Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) sesnei


sesnei
újonc

Nem régiben hozzájutottam egy Logitech G933 headsethez. Viszont eggyáltalán nem működik.Nem világít, nem kapcsolba, nem tölt, nem szol és nem csatlakozik a stickjéhez. Bedugom a fülesbe a töltő kabelét és nem tölt, a windows eközben jelzi hogy egy ismeretlen eszköz tünt fel. Ezzel egy idejűleg bekapcsol a headset mellé telepített Logitech Gaming Software (LGS). És azt kéri hogy válasszam ki melyik fülesem van a lehetséges kettőböl, hogy ő aztán frissiteni tudja majd a firmwarejét. Igen ám de hiába kéri hogy dugjam rá mind a töltő micro usb-t és egy aux kabelt hogy elvégezhesse a dolgot, nem érzékeli se a fülest se azt hogy be lenne dugva. Több forumot is olvastam és elég általános a hiba, kisebb nagyobb eltérésekkel, de választ nem találtam rá hogy hogy is lehetne megoldani ezt a problémát. Probáltam resetelni a fülest magát, a wireless sticket ahogy azt a Logitech pár forumán láttam de nem reagál semmire se. Különféle versioju LGS-ekkel se jártam sikerrel. Egyedül akkor müködik a füles ha csak is aux kabelen keresztül dugom össze a géppel, de úgy nem túlságosan élvezhető sem a hang se maga a füles.
Kérdésem az lenne, hogy lehet-e valamit kezdeni ezzel a fülessel?

(#2) L4mie válasza sesnei (#1) üzenetére


L4mie
veterán

Nekem egyszer csinált valami hasonlót,

Akkut húzd ki- dugd be.
már ha még nem vágtad ki a kukába :D

Dolgok amiket utálok: 1. fórumaláírások, 2. irónia, 3. listák

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.