Hirdetés

2024. március 29., péntek

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Technika, hobbi, otthon  »  Autós topik (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2024-02-28 08:07:54

LOGOUT.hu

Autós topik

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#52042) brumi1024 válasza lenko (#52038) üzenetére


brumi1024
veterán

Továbbra is: nem érdekelnek a számok, te azt állítottad, hogy nincs racionális indok, én adtam rá egyet. Nem érdekel, hogy hány ilyen van (és azt sem fogom állítani, hogy mivel én tudok egyről ezért mind ilyen), van, és erre még nem kaptam cáfolatot.

"Normális ember nem vesz ilyen autókat, ha jól meg az üzlet, ha nem..."
vs
"Nem mind, az elején a témának valahol 99%-t írtam, tehát 100-ból 1 nem az."

Mond, te tényleg nem látod a logikai ellentmondást? Ez két teljesen diszjunkt állítás, tehát csak az egyik lehet igaz.

"ez a féle" -> az eféle

(#52041) EQMontoya: A 7 személy kérdését hogyan oldja meg az A6? És a három független hátsó ülését? Mert sem az A6-ban sem az 5er-ben nem lehet hátul kényelmesen utazni hárman, a kakasülő és a brutál kardánalagút miatt.

Az egésznek egyébként annyi volt a lényege, hogy egy reális gondolatmenetet mutassak, hogy válaszhatja magának a normális ember a Q7-et. Nem állítottam olyat, hogy itthon nem magamutogatás miatt lett a Q7 kiválasztva, csak arra próbáltam rávilágítani, hogy nem mindenki emiatt választja.

(#52043) lenko: Abszolút reális. Kivéve ha nem akarnak duplaüzemanyagot fizetni. Vagy esetleg mert nincs két sofőr. Meg amúgy teljesen jogos, el akarunk menni nyaralni két hétre, akkor menjünk 5 Smarttal, mert abba is elfér sok minden.

[ Szerkesztve ]

Útvonal

Fórumok  »  Technika, hobbi, otthon  »  Autós topik (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.