Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Technika, hobbi, otthon  »  Autós topik (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2024-02-28 08:07:54

LOGOUT.hu

Autós topik

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#9280) tboy93 válasza Qru (#9278) üzenetére


tboy93
nagyúr

Őszintén, nem csodálkoznék rajta. Felhívtam őket vásárlás után (honda éles), megkérdeztem, hogy volt-e cserélve vezérlés. Csávó kikereste az adatbázisból, azt mondta 121k-nál volt. Nekem evidens hogy ilyenkor cserélünk mindent, ezért nem is kérdeztem rá, hogy pontosan mit cseréltek. Utána az egyik szerelőm aki nappal ott dolgozik kinyomtatta nekem a szerviztörténetét a kocsinak. Ebben csak a szíj van felszámolva, görgőt, vízpumpát nem látok.

Egyébként elég trógerek ebben a márkaszervizben, néhány hete vettem egy új faceliftes lökőst, felpróbáltuk haverral és hát igencsak rácsodálkoztam néhány dologra. Azt tudtam, hogy csattant hátul az autó és új lökőst kapott, ez fel is van tüntetve a szerviztörténetben + alatta ott van hogy "szerelési anyagok". Na ez az a tétel ami egyenlő a totális lehúzással, konkrétan ezek a kurv@k semmilyen tartó műanyagot nem cseréltek le, az autó oldalán lévő műanyag sín tartó elemeiből 5/4 törött, a lökösőn lévő tartókonzol törött, 4 tartópatent félig törött :Y Úgyhogy majd amikor rakom fel az új lökőst vehetek 20k-ért különböző műanyag szarokat.

Útvonal

Fórumok  »  Technika, hobbi, otthon  »  Autós topik (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.