Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Beviteli eszközök  »  Logitech billentyűzet csipogás (téma lezárva)

Hozzászólások

(#1) prompt


prompt
tag

Sziasztok!

Korábban egy genius alap billentyűzetem volt, mindenféle extrák nélkül, és nagyon jó is volt olyan szempontból, hogy nem csipogott. Aztán mikor a gombok már kezdtek néha nem működni, vagy nehezebben lehetett őket benyomni, gondoltam ideje lenne már vennem egy logitech billentyűt. Szerencsémre sikerült is beszereznem egy feketét, ami már korábban is tetszett. A gombok nagyon kényelmesek, és könnyen benyomhatók, és az a néhány plusz gomb is jól konfigurálható ami a billentyűzet felső részén (a funkciók felett) helyezkedik el. A pontos típusát nemtom, de 5000 ft volt talán ebből lehet sejteni (kerestem a logitech oldalon, de nem találtam..) talán valami internet keyboard vagy iesmi. Próbáltam minél egyszerűbbet, de csak ez volt. Szóval a probléma akkor kezdődött (vagyis akkor vettem észre igazán), mikor játszani kezdtem. Sok játékban ugye az emberkének 3-nál simán több gombot kell nyomnia, ha valamit el akar érni (pl fifa, ahol néha 5-öt, de quake közben is gyarkan.. és még sok-sok játéknál), és ez egyáltalán nem tetszett a billentyűzetnek, és ennek hangot is adva csipogni kezdett bizonyos esetekben már a 3. (!) gomb lenyomásánál (pl. wed kombináció). Próbáltam drivert állítgatni, meg xp-ben is nézegettem buffer dolgot (habár elvileg ez hardverben van, ha jól tom), szóval nem sikerült megoldani. A boltban azt mondták, hogy ez nem hiba, ez ilyen.. De hát kérdem én, hogy csinálhatnak már ilyet?! Régen még megértem hogy ez probléma volt, de most?! Örülnék ha valaki tudna segíteni.. nem akarok a régi billentyűzetre visszatérni, ha játszani támad kedvem :((( Előre is kösz a helpet

(#2) balkó


balkó
aktív tag

Hasonló a gondom egy Compaq bilivel. Segítsetek rajtunk!

(#3) L3zl13


L3zl13
nagyúr

Sajnos ez gyakori probléma. És tudtommal tényleg hardveres.
Tehát ha van rá lehetőség ki kell próbálni a billát ilyen tekintetben is.

Egy Logitechtől többet vártam volna. :((

Aki hülye, haljon meg!

(#4) prompt


prompt
tag

Nah, senki nem segít? :( :O

(#5) Out válasza prompt (#4) üzenetére


Out
addikt

A billentyuzet csipog vagy a speaker?

Commodore Plus/4 --- Személyi számítógép beépített profi szoftverrel

(#6) Zoller34 válasza Out (#5) üzenetére


Zoller34
aktív tag

hali nekem Samsung SEM-M2A billentyűzetem van , nekem a pcspeaker csipog néha

Vodafone Smart Mini & Alcatel OT-991, Akg K321, Sennheiser MX-375, Sennheiser mx-365, Sennheiser HD201

(#7) vicces válasza Out (#5) üzenetére


vicces
addikt

hát persze. valoszinű . dolby sound sorround-ba.

:)

(#8) Out válasza Zoller34 (#6) üzenetére


Out
addikt

En csak azert tettem fel a kerdest, mert ha a pcspeaker csipog, akkor lehuzod a csatlakozot az alaplaprol es nem csipog tobbet. :)

Commodore Plus/4 --- Személyi számítógép beépített profi szoftverrel

(#9) Out válasza vicces (#7) üzenetére


Out
addikt

Te meg nem hallottal olyan billentyuzetrol amiben hangszoro van? :)

Commodore Plus/4 --- Személyi számítógép beépített profi szoftverrel

(#10) vicces válasza Out (#9) üzenetére


vicces
addikt

nem

:)

:)

(#11) prompt válasza Out (#5) üzenetére


prompt
tag

Hát persze, hogy a pc-speaker :) De nekem nem a csipogással van a bajom, hanem azzal, hogy nem is reagál arra a gombra amelyikre csipog.. :(((

Útvonal

Fórumok  »  Beviteli eszközök  »  Logitech billentyűzet csipogás (téma lezárva)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.