Hirdetés

2024. április 18., csütörtök

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Technika, hobbi, otthon  »  Autós topik (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2024-02-28 08:07:54

LOGOUT.hu

Autós topik

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#58) neduddki válasza 'Em (#47) üzenetére


neduddki
nagyúr

HI!

Ujban gondolkocc, tehat a 136 lovasban???, aszt eleg sok hejejn megtalalni, ford, mazda, jaguar...:- )))))
De latom ,hogy nem hanem a 110-ban, mikor kijott es ket orat furikasztam vele utanna ket napig vigyorogtam annyira teccet!!!:- ))))
406 nEm egy rossz valasztas az besztos, a scarok szeritne ket haklija van az elso ev /na abban nem volt hdi/, meg az uzemanyagokra kib...altazottan haklis, csak jo minosegut /jo valasztas a svehati/ bele aszt meghalalja.
Nem tom, de nezted a mazda 6-os 5.5-es arat folotteb barati.
A vw csoport dizelei se rossza, elleenbn az elso pd-tol vhogy odakin sem aradotak, azzota ugy tunik orvosoltak agondot! Egyeteln haklim vele, hogy meg a 100 lovas-on is ojjan turbo juk van hogy az felelmettese, raadasul 2e rpm alatt nem csinal semmit, es ha alapjaraton nem lokdosod neki a gazt akkor ugy lefullad, hogy csak na... ennyire emg a benzinesek se haklisak. de ha egyszer elindul akkor tuzijatek a 140-es hasonloan naz ki max neh anagyobb a turbojuk, de 2e alalt az sem somindent csinal... hacsak azota nincs uj motorvezerles, mert tavajj meg ijjwen volt...
Az 1870-es renault sem egy rossz darab, habar mintha a legutolso adacon a lagunat 2 minth akicsit lehuztak volna...
A toyota 2 literese 110/116-ban egy szolodabb joszag, varhatoan felelmetes futastejjesitmennyel, es korrekt fogyasztassal. /tessek mondani abban nem volt benne a psa keze????:- ))))/
Opelt eddig meg nem probaltam arrol nincs infom...:- (((((
A regi rover 2 literes kisse hangos csorompol, de qva jol meg es keveset eszik...

udv


neduddki

https://facebook.com/bestwax.eu, mailto: bestwax.eu@gmail.com hamarosan: www.bestwax.eu a lustasag fel egesseg, en tejjesen egesseges akarok lenni

Útvonal

Fórumok  »  Technika, hobbi, otthon  »  Autós topik (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.