasztok!

Már elég régen megjelent a K800 vezetéknélküli billentyűzet a Logitech-től.
Először csak angol (US és EU) kiosztásban gyártották, hozzánk is ezek jutottak el elég magas áron. Néhány hónappal ezelőtt azonban megjelent a magyar kiosztású változat. :D
Nagy szükségem lenne egy világító billentyűzetre, mivel esténként egyáltalán nem látom a billentyűket. Nem szeretném ecsetelni a megvilágítási problémákat! :)
Mivel a K800 Logitech. szép és vezetéknélküli, nagyon tetszik - első ránézésre. Sajnos azonban még egyáltalán nem találkoztam semelyik üzletben sem vele, így nem tudtam kipróbálni.
A kérdésem tehát, hogy milyen, mennyire jó a világítás, mennyire néz ki jól vagy rosszul a szélén körbefutó átlátszó műanyag (eltávolítható-e).
Esetleg tudtok jobbat (jobb, magyar kiosztású, világító billentyűzetet)?
Szintén ilyen a Gigabyte K8100 Aivia (szintén kapható magyar kiosztással), viszont tudni kell, hogy a laptop/notebook típusú lapos billentyűzetet részesítem előnyben (nagyon nem szeretnék magas billentyűket).
Tudom: nem könnyű! De hátha van ilyen, hátha ilyen a Logitech K800! :D
Előre is köszönöm szépen Mindenkinek a segítségét!

Antivirtuoz

[ Szerkesztve ]

"A legfontosabb: nem szabad abbahagyni a kérdezést." - Albert Einstein

(#2) szkabrasz válasza antivirtuoz (#1) üzenetére


szkabrasz
csendes tag

Nekem ilyenem van nagyon jól működik .

(#3) Viktor81 válasza antivirtuoz (#1) üzenetére


Viktor81
senior tag

Szia !

Nekem van ilyen bill.-em egy Performance Mouse MX tarsasagaban. Mindketto egy csoda.
Kerdeseidre a valasz:
- nem, a design attetszo muanyag nem eltavolithato
- a megvilagitas 4 fokozatban allithato, vagy teljesen kikapcsolhato, ill, egy fenyerzekelo szenzor segitsegevel, kikapcsolas vagy (asszem) 3 ora hasznalatlansag utan a szoftver a helyseg fenyviszonyaihoz igazitja. Egyebkent nagyon egyenletes elosztasu es a gombok kozott nem sok feny szurodik ki.
Sajat velemeny: a gombok valahol feluton vannak laptop ill normal bill. kozott (mm a leutesi ut hosszaban) de szerintem nagyon kenyelmes, csendes. Egy feltoltessel nagyon sokaig birja (nalam ez kb 3 honap) ja es a toltottsegvisszajelzo teljesen korrekt modon tajekoztat. Nagyon sok jot tudnek mondani rola, ha kerdesed van, szivesen valaszolok.
Egy negativum: az ar (nekem az egerrel egyutt 45-be kerult), de megerte ! Szerintem nem fogod megbanni, ha megveszed (bar jatekra nem tudom alkalmas-e, ill. akarsz-e jatszani vele)

Udv.: Viktor

[ Szerkesztve ]

(#4) Klarsa


Klarsa
tag

Valaki haszálta már játékra, mert én egy ilyet szereték venni de nem találtam sehol infót róla? Hogy van-e késés?

(#5) gezatata


gezatata
aktív tag

az akkuja mennyit bír? valami megközelítő információ is jól jönne

Egy hóember kérdezi a másiktól: Szerinted ki készített minket? Válaszul a másik: Senki. █ Az Isten szeretet, és aki kitart a szeretetben, az az Istenben marad, s az Isten is benne marad.

(#6) antivirtuoz válasza gezatata (#5) üzenetére


antivirtuoz
tag

Nagyjából 16-18 órán át bírja az akkumulátor. Persze ez sok mindentől függ: DPI, report rate és van egy "power mode" beállítás is három fokozattal: power saver, normal gaming, max gaming (én normal gaming módban használom, maximum report rate mellett. változó DPI-vel).
Általában este kábelre dugom, s kikapcsolt gépre kötve is reggelre fullra tölt.

[ Szerkesztve ]

"A legfontosabb: nem szabad abbahagyni a kérdezést." - Albert Einstein

(#7) gezatata válasza antivirtuoz (#6) üzenetére


gezatata
aktív tag

köszönöm szépen válaszod

Egy hóember kérdezi a másiktól: Szerinted ki készített minket? Válaszul a másik: Senki. █ Az Isten szeretet, és aki kitart a szeretetben, az az Istenben marad, s az Isten is benne marad.

(#8) antivirtuoz válasza gezatata (#7) üzenetére


antivirtuoz
tag

Ne haragudj, nagy hülyeséget írtam. Rossz helyre ment a válasz. :W
Összekevertem a Logitech G700 egérrel. :))
Bocsánat! :D

A billentyűzetről nem tudok nyilatkozni.

"A legfontosabb: nem szabad abbahagyni a kérdezést." - Albert Einstein

(#9) gezatata válasza antivirtuoz (#8) üzenetére


gezatata
aktív tag

ok, akkor még várok a válaszra

Egy hóember kérdezi a másiktól: Szerinted ki készített minket? Válaszul a másik: Senki. █ Az Isten szeretet, és aki kitart a szeretetben, az az Istenben marad, s az Isten is benne marad.

(#10) Klarsa válasza gezatata (#5) üzenetére


Klarsa
tag

Egész jól bírja, kb 2-3 hetente kell tőlteni úgy hogy a háttérvilágítás a legkissebre van állítva! (használattól függően)

Nagyon meg vagyok vele elégedve és mindenkinek ajánlom aki nem sajnálja rá a pénzt!
Én nem bántam meg, hogy ezt választottam!

[ Szerkesztve ]

(#11) PhoenixK


PhoenixK
őstag

Ma lettem tulajdonosa egy K800-nak, eddig teljesen meg vagyok vele elégedve. :C
Egy dologgal nem jutottam eddig dűlőre: nem tudtok valami módot rá, hogy a sleep gombra rá lehessen konfigurálni a hibernálást? :F

"Önérzetem van, de hülye azért nem vagyok!"

(#12) PhoenixK válasza PhoenixK (#11) üzenetére


PhoenixK
őstag

Ez most nekem fájt a legjobban, de megvan a piszok triviális megoldás: Windows energia-gazdálkodási beállítások -> gombok funkciója -> sleep gomb -> hibernálás...

"Önérzetem van, de hülye azért nem vagyok!"

(#14) kleinguru válasza Kalandor (#13) üzenetére


kleinguru
addikt

Nekem 2 is van belőle, de nem rég óta.

Az elsővel picit átvertek (mert elfelejtették említeni, hogy tele lett öntve valami ragacsos fenével, amire a szerviz hívta fel a figyelmem, mikor elküldtem nekik gombcserére... szerviz visszaküldte, hogy nem vállalja).
A hétvégén szétszedtem darabjaira és megtakarítottam, most működik rendesen és tiszta is. Ellenben szétszedés közben eltörtem ezt azt... rendeltem hozzá gombokat és tartó elemeket.

A másikat 3 hónaposan vettem garanciával és ~2 hónapja használom... nagyon tetszik és nem is koszolódik annyira, de egy nagy titka ennek is van... takarítani kell rendszeresen:D

Ha nem sajnálod rá a pénzt, akkor vedd meg bátran:K!

[ Szerkesztve ]

A kicsire nem adunk... a nagyot meg leszarjuk!

(#16) Đusty


Đusty
addikt

Valaki írna róla véleményt aki játékra is használja? Például az érdekelne, hogy autóversenyezni jól lehet-e vele, nincs érezhető késés a vezetékes bill.-hez képest?

(#17) Klarsa


Klarsa
tag

Valakinek nincs egy ilyen billentyűzetből rossz, nem működő darabja. Mert sajnos az enyémnek az egyik gombja eltörött és pótolni szeretném valahogy.

(#18) randras


randras
veterán

Valaki nem lőne egy HQ fotót a magyar kiosztásról billentyűk mérete, elhelyezkedése miatt?

Illetve ha valakinek volt már Logi K270, és tudja milyen kib*szottul hangos, ahhoz képest jelentősen halkabb, ugye? :B

:R

(#19) GBRDVD


GBRDVD
tag

Sziasztok! Logitech K520-asomat váltanám ilyenre. A kérdéseim, hogy tényleg ennyire gyorsan (pár mp) elhalványul a fény? Nem baromira idegesítő ez? Nem lehet beállítani, hogy folyamatosan világítson, mondjuk 1-es fokozaton? Légyszi írjon valaki pár mondatot, akinek van ilyen típusa. Thx!

(#20) duke válasza GBRDVD (#19) üzenetére


duke
aktív tag

En is gondolkodom egy ilyen billentyun, es engem is erdekelne, hogy nem e lehetne valahogy bekapcsolva tartani. Peldaul valamit odatenni, ami szimulalja az ember kezet. Erintokijelzos telefonokhoz is van ilyen szilikon gumi amivel lehet navigalni, mert erzekeli.

(#21) dime27


dime27
őstag

No csatlakozom a klubbhoz egy ilyennel Varázslótól rendeltem és egy k400-at vált majd le! :)) Remélem nem bántam meg, hogy ezt a modellt választottam :K :B :U :R

Google Pixel 6a+iPad 2021

(#22) duke válasza dime27 (#21) üzenetére


duke
aktív tag

Jó kis billentyuzet, mar meg van 2 honapja, de meg mindig szeretem nezegetnj a sotetben. :DD Egy dolgot lehet ellene felhozni, az arat. Megiscsak mostmar egy 5 eves billentyuzetrol van szo, es meg mindig, uzlettol fuggoen 30 ezer korul adjak. Ha nem kaptam volna el pont, egy karacsonyi akciot a mediaban, lehet hogy nem vettem volna meg.

(#23) mrhero válasza duke (#22) üzenetére


mrhero
tag

mennyiért sikerült akcióban kifogni?

egy MS Wireless Keyboard 800 lesz hamarosan cserés. Olyan tüneteket produkál, mintha merülne benne az elem. Teljesen új elemekkel is.... nem vesz be 1-2 billentyűt csak sokadjára, vagy még úgyse. Elég idegesítő...

(#24) nihill


nihill
őstag

Felhoznám a topikot, lehet valahol magyar enter gombot venni hozzá, mert az enyém eltörött :(
A vicc az hogy 3 év alatt már a második, és nem játszom vele, irodában használom. Az elsőt kidobtam, ezt már nem akarom 1 gomb miatt ha lehet...

(#25) PhoenixK válasza nihill (#24) üzenetére


PhoenixK
őstag

A Logitech supporttal vedd fel a kapcsolatot. Az oldalukon csak a leggyakrabb alkatrészeket lehet megtalálni, de a support talán tud többet mondani: http://support.logitech.com/hu_hu/contact

"Önérzetem van, de hülye azért nem vagyok!"

(#26) nihill válasza PhoenixK (#25) üzenetére


nihill
őstag

Szerencsére nem kellett gomb, garanciában cserélték az egész billentyűzetet.

(#27) PhoenixK válasza nihill (#26) üzenetére


PhoenixK
őstag

:DDD
Mellesleg az irodai munka jobban meg tudja viselni ezeket az eszközöket, mint a "stresszes" gamer esték!

"Önérzetem van, de hülye azért nem vagyok!"

(#28) Gabró


Gabró
tag

Vettem egy ilyen billentyűzetet, és nagyon tetszik, meg vagyok vele elégedve.

A gondom, hogy kicsit lassan tölt az akkuja. A hozzáadott kábellel usb portról töltöm, és 5-6 óra alatt egy rovátkát töltött fel. (a billentyűzetet nem kapcsoltam ki, de nem is volt töltés közben aktívan használva. A user manual szerint ennyi idő alatt teljes töltöttségen kellene lennie. Nektek mi a tapasztalatotok?

(#29) nihill válasza Gabró (#28) üzenetére


nihill
őstag

Nekem 4 óránál tovább még sosem kellett töltenem, aktív használat mellett se.
Mondjuk én USB3-ról töltöm, lehet azért.

(#30) duke válasza Gabró (#28) üzenetére


duke
aktív tag

Lehetseges, hogy az usb porttal van gond, meg kene merni terheles kozben a feszultseget.
Masik, hogy NIMH akuk tolteseben mindig van nemi bizonytalansag. A rossz erintkezes miatt, a toltes veget jelento feszultseg esest nem lehet mindig pontosan felismerni, igy neha tul tolti, neha elobb leallhat a toltes. Nalam is neha szarakodik, tobbsegeben vegig tolti, de van hogy egy ora mulva leall toltes kozben, amit persze ujracsatlakozas, vagy ki be kapcsolas utan folytat. Meg ez toltottseg jelzo 3 led is nagyon bena.
Nalam a teljes feltoltes utan, fel ora hasznalat utan, mar csak 1 led vilagit, mikozben a kapacitas 90 %-a meg hatra van, szoval nem er semmit, meg csak kb sem lehet kovetkeztetni a toltottsegre.
Kar hogy nem liion akuval oldottak meg, ott biztosabban lehet meghatarozni a toltest.

(#31) nihill


nihill
őstag

Ebből már nem lehet kapni magyart jól látom?

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.