Hirdetés

2024. április 23., kedd

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Technika, hobbi, otthon  »  Autós topik (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2024-02-28 08:07:54

LOGOUT.hu

Autós topik

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#3751) Scream007 válasza GeorgeBerger (#3749) üzenetére


Scream007
őstag

hát de nem is arra hogy ugy nézzen ki mint a hányat. :U

De mind1 hagyjuk ugysem érzed azt miről beszélek, 5guriga vs 25 guriga, erről beszélek, picit nem mind1, ez az autó luxussportautó, ez kb olyna mintha valaki 911 turboval vagy f430cal elkezdene driftelni, kb kiröhögnék és lenéznék. vagyis én ezt tenném magamban, ilyne autóval ezt művelni, értelmes ember nem teszi, inkább ha már van ennyije kiépít konkrétan erre egy autót.

BMW Über Alles!!..NSL rulzzz

(#3752) GeorgeBerger válasza Scream007 (#3751) üzenetére


GeorgeBerger
tag

Nem is akartam soha összehasonlítani a luxusautókat a driftautókkal, ezt álmodtad valahol.:)
Másodlagos az, hogy hogy néznek ki. A lényeg az, hogy hogy vezeted őket.

(#3753) Scream007 válasza Viewsonic (#3738) üzenetére


Scream007
őstag

frankók ezek, :R , azé nem semmi az m6 mit bedriftelt, jó mondjuk elöző be hallottam kikapcsolta az esp :C
Hiába connectolok ujra nekem nem szedi le 3nál többet egyszerre, na ind1 sor kerül rá :DD

BMW Über Alles!!..NSL rulzzz

(#3754) Scream007 válasza GeorgeBerger (#3752) üzenetére


Scream007
őstag

ha már játszom az agyam szép autóval játszam :R

BMW Über Alles!!..NSL rulzzz

(#3755) GeorgeBerger válasza Scream007 (#3753) üzenetére


GeorgeBerger
tag

ez az autó luxussportautó, ez kb olyna mintha valaki 911 turboval vagy f430cal elkezdene driftelni, kb kiröhögnék és lenéznék.

Ezt az előbb írtad! Most akkor kiröhögöd és lenézed, vagy elájulsz tőle?

(#3756) GeorgeBerger válasza Scream007 (#3754) üzenetére


GeorgeBerger
tag

Nem az agyadat kell játszani, vezetni kell.

(#3757) Viewsonic válasza Scream007 (#3753) üzenetére


Viewsonic
aktív tag

sajnos kurvára nem ugy adja át mint amilyen durva volt igazából én kivülről neztem az m6 ot és mikor a körforgalombol kivagodott kitőrt ea segge eléggé a motor hangja is iszonyat durva volt.A kipörgésgátlót 3 szinten lehet kapcsolni elektronika szabályozza,hogy mennyire engedje kitörni ugy mint az m3 csl-ben
u.i: evo8 as videokat is nezzetek meg eleg durva azis !!!

Aprilia Mille R Factory rox! :D

(#3758) Scream007 válasza GeorgeBerger (#3755) üzenetére


Scream007
őstag

kiröhögöm lenézem, aki ezt teszi vele, elájulok magától az autótól.
Mondjuk azt be ismerem jó nézni, de én nem tenném ezt vele, de ha meghallgatod Sonic beszólásait, nahát kb igen kb én is ezt mondanám rá ha látnám :DD

BMW Über Alles!!..NSL rulzzz

(#3759) Scream007 válasza GeorgeBerger (#3756) üzenetére


Scream007
őstag

szuuuszzáááá
ha ilyen van nem driftelek gyorsulok, sokkal zoralabb opdaverősebb, lancer evo még pont befér a driftbe, de mit szólnál nappal látnál egy a8at ami kézivel fordul be???én max kiröhögöm mondom mekkora egy állat, pár perc után belegondolsz ettől most zoralll gyerek volt???nem, max. a hülyék szemében, az autónak nem eza profilja, titulusa.Tán ha meg akarom fogalmazi így tenném meg ha egy viszonylag olcsó, értem azt ebbe a kategóriába 10M olcsónak számít, azt rakod fel ugy hogy veri a 30asat tán 40es ferrarit is akkor igen az való driftre de olyan ami alapból 30-40be kerül az nem, mert más amire tervezték.....áhhh ezt nem lehet elmondani :U


[Szerkesztve]

BMW Über Alles!!..NSL rulzzz

(#3760) Scream007 válasza Viewsonic (#3757) üzenetére


Scream007
őstag

8000 bármelyik autó brutál, de ebben pláne :C
Elöző autója m3 csl volt igaz azt cserélte be???
van arról is videó ide vele :DDD

BMW Über Alles!!..NSL rulzzz

(#3761) Viewsonic válasza Scream007 (#3760) üzenetére


Viewsonic
aktív tag

nemigazán,elözö autoja seat leon 1.8T RR volt
scream:engem nem lehet hallani a videoban,sehol! mert legtöbbször az m6 ültem vagy
amikor az evo-t vették az ut szélén bandáztunk!

én azt mondom menjen keresztbe az az autó ami megtehetei legyen bármi !
front hajtás suxx :DDD

[Szerkesztve]

Aprilia Mille R Factory rox! :D

(#3762) GeorgeBerger válasza Scream007 (#3759) üzenetére


GeorgeBerger
tag

Dehát ez evidens! Nem tudom, miről beszélsz!
Nem tettem összehasonlítást a luxusautók és a driftre épített versenyautók között. Csak annyit írtam, hogy egy driftautó se ''ócska szakadék'', ahogy azt te elképzeled. Annak is megvan az ára.
A magam részéről ezt az értelmetlen beszélgetést befejeztem.

(mi a fene az a szuuuuszzáááááá :F )

(#3763) szatocs válasza Viewsonic (#3761) üzenetére


szatocs
őstag

Valami király gyorsulási videó nincs az evórol? Láttam már azt az egyet, de valahogy enm az igazi, nem lehet belőle sokat látni. Egy nappali videó jó lenne - persze olyankor nem sok suhanc vagánykodik az úton. Nincs a timeslip.hu - n ez az evo?

=== Szatocs ===

(#3764) Scream007 válasza Viewsonic (#3750) üzenetére


Scream007
őstag

még jó hogy spinnereset.

BMW Über Alles!!..NSL rulzzz

(#3765) Viewsonic válasza szatocs (#3763) üzenetére


Viewsonic
aktív tag

nemcsak egy van hanem 4 video az Micuról,de mindegyik esti a minőség se teljesen frankó de ezt magunknak csinaltuk és nem promotitív célokra :DDD
timeslip-en sincs fent videó az evo-rol :(

Aprilia Mille R Factory rox! :D

(#3766) szatocs válasza Viewsonic (#3765) üzenetére


szatocs
őstag

Ok, láttam, de egy volt az, amin úgy igaziból látszódhatott volna valami, akkor, amikor oldalról, majd hátulról láttuk, akkor volt viszonyítási alap, hogy milyen gyors. Értem én, hogy nem promóció ez, de jó lett volna egy olyan vid is:)

=== Szatocs ===

(#3767) karib


karib
addikt

Ilyen autókkal nem inkább pályát kellene bérelni és megtanulni vezetni, mint az utcán bohóckodni? Kevesebb arc, több stílus szerintem sokat dobna az egészen. Tőlünk nyugatabbra, kiváltképp Angliában ennek rendes hagyománya van - lásd számtalan track day.

Egy Nürburgring-túrát mindenképp érdemes lenne betervezni - ilyen költségvetés mellett elenyésző tétel, a pálya pedig a világon az egyik legjobb. Csak arra kell figyelni, ha leesel az útról és kárt okozol, akkor neked kell fizetned a helyreállítást :)

Per Nürburgring, az egyik kedvenc Porsche reklámom még nagyon régről: [link] :))

Illetve érdemes más Nürburgring videókat is keresni a Youtube-on, akad számos - pl. 206 WRC, régi 911 RUF (ijesztő), Ringtaxi stb.

Department of Redundancy Department

(#3768) GeorgeBerger válasza karib (#3767) üzenetére


GeorgeBerger
tag

Szerintem fogalmuk sincs, mi az a Nürburgring.

(#3769) Viewsonic válasza karib (#3767) üzenetére


Viewsonic
aktív tag

Haverom akinek a feher sti-je iszonyat jól vezet bár már lezúzott az elmúlt 12évben 3autót tk-ra de ezekből is tanul az ember.... egéruton pl a nagykanyarba 200km/h val szokta ejjel bevenni ugy,hogy az sti végig sodrodik keresztbe ültem mellette sokat de mindig kivagyok remeg a labam ver a szivem mint az állat mikor vele autokazok...
Többiek is jol vezetnek elhiheted neked fogalmad sincs milyen erzes pl: a szürke evo8-at uralni amig nem ültél benne retteneteset megy varosi forgalomba szerintem nem is való...
na hamarosan lesz folytatása a videonak annyit igerhetek előre,hogy több auto lesz :)

Aprilia Mille R Factory rox! :D

(#3770) GeorgeBerger válasza Viewsonic (#3769) üzenetére


GeorgeBerger
tag

pl a nagykanyarba 200km/h val szokta ejjel bevenni ugy,hogy az sti végig sodrodik keresztbe
ehhez külön gratulálok.

nem kellene lejjebb venni az arcodból? ilyen megjegyzésekre semmi szükség, hogy ''fogalmad sincs milyen érzés''. meg szerintem egy-két krómspinneres m3-as marhán kívül nem is érdekel senkit a nagyzolásod.

[Szerkesztve]

(#3771) Viewsonic válasza GeorgeBerger (#3768) üzenetére


Viewsonic
aktív tag

pff.....
szerintem jobban vagom mint te a dolgokat 7éves korom ota érdekelnek az autok (most 24vagyok)1 lexikon vagyok a haverjaim szerint :DDD Nordschleife-n igaz meg nem voltunk de hamarosan bekövetkezhet a meglatogatása ! webcamen szoktam nezni,hogy milyen autok mennek vagy videon szal nemtom kit akarsz lenezni maris,hogy nem vagom kérdezzél mielött bírálsz... köszi

Aprilia Mille R Factory rox! :D

(#3772) karib válasza Viewsonic (#3769) üzenetére


karib
addikt

Hát, ezek szerint mégse vezet jól - 200-al menni az Egérúton minden, csak nem jó vezetés... Mindegy, más a szemléletünk, kár ezen vitázni. Ne érts félre, én is szeretek gyorsan közlekedni, de sportkocsik határait közúton fitogtatni szerintem minősíthetetlen és korlátolt viselkedés.

Department of Redundancy Department

(#3773) GeorgeBerger válasza Viewsonic (#3771) üzenetére


GeorgeBerger
tag

Akkor olyasmi fazon lehetsz, mint én.:)

A csávó ugyanezt megcsinálja az egérúton tükörjégen egyébként? Mert szárazon hatalmas produkció egy 300 lóerős négykerekessel 200-al kanyarodni.:)

[Szerkesztve]

(#3774) Viewsonic válasza GeorgeBerger (#3770) üzenetére


Viewsonic
aktív tag

azt írok1 bizonyos határig a forumon amit akarok !
neked kene vissza venned azert mert mas ''több dolgot is megtehet mint te'' arrol en nem tehetek...
és pontosan amíg nem ülsz benne fingod sincs,hogy milyen érzés de ugylatom teis csak kötekedni tudsz.de ha vmi problemad van privatba közöld ne offold szét a topicot !

Aprilia Mille R Factory rox! :D

(#3775) karib válasza GeorgeBerger (#3773) üzenetére


karib
addikt

Kár a gőzért, nem vagyunk egy hullámhosszon a menő arcokkal - ez legyen a legnagyobb baj :) Asszem átnevezem a topikot - ''Autós vetítés'' jó lesz?

Department of Redundancy Department

(#3776) Viewsonic válasza karib (#3772) üzenetére


Viewsonic
aktív tag

relatív dolog,hogy kinek mi a jó vezetés számotokra ugylátom a vezető oktatói szint a jó vezetés :D
nemvéletlenül megy este így mert mért ne ha üres az út és nemveszélyezteti senki életét csak a sajátját ! és jól látod a kocsi hatarait kiautozza teljes mértékben ami eleg kockázatos de neki ez jön be

karib: vetítés jelző akkor lenne igaz ha nem lenne valóság alapja na mind1 több videot nemtöltök inakbb majd a közeljövőben ide mert máshogy csapódott le minthogy vártam ami nem gond...

[Szerkesztve]

Aprilia Mille R Factory rox! :D

(#3777) GeorgeBerger válasza karib (#3775) üzenetére


GeorgeBerger
tag

zsír!:D

(#3778) GeorgeBerger válasza Viewsonic (#3776) üzenetére


GeorgeBerger
tag

Ilyet nem mondtam. Csak azt nem értem, hogy mire veri magát. Arra, hogy 200-al kanyarodik egy WRC-ből fejlesztett autóval szárazon?
Én is rengeteget száguldoztam, sokszor csúcsforgalomban. Élveztem a dolgot, iszonyatos adrenalinbomba volt, kihajtottam belőlük amit tudtak, de mára megjött az eszem, és tudom, nem az vezet jól, aki a közúton az úton tud tartani egy autót..

(#3779) Viewsonic válasza GeorgeBerger (#3778) üzenetére


Viewsonic
aktív tag

nemveri magat mert en irtam le az info-t...
egyszerűen szeret így autókázni hamár ilyen autoja van és iszonyatosan nagy rallye fan külföldi versenyekre is kijár h láthassa a wrc-ket igazából is
Akart indulni az astra kupán is csak nemtudtak sponzort intézni hosszú távra

Aprilia Mille R Factory rox! :D

(#3780) GeorgeBerger válasza Viewsonic (#3779) üzenetére


GeorgeBerger
tag

értem.. igaza van.

(wrc-kért nem kell külföldre menni:D)

(#3781) karib válasza Viewsonic (#3776) üzenetére


karib
addikt

A jó vezetés fejben kezdődik, és nem májerkedésről szól. Legyen szó délben az Astoriáról vagy éjjel a falu határról. Elismerésre méltó, hogy egy sokszáz lóerős autóval nem esik le az útról - ez valóban nem kis teljesítmény, de közúton ökörködni (pláne drága autókkal, nem szakadt Ladákkal) szerintem maximálisan stílustalan.

Lehet cifrázni és magyarázni, akkor is bohóckodás és nem normális :)

(Másfelől garázsban nézegetésre vagy öttel közlekedésre tartani sportkocsikat is marhaság - csak hogy a másik véglet is megkapja a magáét...)

Tudom, hogy ebben nem értünk egyet, és nem is akarlak meggyőzni - de te se akarj meggyőzni minket, hogy mekkora arcok vagytok :) Igazi elismerést nem lehet erőszakolt vetítéssel elérni, hidd el.

Department of Redundancy Department

(#3782) Integra


Integra
titán

megnéztem egy két videot, hát LOL
azért mert valakinek drága autója van, nem jelenti automatikusan hogy tud is vezetni, ezt a videok is megmutatják :)
hány tehetséges srác van aki ladát jobban megcsúsztat a hősök terén mint ezek a legények:D
a nagy autós vetítő topic tényleg jó cím lenne:))

...egy fecske nem csinál nyarat, viszont egy hülye százat csinál...

(#3783) karib válasza Integra (#3782) üzenetére


karib
addikt

Te csak neszójjábe, hallood? :DDD Menj vissza a rizsrakétáidhoz :DD

Department of Redundancy Department

(#3784) Viewsonic


Viewsonic
aktív tag

ez nem az arcoskodásról szól hanem az autokazasrol nemvagyunk nagy arcok mert
akkor ''ferrarival vagy lamboval gizdulnank'' max akkor arcoskodunk mikor beall mellenk a ferrari es odabasszuk végig lampatol lampaig :DDD ez eleg megalazó tud lenni főleg ha ott a gyereknek a csaja is!

amugy ismerem a ruf ''yellowbird'' es videot porsche gyári testpilotaja vezeti iszonyatosat megy az über videó :R

Aprilia Mille R Factory rox! :D

(#3785) Integra válasza karib (#3783) üzenetére


Integra
titán

vrooom vrooom :)

...egy fecske nem csinál nyarat, viszont egy hülye százat csinál...

(#3786) Integra válasza Viewsonic (#3784) üzenetére


Integra
titán

elkell neked még pár év, talán csak bölcsebb leszel és a mostani önmagadat egyszerre fogod szégyellni meg tanulni is a hibáiból..
no offense, csak van mit még tanulnod

...egy fecske nem csinál nyarat, viszont egy hülye százat csinál...

(#3787) Viewsonic válasza Integra (#3782) üzenetére


Viewsonic
aktív tag

idefigyelj te idiota multkor mielött odabasztuk az f430at a hösk teren olyan keresztet mentünk 100körül az imprezaval hogy aki kivülröl nezte mind tatott szajjal nezte és ilyedt fejjel bamultak minket mert többet mentünk keresztbe mint egyensen
kurva szarul lett felvéve a video szar a szög is meg a minősége is
gyere ki es nezd meg elöben utana magyarazza te lama

Aprilia Mille R Factory rox! :D

(#3788) GeorgeBerger válasza Viewsonic (#3784) üzenetére


GeorgeBerger
tag

El tudom képzelni, mennyire érdekli a Ferrari-tulajt, aki mellett ott feszít a hasonló kategóriás csaja, hogy két hülyegyerek lepadlózva otthagyja egy piroslámpától indulva.:DDD

(#3789) GeorgeBerger válasza Viewsonic (#3787) üzenetére


GeorgeBerger
tag

Egy 300 lóerős négykerekes autóval ahhoz kell tehetség, hogy ne tudj keresztbe elmenni, főleg azon az aszfalton.
Azt hiszem, rosszba kötöttél bele..

(#3790) Integra válasza Viewsonic (#3787) üzenetére


Integra
titán

nem kell félni, nem bánt itt senki sem :)

...egy fecske nem csinál nyarat, viszont egy hülye százat csinál...

(#3791) Viewsonic válasza Integra (#3790) üzenetére


Viewsonic
aktív tag

elég nagyra nőttem az elmúlt 6év eddzése alatt nefossá :DDD

még vmi: majd ha ültél ilyen kaliberü autoba vagy vezetted is netalántán akkor elfogadom az érveidet de amíg ez nem így van addig csak :DDD

Aprilia Mille R Factory rox! :D

(#3792) GeorgeBerger válasza Viewsonic (#3791) üzenetére


GeorgeBerger
tag

ült.

most már tényleg jó lenne, ha visszavennél a fenenagy arcodból, mert nem tudhatod, a monitor másik felén ki ül.
mindenkit lazán bunkó módon lekezeltél, csak közben kiderült, hogy neked vannak rossz fogalmaid a ''jó vezetésről''

[Szerkesztve]

(#3793) karib válasza Viewsonic (#3787) üzenetére


karib
addikt

Ha nem tudsz kulturáltan beszélni, parkolópályára leszel rakva. Nem kell mindenen felkapni a vizet. A te megnyilvánulásaid is legalább ilyen heves indulatokat váltanak ki másokból, mégis képesek szobatiszta módon írni. Utolsó ilyen jellegű figyelmeztetés (a többieknek is szólhatna, de ők valahogy képesek tűrtőztetni magukat...).

Department of Redundancy Department

(#3794) Scream007 válasza Viewsonic (#3776) üzenetére


Scream007
őstag

én kérem a linket privibe mert engem érdekel ;) :R

BMW Über Alles!!..NSL rulzzz

(#3795) Scream007 válasza karib (#3783) üzenetére


Scream007
őstag

LOLLLL :C

Amugy tényleg stílustalan én is ezt írtam de nem esett le, ettől független jó nézni, és kicsit sem érdekel, ha ki szerint tudás ki szerint bohóckodás agy nevezze mindenki ugy ahogy tudja, engem nem érdekel, nekem tetszik éskíváncsi vagyok rá.
Ja és én önmagamat jó vezetőnek tartom :P

BMW Über Alles!!..NSL rulzzz

(#3796) Scream007 válasza Viewsonic (#3787) üzenetére


Scream007
őstag

no comment! :DDD :DD

BMW Über Alles!!..NSL rulzzz

(#3797) Scream007 válasza GeorgeBerger (#3788) üzenetére


Scream007
őstag

hát nekem ferrarim lenne és ilyen megtörténne másnap telefonálnék hmmanéknak, valamit csináljanak vele ;) ...vagy cséndzs tú múrszílágó lp640 :DD

BMW Über Alles!!..NSL rulzzz

(#3798) Viewsonic válasza Scream007 (#3797) üzenetére


Viewsonic
aktív tag

hamár a noble tegap szóba jött
Scream check this and screaaam :DDD [link]

Aprilia Mille R Factory rox! :D

(#3799) GeorgeBerger válasza Scream007 (#3797) üzenetére


GeorgeBerger
tag

:(

[Szerkesztve]

(#3800) wildrain


wildrain
addikt

''Lóerők harca''... beleolvastam... szerintem inkább ''Arcok harca'' :D

Útvonal

Fórumok  »  Technika, hobbi, otthon  »  Autós topik (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.