Hirdetés

2024. április 23., kedd

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Technika, hobbi, otthon  »  Autós topik (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2024-02-28 08:07:54

LOGOUT.hu

Autós topik

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#32039) z123456789 válasza zack (#32037) üzenetére


z123456789
addikt

Még is csak kiváltságos vagy. :D
A hektikusat úgy értettem, hogy amikor VALÓBAN hátráltatnak, veszélyeztetnek...na akkor vagyok hektikus. Az életben nem villantottam még le senkit. Én azt annyira arrogáns dolognak tartom, hogy elmondani nem tudom. Látom értelmét, és nem is szólok meg senkit, aki alkalmazza, de aki eddig engem levillantott, az mind hasonló eset volt, mint amiket itt leírtok. 130/140-nel kamion sort kerülök, esetleg nagyobb sebességgel hajtok, beérnek, nem tudok lemenni, nagyot kéne fékezni, de levillantanak. Veszélyeztetnek, mert folyamatosan a seggemben vannak, úgy hogy kb 50 km-en keresztül összefüggő kocsisor van jobbról-barlról, és képtelenség lenne előrébb jutni, semmi értelme a stresszelésnek, stb...
Végtelen türelmes vagyok a tanulókkal, a mamákkal, a nőkkel, a balfaszokkal, a bicajosokkal, a motorosokkal, a gyalogosokkal, még azzal is aki egy suzi stifttel előz 120-szal 5 személlyel a belső sávban 5 teherautót. Nekem is volt 1,4 Civicem, 130-nál padlógáz, és a nagy semmi történik. :DDD Ettől függetlenül nem akartam 90-nel utazni a kamionok mögött, csak azért, mert 3 mp alatt nem érem el a 140-et 90-ról, és szégyellem magam, ha be akarok menni a belsőbe. Most sincs egy vadállat gépem, de szerencsére már annyira nem parás 90/100-ről kipattani 160-ig. Ettől függetlenül sose felejtem el a "padlógáznagysemmi" időszakomat, és úgy is tekintek a hasonló kategóriás kocsikra is. :R

[ Szerkesztve ]

Útvonal

Fórumok  »  Technika, hobbi, otthon  »  Autós topik (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.