Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Technika, hobbi, otthon  »  Autós topik (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2024-02-28 08:07:54

LOGOUT.hu

Autós topik

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#219009) simonjoe válasza rbalint88 (#219000) üzenetére


simonjoe
senior tag

Köszönöm szépen az infót! :R
Az autószerelőm azt mondta, a mai autók egytől egyig x@...rok, legyen az akármelyik. Döntsek érzelmi alapon, és ha szerencsém van, akkor kevésbé szívok vele.
Sajnos időszerűvé kezd válni az autócsere, mert a Passat CC, annak ellenére, h kitűnő "kondiban" van, sajnos a kasztnin már jelentkeznek a lehetséges rozsda jelei. No meg a dízel ellenesség egyre jobban begyűrűzik, talán még most abban az állapotban vagyunk, h kapunk érte némi aprót. Van még egy 12 éves kevés futású Suzuki Splash, e kettőt váltanánk. A Hyundai igazán érzelmi döntés, persze van benne racionalitás is. Mi nagyon sokat megyünk, és főleg nagy utakra, 300km-nél nem rövidebbeket, erre van a Passat, helyijáratra meg ott a Splash. Nagyon szeretem a dízelt, nekem csak azok voltak, ("szenvedek" is a Suzuki volánja mellett)de mivel tapasztalatom nincs a pluginok világából, csak sejtéseim vannak, első körben dízel formációkat néztem. Először a Mercedes és a Volvo jött a látótérbe, majd az Audi. Az előző kettő beltere nem tetszik, a csillagos meg ráadásul túl is van árazva, csomagtartója kicsi. Az Audi-nak meg Q...va magas a fenntartási költsége. Így kezdtem keresgélni a benzinesek között. A szempont, h legyen benne erő, és megfelelő méretű csomagtartó. Véletlen "jött szembe" az új Tucson, kiderült, h van belőle 265LE-s plugin, ez már így teljesen vállalható lenne. A Zasszonnyal megyünk megnézni, az Ő véleménye is kell :D .
Már csak azt kell eldönteni, h új 17milláért, vagy várjak még egy évet és legyen használt kevesebbért. :F

Joe

Útvonal

Fórumok  »  Technika, hobbi, otthon  »  Autós topik (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.