Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Technika, hobbi, otthon  »  Autós topik (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2024-02-28 08:07:54

LOGOUT.hu

Autós topik

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#88013) Integrale válasza hülyegyerek (#88011) üzenetére


Integrale
veterán

7 euróért Guinnesst kapsz, a kevésbé felkapott sörök olcsóbbak, Heineken 4 körül (csapolt), Budweiser szintén 4-5. Boltból a dobozosak pedig 2-4 euró között.

Ami drága, és hiába van itt pénz, az a lakásbérlés. Egy 4 fős családnak elegendő lakás 1800 eurótól felfelé, amiből elköltöztünk azt most 2200 ért adják ki ( a fővárostól 20 km-re). Tedd mellé a drága autó biztosításokat, (én nagyon kedvezményesen csak 1790-et fizetek egy évre, de a legtöbb biztosító azt mondta, hogy 5-6000 euró, mert 11 év feletti az autó, jelenleg az AXA-nál vagyok, ők csak egy adminisztrációs hiba miatt tartották az 1790-et, egyébként 3450 lenne.

Szóval igen, van pénzük, de félretenni, gyűjteni kevesen tudnak, saját lakáshoz leginkább örökléssel jutnak, mert sokan a minimálbér körül keresnek, azzal pedig nem kapnak akkora hitelt, hogy vehessenek sajátot, amik szintén eszméletlenül drágák, most a brexit még meg is nyomta az árakat, így lehet az, hogy az a lakás amit fentebb írtam, hogy 2200 havonta, az meg is vehető bő 300e euróért, de Dublinon belül egy apartman most ment el 4 millió euróért. Egyszerűen halandó ember ezekhez nem jut hozzá, sem hitellel (mert kb 100-150e euró kölcsönt kapnának az átlagos bérekre), úgyhogy fizetik a méregdrága bérleteket.

"Bad reklám is reklám too"

Útvonal

Fórumok  »  Technika, hobbi, otthon  »  Autós topik (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.