Hirdetés

2024. április 24., szerda

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Beviteli eszközök  »  Logitech Cordless Desktop Wave Help! (téma lezárva)

Hozzászólások

(#1) GApollo


GApollo
csendes tag

Sziasztok!
Körülbelül egy hete vettem egy a címben szereplő billentyűzet+egér párost. Az elmúlt hétvégén költözés közben sajnos megsérült a hozzá tartozó Mini Receiver és azóta nem tudom használni.
[link]
A kép jobb oldalán látható az a kis USB-s eszköz.
Garanciára sajnos nem tudom visszavinni, mert látszik rajta hogy nem gyári hibás.
Felhívtam a gyártó helyi képviseletét, de azt mondták hogy ebből a típusból nincs ilyenük raktáron, próbáljam meg 2-3 hónap múlva :((

A kérésem az lenne, hogy ha esetleg bárkinek lenne valami ötlete hogy milyen módon tudnám megjavíttatni, vagy esetleg hol tudnék egy ilyen eszközt szerezni, válaszoljon.

Egyébként a cucc amíg tudtam használni nagyon jó benyomást tett rám, mindenkinek tudom ajánlani, amennyiben vigyáz a Mini Receiver-re :)

Előre is köszönöm a segítséget!

(#2) Csokibácsi


Csokibácsi
tag

hi all
vki nem tudja hogyan kell beállítani hogy ha weboldalt nyitok meg az egyik funkcióbillel akkor nem ie-vel nyissa meg hanem mozillával?
köszi
üdv: Csoki

intel c2d e8300,cm hyper tx2,his 4850 iceq4,2*2gb geil black dragon 800mhz cl5 ,gigabyte ep35-ds3,thermaltake tr2-550w,samsung 320gb,samsung 2053bw

(#3) nyunyu válasza Csokibácsi (#2) üzenetére


nyunyu
félisten

Be kene allitani a Mozillat, hogy o legyen a default bongeszo...

Hello IT! Have you tried turning it off and on again?

(#4) Csokibácsi


Csokibácsi
tag

hát ugy van beállítva de akkor is az ie-t dobja :(

intel c2d e8300,cm hyper tx2,his 4850 iceq4,2*2gb geil black dragon 800mhz cl5 ,gigabyte ep35-ds3,thermaltake tr2-550w,samsung 320gb,samsung 2053bw

(#5) velizare


velizare
nagyúr

szintén zenész, elhagytam a mini receivert. valami ötlet, hogy hol lehet beszerezni egy ilyet?

Tudod, mit jelent az, hogy nemezis? Az érintett, erősebb fél kinyilatkoztatása a méltó büntetés mértékét illetően. Az érintett fél jelen esetben egy szadista állat... én.

(#6) HXY válasza velizare (#5) üzenetére


HXY
addikt

Felhívtam a Logitech-et, azt mondták, hogy külföldről lehet rendelni, és szállítással együtt csak a vevő tizenezer...
Nekem van egy új eladó szettem (bill+egér) 13e-ért. (van hozzá vevő is :)) )

(#7) WD40


WD40
aktív tag

Sziasztok!
Érdekelne, hogy ez az LX8-as egér mennyire használható? És, hogy a billentyűzet mennyire kényelmes/kényelmetlen gépelésre/játékra?
Akinek ilyen szettje van, ne fogja vissza magát :DDD Mert billemtyűzet/egér vásárlás előtt állok, szempont, hogy ne A4 tech és Trust legyen, valamint száműzöm a vezetékeket.
Válaszaitokat köszönöm!

Az analog világ utolsó (?) harcosa.

(#8) Barney™ válasza WD40 (#7) üzenetére


Barney™
aktív tag

Egér, játékra alkalmatlan.. A bill, elsőre nekem fura volt, aztán megszoktam.. Bár nem vagyok egy gépelésbajnok :)

(#9) sanzi89


sanzi89
addikt

Én ellenben kifejezetten szeretem az egeret. Nem egy gamer egér, de azért az, hogy alkalmatlan nem gyenge túlzás.

"Mindent azért kell tudni mert kérdezik, nem azért mert hasznos."

(#10) Kakaduku


Kakaduku
senior tag

Látom, hogy már egy éve nem írt ide senki,de azért megkísérelem a dolgot, hátha észreveszi valaki. :)
Olvastam, hogy az egér nem egy gamer egér. Ez mire alapozva lett kijelentve? Ez csak egykérdés, mivel most fog a napokban megjönni a cucc és én játszani is szeretnék vele. Elméletileg azt mondják, hogy jó játékra is.

Útvonal

Fórumok  »  Beviteli eszközök  »  Logitech Cordless Desktop Wave Help! (téma lezárva)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.