Hirdetés

2024. március 29., péntek

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Technika, hobbi, otthon  »  Autós topik (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2024-02-28 08:07:54

LOGOUT.hu

Autós topik

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#210027) MC Pite válasza brumi1024 (#210023) üzenetére


MC Pite
veterán

Reszelhetünk rajta... Ha van konkrét érték, jöhet mi lehet reális.
Kona 1.7t, e-UP 1.2t, Model3 1.7t, e-Golf 1.6t, stb. Azért 80-al/városban összehozogatnak 10-12 közötti értékeket, és ha már terjednek a Springek is, oda is kell valami motiváló érték :D
De Spring/eUP is elég közel eszik a Modell3hoz (mármint hasonló, spórolósabb üzemben), pedig van közöttük fél tonna. SZóval nem tudom hogy lenne jobb, ötletek jöhetnek. :R

Qru: Tripet ugyan általában tankolástól kezdünk, de Bubival kapsz ennyi fórt, már csak 375km-en kell ügyesnek lenned ;)
Halkan jegyzem meg, hogy nem biztos hogy síkon a leghatékonyabbak az autók. Probléma a dombságban/magyar hegyvidéken a jobb fogyasztás kiaknázását honfitársaink szabotálják sajna, így kb este 10 és reggel 5 között lehet lendületesen és takarékosat menni. Vagy a B megoldás hogy nem itthon kell összehozni :DDD .
[A 'pumpálós' technikának síkon sztem nincs értelme, hegyen viszont remekül alkalmazható, nekem egy egy tisztább körnél 2-4 deci mínusz szokott lenni a síkhoz képest.]

[ Szerkesztve ]

<ELADÓ: Pixel8HibridTok> Pixel 8 | C4 SpaceTourer 1.2 Pt '18 | 208 1.2VTi '18 | https://www.spritmonitor.de/en/user/MC_Pite.html

Útvonal

Fórumok  »  Technika, hobbi, otthon  »  Autós topik (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.