Hirdetés

2024. április 19., péntek

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Technika, hobbi, otthon  »  Autós topik (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2024-02-28 08:07:54

LOGOUT.hu

Autós topik

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#32041) Declare válasza Qru (#31988) üzenetére


Declare
őstag

Huh en meg kezdö jogsis koromban voltam picit hasonlo helyzteben...

Osztrakoknal jöttünk haza, kesö delutan, egesz üres volt a palya, kettö kamion között böven volt hely, de mivel nem jött senki, mentem a belsöben, aztan egyszer csak meglattam 2 xenont hatul, hat mondom, baromi messze van, lassan mar tenyleg utolerem a kamiont (130 tempomat)....aztan azert nezegettem a tükröt, huh, ez nagyon gyorsan közeledik.....mondom, mind1, mar mindjart kamion, nem huzodok le, inkabb picit gyorsitok leelözöm a kamiont aztan elengedem....hat arra nem szamitottam, hogy egy M5 halad es ö ugy gondolta nem szarozik villogassal meg ilyenekke, brutal tempoval atment a jobb savba en meg neztem a tükörböl az esemenyeket, de le sem esett, hogy itt most fekezni kellene es a bmw s eppen befert vegül a kamion es elem vissza a külsöbe....brutal tempoval ment, mindent egy lapra teve fel :Y

na ez az a szitu szerintem amikor nem en voltam a hibas, de hülye voltam, mert nem erzekeltem meg a sebessegeket ahogy kell es nem mertem fel ugy a helyzetet ahogy kell. Ha nem fer be a bmw mindannyian racseszünk es kitörölhettem volna vele, hogy ö a hiabas :(

Útvonal

Fórumok  »  Technika, hobbi, otthon  »  Autós topik (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.